Sony xh900 או xh950 בגודל 75, או לחכות לסדרת xj?

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
an303042 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

Sony xh900 או xh950 בגודל 75, או לחכות לסדרת xj?

נושא שלא נקרא #1 

אהלן,
יש לי xe930 בגודל 65 ואני רוצה להגדיל. אני אוהב את האנדרויד tv ומוצא חן בעיניי שיש גם airplay עכשיו.
קראתי על ההבדלים בין שתי הטלוויזיות ועושה רושם שה 950 נחשבת יותר טובה אבל ההבדלים הם לא בשמיים.
מבחינת מחיר, התרשמתי שאת ה 900 אפשר לקבל ב 8k (אולי קצת פחות) ואת ה 950 ב 10k.
מה אומרים? ראיתי שיש מעבד חזק יותר ב 950 וזה קצת מפתה אותי (ביחד עם הבהירות המוגברת) כי ב 930 שלי התפריטים עובדים קצת לאט, אבל אני מתאר לעצמי שגם ה xh900 עובדת יפה. הבנתי שיש ל 900 hdmi 2.1 למרות שכרגע אין לי כוונה לעשות בו שימוש.
השימושים שלי זה נטפליקס קודי בעיקר, קצת ברודקאסט גם וגיימינג מסוויץ׳ בלבד בינתיים.
אשמח לשמוע התרשמויות על הטלוויזיות, ההבדלים ביניהן, וכדאיות המחירים.
תודה רבה

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

Re: Sony xh900 או xh950 בגודל 75, או לחכות לסדרת xj?

נושא שלא נקרא #2 

יש לי XH95.
ההבדל בין שתי טלוויזיות שלא רחוקות אחת מהשניה בתקציב תמיד לא יהיו ב"שמיים".
אם חשוב בהירות - XH95
אם חשוב HDR - כנ"ל
אם חשוב החלקת תנועה...
אם משמעותי זווית צפיה רחבה..
וגם עניין השתקפויות.
אלה ההבדלים העיקרים. עבורי זה היה שווה את ההבדל. בגודל 65

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

Re: Sony xh900 או xh950 בגודל 75, או לחכות לסדרת xj?

נושא שלא נקרא #3 

ההבדל אולי לא בשמיים אבל הוא בהחלט נראה לעין. בדקתי אותן בחנות אחת ליד השניה ואומנם לקח לי קצת זמן להבין למה ה-xh95 יותר טובה, אבל מיד ראיתי הבדלים. בגלל שאין לי רפרנס להשוות אליו לקח לי זמן להבין שה-xh90 מראה צבעים דהויים/חיוורים יותר וה-xh95 מראה צבעים אמיתיים יותר. הבדיקה הייתה בקטע ב-netflix ב-4k. אבל שני המסכים נראים מעולה. ואם אתה כבר לא נעול על תקציב (כי משווה בין 2 מסכים במחיר שונה), תשקול ברצינות 85", לדעתי זה עוד יותר משמעותי מההבדל בין המסכים. השאלה בסוף זה כמה כסף אתה יכול להרשות לעצמך להוציא וכמה תנצל את ההשקעה. כי תמורה לכסף קיימת אבל לא שווה הרבה אם אתה בקושי רואה טלויזיה ומעדיף לקחת את ההפרש במחיר ולקנות איתו בירות.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”