מישהו רכש רמקולים מאמזון בריטניה?

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
Yuvalfrr (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

Re: מישהו רכש רמקולים מאמזון בריטניה?

נושא שלא נקרא #31 

20/08/2021 21:33  
Avi_Dagan כתב:
20/08/2021 21:15  
Yuvalfrr כתב:
נייס תודה! אבדוק את APO.
אני משתמש ב-Boom3D. עיקר הרעיון של התוכנה הזו זה כל מיני אפקטים (חלקם נחמדים אבל בסוף פוגעים בטבעיות של הסאונד), אבל גם אקוןלייזר גראפי מאוד נרחב. באזור 20 בנדים פלוס מינוס.
...
אני לא כל כך שומע מהמחשב, אבל התקנתי והתעניינתי והAPO קיבל הרבה המלצות. יש לו גם כל מיני פריסטים אבל המון אפשרויות. הPEACE זה תוסף UI עבורו.
...
אני חייב לציין שהחוויה שלי ממוזיקה השתפרה מאוד מאז שילוב המחשב.
אני גולש על מסך הטלויזיה תמיד עם Deezer פתוח ומנגן דברים שאני אוהב. אני מאוד נהנה משמיעה לא קריטית, אלא ברקע בווליום טוב בזמן שאני קורא/גולש/ןואטסאפ/לינקדין וכו'
כמובן שאני גם מאזין בצורה יותר קריטית, עיניים ואזניים קדימה וחווה את הבמה, אבל אני פדנט/OCD אז נוטה למצוא אי דיוקים במיקום הרמקולים או באקווליזציה של הצלילים. אני חושב שהגעתי למיקום אופטימלי של הEVO וגם אקווליזציה מצויינת. אבל איך שאני מכיר את עצמי זה עניין של ימים עד שאני מחפש לשפר הכל (ואז אני בסוף דווקא פוגע)

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

20/08/2021 21:43  
Yuvalfrr כתב:
אני גולש על מסך הטלויזיה תמיד עם Deezer פתוח ומנגן דברים שאני אוהב. אני מאוד נהנה משמיעה לא קריטית, אלא ברקע בווליום טוב בזמן שאני קורא/גולש/ןואטסאפ/לינקדין וכו'
כמובן שאני גם מאזין בצורה יותר קריטית, עיניים ואזניים קדימה וחווה את הבמה, אבל אני פדנט/OCD אז נוטה למצוא אי דיוקים במיקום הרמקולים או באקווליזציה של הצלילים. אני חושב שהגעתי למיקום אופטימלי של הEVO וגם אקווליזציה מצויינת. אבל איך שאני מכיר את עצמי זה עניין של ימים עד שאני מחפש לשפר הכל (ואז אני בסוף דווקא פוגע)
...
מאוד נוח לשמוע מהמחשב וסטרימינג וכו', אני פשוט אולד סקול עם אוסף פיזי ומעדיף לשמוע אותו לפי מה שבא לי ולא לפי מה שתוכנה בוחרת בשבילי. גם לא מאזין לפלייליסטים, רק לאלבומים שלמים.
Jack of some trades, master of none

Yuvalfrr (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #33 

20/08/2021 22:04  
Avi_Dagan כתב:
20/08/2021 21:43  
Yuvalfrr כתב:
...
מאוד נוח לשמוע מהמחשב וסטרימינג וכו', אני פשוט אולד סקול עם אוסף פיזי ומעדיף לשמוע אותו לפי מה שבא לי ולא לפי מה שתוכנה בוחרת בשבילי. גם לא מאזין לפלייליסטים, רק לאלבומים שלמים.
...
אלבומים שלמים אפשר גם בסטרימינג. בעצם ספרייה אינסופית של אלבומים, כך אתה יכול להאזין לאלבומים שונים שמעולם לא היו לך של הזמר/הרכב שאתה אוהב.
בסטרימינג אפשר גם להרכיב לעצמך פלייליסטים אישיים שאתה יוצר עם השירים הספציפיים שאתה רוצה לשמוע.
הבינה המלאכותית שבוחרת בשבילך זה מצויין, אבל בסופו של יום זה פשוט אוסף של כמעט כל שיר שאי פעם יצא ומעניק לך חופש לחוות מוזיקה בדרך שלך. כדאי לנסות. זה קשה לוותר על המוכר והטוב אבל זו באמת חוויה אחרת והרבה יותר מעמיקה להשתמש בסטרימינג בצורה שלך. כל עוד זה סטרימינג לוסלס (לא ספוטיפיי, כרגע) כך שאתה לא מאבד איכות של ה-CD.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

20/08/2021 22:36  
Yuvalfrr כתב:
אלבומים שלמים אפשר גם בסטרימינג. בעצם ספרייה אינסופית של אלבומים, כך אתה יכול להאזין לאלבומים שונים שמעולם לא היו לך של הזמר/הרכב שאתה אוהב.
בסטרימינג אפשר גם להרכיב לעצמך פלייליסטים אישיים שאתה יוצר עם השירים הספציפיים שאתה רוצה לשמוע.
הבינה המלאכותית שבוחרת בשבילך זה מצויין, אבל בסופו של יום זה פשוט אוסף של כמעט כל שיר שאי פעם יצא ומעניק לך חופש לחוות מוזיקה בדרך שלך. כדאי לנסות. זה קשה לוותר על המוכר והטוב אבל זו באמת חוויה אחרת והרבה יותר מעמיקה להשתמש בסטרימינג בצורה שלך. כל עוד זה סטרימינג לוסלס (לא ספוטיפיי, כרגע) כך שאתה לא מאבד איכות של ה-CD.
...
כן, אני יודע שיש אלבומים שלמים גם בסטרימינג, פשוט אין לי צורך בזה כי יש לי אוסף מכובד והמון דברים שלא הגעתי אליהם עדיין. במצב אחר אין ספק שהייתי פונה לסטרימינג. הטעם שלי מאוד איזוטרי ויש הרבה דברים שמעניינים אותי שלא קיימים בסטרימינג.
Jack of some trades, master of none

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”