סוני XH9505 vs HX9096

טלוויזיות ומסכים LED, QD, UHD, 4K
Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

Re: סוני XH9505 vs HX9096

נושא שלא נקרא #16 

03/09/2021 14:55  
Yuvalfrr כתב:
ההבטחה של סוני לגבי עדכוני תוכנה בנוגע לגיימינג מקומה בספר מקראי. מה שהם עשו עם ה-XH90 זה הטעיה צרכנית מאוד גדולה, ואני מופתע שלא שמענו על איזו תביעה ייצוגית או משהו בסגנון, לפחות בארה"ב.
...
אני חושב שהבעיה העיקרית היא שסוני עוד לא הודיעה רשמית שהיא לא תעמוד בהבטחה למרות שפרק הזמן הוא בהחלט מוגזם וגורם לרושם מאוד חזק שזה כנראה כבר לעולם לא יגיע.
פשוט בגלל שדיברו על היתרון שיש ל90 על פני 95 לגיימינג (במידה וסוני ישחררו עדכון) אז אמרתי שה95 של השנה מצוייד באותה ההבטחה לכל הפחות כמו ה90 של אשתקד

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

03/09/2021 15:44  
Alon_Solo כתב:
03/09/2021 14:55  
Yuvalfrr כתב:
ההבטחה של סוני לגבי עדכוני תוכנה בנוגע לגיימינג מקומה בספר מקראי. מה שהם עשו עם ה-XH90 זה הטעיה צרכנית מאוד גדולה, ואני מופתע שלא שמענו על איזו תביעה ייצוגית או משהו בסגנון, לפחות בארה"ב.
...
אני חושב שהבעיה העיקרית היא שסוני עוד לא הודיעה רשמית שהיא לא תעמוד בהבטחה למרות שפרק הזמן הוא בהחלט מוגזם וגורם לרושם מאוד חזק שזה כנראה כבר לעולם לא יגיע.
פשוט בגלל שדיברו על היתרון שיש ל90 על פני 95 לגיימינג (במידה וסוני ישחררו עדכון) אז אמרתי שה95 של השנה מצוייד באותה ההבטחה לכל הפחות כמו ה90 של אשתקד
...
אם היו אומרים שהפיצ'רים יתווספו מתישהו בעדכון עתידי, מבחינתי שייקח להם 10 שנים. אבל כשהם משווקים את הטלויזיה כמושלמת לגיימינג כשהפיצ'רים לא עובדים בכלל, או בהמשך עובדים גרוע (כל עניין הטשטוש שהיה ב 120FPS), אז מבחינתי זו הטעיה ושיווק כמעט שקרי. אני זוכר שחודשים ספורים לאחר שה-XH90 יצאה, בארץ היא התחילה להיות משווקת כ-GAMERS TV כאשר כלום ממה שהובטח לא מומש. שם יש לי בעיה.

BoByGab
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #18 

לי היה את ה XH90 כחודש בבית ואז החלפתי אותה ל XH95. מוכרח לציין שיש הבדלים דיי משמעותיים מבחינת איכות צפייה.
אציין שאני לא משחק משחקים אלא צופה בספורט, סרטים וכו...

sbenyo (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

מחיר שיווק ל-x95j מפורסם החל מ-11K. זה כמעט פי 2 מה-xh9505 או ה-x90j. זה עדיין לא באתרים אז קשה לדעת. כנראה שצריך לחכות אם רוצים ומוכנים להשקיע או לדחות את ההחלטה בעוד שנה שירדו המחירים.

האם ה-x90j שהיא שדרוג של ה-x900h יכולה להיות אופציה טוב במקום ה-XH9505? הן בערך אותו מחיר. אני מניח שהיא לא מגיעה לאותה איכות תמונה אבל השאלה אם מישהו ראה או יודע עד כמה ההבדלים משמעותיים והאם זה יותר כמו ההבדל מה-xh900. ממה שהצלחתי לראות יש דיעות לכאן ולכאן עם נטיה עדיין ל-95 אם הגיימינג הוא לא קריטי ל-4K@120Hz.

ptrToPtr
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 11 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

03/09/2021 17:37  
Yuvalfrr כתב:
אם היו אומרים שהפיצ'רים יתווספו מתישהו בעדכון עתידי, מבחינתי שייקח להם 10 שנים. אבל כשהם משווקים את הטלויזיה כמושלמת לגיימינג כשהפיצ'רים לא עובדים בכלל, או בהמשך עובדים גרוע (כל עניין הטשטוש שהיה ב 120FPS), אז מבחינתי זו הטעיה ושיווק כמעט שקרי. אני זוכר שחודשים ספורים לאחר שה-XH90 יצאה, בארץ היא התחילה להיות משווקת כ-GAMERS TV כאשר כלום ממה שהובטח לא מומש. שם יש לי בעיה.
...
אבל זה בדיוק מה שאמרו, וחלקם אכן הגיעו בעדכון עתידי.

HDMI 2.1 הגיע בעדכון עתידי ולכן המסך תומך ב-4K 120FPS.(לא תמך כשהמסך הגיע לשוק). לגביי "עובדים גרוע", אז 4K 120FPS עובד מעולה כרגע, אם היתה בעיה בעבר, אז היא תוקנה וזה מה שחשוב (בכל זאת תוכנה, ויש באגים).
VRR עדיין לא הגיע, אבל עדיין מובטח להגיע בעדכון עתידי (שוב, ככל הנראה כאשר VRR יגיע ל-PS5).
ALLM הוא גם ככה פיטצ'ר כמעט חסר משמעות, אבל מובטח גם להגיע בעדכון עתידי.

לגביי אופן שיווק המסך, מסכים שיש פה סוג של הטעיה.

שלח תגובה

חזור אל “טלוויזיות LCD,LED”