בקשה להמלצה לרמקולים לחדר וכמה שאלות

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
liron88 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

בקשה להמלצה לרמקולים לחדר וכמה שאלות

נושא שלא נקרא #1 

1)מה ההבדל בשמיעה דרך דאק גון dx120 שיש לי לעומת המחשב ?
ומניסיון ששמעתי דרך מחשב האיכות הייתה טובה יותר זה לא אמור להיות הפוך ?
2)אני מעוניין ברמקולים איכותיים (לא חובה בלוטוס) לחדר מחוברים למחשב בעיקר לשמיעת מוזיקה ..? וחוץ מרמקולים בנוסף לשאלה הקודמת יש עוד רכיבים שמשפעים על איכות השמיעה . יש לציין שיש לי מחשב אחר יש לפני כמה שנים.
תקציב עד 1000 ש"ח. לציין שמיעה דרך Spotify.
תודה רבה לירון.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

Re: בקשה להמלצה לרמקולים לחדר וכמה שאלות

נושא שלא נקרא #2 

1) לא יודע מה זה DX120 אבל DAC USB אמור להיות טוב יותר מכרטיס קול פשוט.
2) בסכומים האלה יש רמקולים מוגברים למחשב שנחשבים לא רעים - Edifier, Kanto למשל. צריך לתאם ציפיות כי הם די קטנים.
Jack of some trades, master of none

liron88 (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #3 

1)יכול להמליץ לי מהחברות על דגם מסויים שלדעתך איכותי ? גם בסים טובים (אם אני הולך על רמקולים עם הכל )
2)ואם אני הולך על המערכת הזאת Edifier R1280T יש תגובות טובות .. אני צריך רסיבר טוב מה ממליץ? כי יש לי בבית סבוואפר שיכול לחבר.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

אין לי נסיון אישי - אני מציע מתוך המלצות שקראתי בעבר. אתה צריך לשמוע בעצמך. אולי גם תקבל המלצות אחרות.

לEdifier R1280T יש מעט חיבוריות ואי אפשר לצפות מרמקול קטן וזול שיתן באסים אימתניים, אבל לפי הביקורת שקראתי באחד האתרים הרציניים היחידים, הם בהחלט סבירים ובכלל הוא התרשם לטובה מהרמקול (והוא אחד שלא מהסס לקטול והביקורות שלו לא ממומנות):
https://www.audiosciencereview.com/foru ... iew.16112/

לR1855DB וR1850DB יש אפשרות לחבר סאבוופר חיצוני. בהנחה שהם לפחות ברמה של ה1280, זה יתן לך את האופציה לתגבר באסים אם אתה מרגיש שצריך. שניהם נראים מאוד דומים, לא בטוח מה ההבדל. יש להם גם דגמים שבאים עם סאב קטן בנוסף.

אלו רמקולים מוגברים, לא צריך מגבר חיצוני.
Jack of some trades, master of none

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”