Roon נשמע שונה בין 2 מקורות תהיות מדוע

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
TheBolero (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

Roon נשמע שונה בין 2 מקורות תהיות מדוע

נושא שלא נקרא #1 

יקרים
אני משתמש בתוכנת Roon core שרצה על מחשב נוק יעודי, יש ברשותי דאק של ארקם irdac2
דאק סבבה משתמש בו בעיקר בחיבור usb בו הרזולוציה מיטבית זאת המלצה . יש משהו מאוד מעניין ששמתי לב
כאשר אני מחבר את הדאק בכבל usb ישירות לנוק core ומסמן לו שהמקור לניגון זה nuc הסאונד נשמע טוב יותר ואף חזק מבחינת עוצמה מאשר אני מחבר את הדאק ישירות לרפסרי פיי 3 b שלי שמריץ וולומיו כאשר יש לו תוסף של Roon bridge ולמעשה אני שומע דרכו כאשר ברון רוק אני בוחר כמקור ברספרי פיי שלי כלומר נקרא וולומיו.
שאלתי היא מדוע אני שומע פחות טוב כאשר הדאק מחובר ישירות לפיי מאשר לנוק (סהכ מדובר בחיבור כבל usb פשוט לדאק ההבדל שמיע מאוד )
נקודה נוספת שאני רוצה להבין היא שאפשר היום להזמין מחברת allo את הרספרי פיי שהוא סטירמר יעודי לRoon והמוצר נקרא usb bridge בעלות של 400 דולר אתה מקבל איתו גם ספק כוח לינארי יעודי . הטענה של חברת allo היא שהמוצר שלה usb bridge הוא למעשה כובע שמתחבר על הפיי ומסנן את הרעשים ויש לו יציאה שנקראת usb clean למעשה זה לפי דבריהם שדרוג גדול בסאונד ובניקיון .
האם משהו ניסה שמע מכיר או שזה רק גימיק מכירתי
אשמח להכוונה וחוות דעת כנות בעניין ומדוע למען השם הסאונד יורד שאני מנגנן דרך הפיי שלמעשה נותן לי גם רון וגם ספוטיפי שזה מגניב וחינמי .

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”