מישהו רכש רמקולים מאמזון בריטניה?

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
PolarBear
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 8 פעמים
קיבל תודות: 11 פעמים

Re: מישהו רכש רמקולים מאמזון בריטניה?

נושא שלא נקרא #16 

19/08/2021 21:37  
Avi_Dagan כתב:
19/08/2021 21:26  
PolarBear כתב:
טוב, זה כבר קצת מצחיק, ואפילו אף מנוגד להיגיון הבריא. מה שאתה שואל זה: "מה אני אעשה אם קיבלתי בדיוק מה שהיה מפורסם, במצב מושלם, בלי שום בעיה כלשהי, אבל סתם לא בא לי יותר על הדבר הזה, התאכזבתי ממנו אחרי שהשתמשתי בו קצת, דימיינתי שהוא יותר טוב, אבל בעצם לא, ובא לי עכשיו להחזיר אותו סתם כי הוא לא בא לי בטוב"?

נו... איך כבר אפשר להגיב לזה? לא כל כך יודע... ואם אתמול בלילה חלמתי חלום רע על המוצר הזה, מי יפצה אותי על החלום הרע ועל זה שבעקבות כך קמתי מוקדם מדי?
...
אז זהו שזה לא מצחיק בכלל, דברים השתנו בעולם ב12 שנה שאתה קונה באיביי. באמזון למשל אתה יכול לעשות את זה. ולמה? כי הם רוצים שתקנה מהם ומודעים לזה שאתה לא יכול לדגום את איכות המוצר כשאתה קונה אונליין. זה דבר שברמקולים הוא קריטי והרבה חברות e-commerce שמוכרים מוצרים כאלה יש תנאי החזרה, טובים יותר ופחות. אני קניתי רמקולים באמזון אנגליה, הם לא תאמו את הציפיות שלי אז החזרתי אותם וגם זוכיתיעל עלות המשלוח. לא לכל חברה יש את היכולת להציע כזה שירות.
באמזון ארה"ב קניתי מוצר של $20 שהתפרק אחרי חצי שנה, פניתי אליהם למרות שהאחריות כבר מזמן עברה ולא רק שקיבלו אותו חזרה עם החזר על המשלוח, גם נתנו לי מיוזמתם פיצוי של $25.
...
טוב, אולי אתה צודק, וכל הנקודה באמת מסתכמת בזה ש"הזמנים משתנים" ו"העתיד כבר כאן". ייתכן מאוד, למעשה אני לגמרי מאמין בזה, אבל לצערי הרב הזמנים החדשים האלה, יחד עם השינוים הרבים שהם הביאו עמם, - ובהרבה מקרים, לעניות דעתי, שינוים לא לטובה אלא חד-משמעית לרעה, - מאוד לא מוצאים חן בעיני, ואף מנוגדים לעקרונות הבסיסיים והחשובים לי ביותר, לדעות שאני מחזיק בהן כבר הרבה מאוד שנים, מאז התבגרותי, ולהרבה נטיות לב ולתחושות שלי. :/

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

19/08/2021 22:23  
PolarBear כתב:
טוב, אולי אתה צודק, וכל הנקודה באמת מסתכמת בזה ש"הזמנים משתנים" ו"העתיד כבר כאן". ייתכן מאוד, למעשה אני לגמרי מאמין בזה, אבל לצערי הרב הזמנים החדשים האלה, יחד עם השינוים הרבים שהם הביאו עמם, - ובהרבה מקרים, לעניות דעתי, שינוים לא לטובה אלא חד-משמעית לרעה, - מאוד לא מוצאים חן בעיני, ואף מנוגדים לעקרונות הבסיסיים והחשובים לי ביותר, לדעות שאני מחזיק בהן כבר הרבה מאוד שנים, מאז התבגרותי, ולהרבה נטיות לב ולתחושות שלי. :/
...
מסכים איתך, אין שום דבר מושלם בשינוי ויש תוצאות לכל דבר. אמזון ודומיהם גרמו לחיסול ממוקד של הרבה עסקי brick & morter וותיקים ואהובים ושל חווית הקנייה האישית. לא יודע אם זה חלק ממה שאתה מתכוון אליו או לא.
Jack of some trades, master of none

PolarBear
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #18 

... למחוק בבקשה...
נערך לאחרונה על ידי PolarBear ב 19/08/2021 23:17, נערך פעם 1 בסך הכל.

PolarBear
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #19 

19/08/2021 22:36  
Avi_Dagan כתב:
19/08/2021 22:23  
PolarBear כתב:
...
מסכים איתך, אין שום דבר מושלם בשינוי ויש תוצאות לכל דבר. אמזון ודומיהם גרמו לחיסול ממוקד של הרבה עסקי brick & morter וותיקים ואהובים ושל חווית הקנייה האישית. לא יודע אם זה חלק ממה שאתה מתכוון אליו או לא.
...
בין היתר גם לזה, אבל בטח לא רק לדברים הספציפיים האלה, אלה לעוד אינסוף שינוים מאוד מהירים, קיצוניים, ואני חושש שבלתי-הפיכים.

Moto
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 42 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

14/08/2021 15:15  
Yuvalfrr כתב:
בסוף ויתרתי על האופציה הזו כי מצאתי לשם שינוי חנות אינטרנטית בארץ שמציע רמקול מסויים במחיר שפוי. יוצא אפילו כמה מאות שקלים יותר זול מאופציות הייבוא דרך EBAY.

התחדשתי ב-Wharfedale EVO 4.1! 😁
...
היכן רכשת את ה-Wharfedale, באודיו קלאב ?
The following line is true
The previous line is false

Yuvalfrr (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #21 

20/08/2021 10:06  
Moto כתב:
14/08/2021 15:15  
Yuvalfrr כתב:
בסוף ויתרתי על האופציה הזו כי מצאתי לשם שינוי חנות אינטרנטית בארץ שמציע רמקול מסויים במחיר שפוי. יוצא אפילו כמה מאות שקלים יותר זול מאופציות הייבוא דרך EBAY.

התחדשתי ב-Wharfedale EVO 4.1! 😁
...
היכן רכשת את ה-Wharfedale, באודיו קלאב ?
...
חיובי. יום לאחר ההזמנה טרחו להתקשר לשאול איזה צבע אני רוצה כשאני בעצמי שכחתי להתקשר אליהם לפני המשלוח לומר שאני רוצה שחור.
הרמקולים הגיעו תוך 72 שעות.
יצאתי לקוח מרוצה.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #22 

20/08/2021 11:56  
Yuvalfrr כתב:
חיובי. יום לאחר ההזמנה טרחו להתקשר לשאול איזה צבע אני רוצה כשאני בעצמי שכחתי להתקשר אליהם לפני המשלוח לומר שאני רוצה שחור.
יצאתי לקוח מרוצה.
...
ואיך הרמקולים?

Yuvalfrr (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #23 

20/08/2021 14:00  
Avi_Dagan כתב:
20/08/2021 11:56  
Yuvalfrr כתב:
יצאתי לקוח מרוצה.
...
ואיך הרמקולים?
...
כמיטב המסורת של וורפדייל. אתה משלם נמוך, מקבל גבוה. הם פשוט נהדרים. לוקח זמן למצוא את ה-SWEETSPOT שלהם, וכשזה קורה, יש קסם באוויר. יש לציין שהם משודכים לSVS SB1000P כך שהתוצאה תהיה שונה בלי סאב טוב, כי הם לא יורדים נמוך מאוד, אחרי הכל וופרים של 5".
הטוויטר AMT הוא פשוט יצירת מופת. כיף להסתכל עליו ולהאזיון לו. איכשהו הטכנולוגיה הזו, או היישום של וורפדייל, גורמות לתדרים הגבוהים להיות מפורטים אבל גם עדינים וסלחניים על מי שרגיש לטרבל כמוני. חשבתי שאולי אני מוותר על הרבה מידבאס במעבר מוופרים של 6.5" לוופרים של 5" אבל כשמגיעים למיקום הנכון אין לזה שום אחיזה במציאות.
מה שאני מאוד אוהב לגביהם לעומת הרמקולים הקודמים שלי שהיו 6.5" (Diamond 8.2/Diamond 9.2) זה שהרמקולים הקטנים האלו מאוד מאוד מהירים, הדינמיקה משמאל לימין היא פשוט מטורפת. הצליל הוא קצת חם כמו רוב הוופדיילים אבל בשילוב עם המון רגש ופירוט (שלא חורט את האזניים גם אחרי שעות של האזנה). יש להם מידריינג' מצויין וטבעי. לא מוקצן ולא מוסתר.
בינתיים הכי נהניתי להאזין איתם לג'אז ווקאלי, האוס ופסיכדלי.
HT לא בדקתי לעומק, רק ראיתי סרט באיכות מאוד נמוכה אז זה לא משקף.
עבורי הדבר הטוב ביותר לגבי הרמקולים האלה זה שהם משמרים את הריגוש של התדרים הגבוהים והפירוט אבל סלחניים מאוד עבור אזניים רגישות כמו שלי. דיבור או ווקאל נשמע ממש חלק בלי שום חדות של SIBILANCE.
הייתי מוכן גם לשלם עליהם 3K ולהזמין מחו"ל ואז מצאתי באודיו קלאב ב400 ש"ח פחות. הגיע אלי במהירות הבזק.
אה והם כ"כ כ"כ יפים. אני לא מצליח לצרף תמונות בגלל כל מיני מגבלות פה בפורום אבל אדביק שני לינקים.

https://www.avsforum.com/attachments/im ... g.3165683/

https://www.avsforum.com/attachments/im ... g.3165682/

PolarBear
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #24 

20/08/2021 15:16  
Yuvalfrr כתב:

הייתי מוכן גם לשלם עליהם 3K ולהזמין מחו"ל ואז מצאתי באודיו קלאב ב400 ש"ח פחות. הגיע אלי במהירות הבזק.
אה והם כ"כ כ"כ יפים. אני לא מצליח לצרף תמונות בגלל כל מיני מגבלות פה בפורום אבל אדביק שני לינקים.

...
הרמקולים נראים טיפה צנועים ליד מסך הטלוויזיה הענקי הזה. חח, באיזה גודל הטלוויזיה הזו?

Yuvalfrr (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #25 

20/08/2021 17:00  
PolarBear כתב:
Yuvalfrr כתב:

...
הרמקולים נראים טיפה צנועים ליד מסך הטלוויזיה הענקי הזה. חח, באיזה גודל הטלוויזיה הזו?
...
זה מה שיפה בהם גם, הם רמקולים די "נעלמים", אתה שוכח שהם שם.
זה 77" CX ממרחק 2.2 מטר.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #26 

Yuvalfrr כתב:
כמיטב המסורת של וורפדייל. אתה משלם נמוך, מקבל גבוה. הם פשוט נהדרים. לוקח זמן למצוא את ה-SWEETSPOT שלהם, וכשזה קורה, יש קסם באוויר. יש לציין שהם משודכים לSVS SB1000P כך שהתוצאה תהיה שונה בלי סאב טוב, כי הם לא יורדים נמוך מאוד, אחרי הכל וופרים של 5".
הטוויטר AMT הוא פשוט יצירת מופת. כיף להסתכל עליו ולהאזיון לו. איכשהו הטכנולוגיה הזו, או היישום של וורפדייל, גורמות לתדרים הגבוהים להיות מפורטים אבל גם עדינים וסלחניים על מי שרגיש לטרבל כמוני. חשבתי שאולי אני מוותר על הרבה מידבאס במעבר מוופרים של 6.5" לוופרים של 5" אבל כשמגיעים למיקום הנכון אין לזה שום אחיזה במציאות.
מה שאני מאוד אוהב לגביהם לעומת הרמקולים הקודמים שלי שהיו 6.5" (Diamond 8.2/Diamond 9.2) זה שהרמקולים הקטנים האלו מאוד מאוד מהירים, הדינמיקה משמאל לימין היא פשוט מטורפת. הצליל הוא קצת חם כמו רוב הוופדיילים אבל בשילוב עם המון רגש ופירוט (שלא חורט את האזניים גם אחרי שעות של האזנה). יש להם מידריינג' מצויין וטבעי. לא מוקצן ולא מוסתר.
עבורי הדבר הטוב ביותר לגבי הרמקולים האלה זה שהם משמרים את הריגוש של התדרים הגבוהים והפירוט אבל סלחניים מאוד עבור אזניים רגישות כמו שלי. דיבור או ווקאל נשמע ממש חלק בלי שום חדות של SIBILANCE.

...
נשמע נפלא, רמקול שמקבל המון תשבוחות.
קנית ישירות מהאתר בלי מיקוח?

Yuvalfrr (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #27 

20/08/2021 18:25  
Avi_Dagan כתב:
Yuvalfrr כתב:

...
נשמע נפלא, רמקול שמקבל המון תשבוחות.
קנית ישירות מהאתר בלי מיקוח?
...
כן, זה היה בשבת וגירד לי באוזנים. אז הזמנתי. פיזית לא הייתי מגיע, ואני בספק אם בכלל היו מרידים יותר מ-50 ש"ח של נחמדות. זה מחיר באמת טוב בהתחשב בכך שרמקולים אחרים באזור המחירים האלו מקבלים לרוב פרמיה של לפחות 50-60% רק כי הם נמכרים פה.
עשיתי להם קצת EQ דרך המחשב (בקרוב אני אוסיף MINIDSP לשרשרת ואעשה EQ כמו שצריך) ואחרי כיוון שלהם לאוזן שלי הם פשוט מזמרים. תמיד ידעתי שוורפדייל זה HIFI VALUE אבל כאן הם כבר הגזימו...הדיאמונד 8.2 שלי בזמנו הגיע לאזור ה -2000 ש"ח (לפני 20 שנה !) והוא לא מדגדג את הזרת של EVO 4.1. זה אולי הרמקול המושלם למי שנמצא בסביבה קטנה ויש לו סאב שמטפל בנמוכים.לא חושב שהוא יתמודד עם סלון גדול ומרחק האזנה רחוק.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #28 

20/08/2021 18:51  
Yuvalfrr כתב:
כן, זה היה בשבת וגירד לי באוזנים. אז הזמנתי. פיזית לא הייתי מגיע, ואני בספק אם בכלל היו מרידים יותר מ-50 ש"ח של נחמדות. זה מחיר באמת טוב בהתחשב בכך שרמקולים אחרים באזור המחירים האלו מקבלים לרוב פרמיה של לפחות 50-60% רק כי הם נמכרים פה.
עשיתי להם קצת EQ דרך המחשב (בקרוב אני אוסיף MINIDSP לשרשרת ואעשה EQ כמו שצריך) ואחרי כיוון שלהם לאוזן שלי הם פשוט מזמרים. תמיד ידעתי שוורפדייל זה HIFI VALUE אבל כאן הם כבר הגזימו...הדיאמונד 8.2 שלי בזמנו הגיע לאזור ה -2000 ש"ח (לפני 20 שנה !) והוא לא מדגדג את הזרת של EVO 4.1. זה אולי הרמקול המושלם למי שנמצא בסביבה קטנה ויש לו סאב שמטפל בנמוכים.לא חושב שהוא יתמודד עם סלון גדול ומרחק האזנה רחוק.
...
נהדר.
עם מה אתה עושה EQ במחשב? יש את Apo Equalizer עם Peace שנחשבים אחלה.

Yuvalfrr (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #29 

20/08/2021 20:43  
Avi_Dagan כתב:
20/08/2021 18:51  
Yuvalfrr כתב:
...
נהדר.
עם מה אתה עושה EQ במחשב? יש את Apo Equalizer עם Peace שנחשבים אחלה.
...
נייס תודה! אבדוק את APO.
אני משתמש ב-Boom3D. עיקר הרעיון של התוכנה הזו זה כל מיני אפקטים (חלקם נחמדים אבל בסוף פוגעים בטבעיות של הסאונד), אבל גם אקוןלייזר גראפי מאוד נרחב. באזור 20 בנדים פלוס מינוס.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #30 

20/08/2021 21:15  
Yuvalfrr כתב:
נייס תודה! אבדוק את APO.
אני משתמש ב-Boom3D. עיקר הרעיון של התוכנה הזו זה כל מיני אפקטים (חלקם נחמדים אבל בסוף פוגעים בטבעיות של הסאונד), אבל גם אקוןלייזר גראפי מאוד נרחב. באזור 20 בנדים פלוס מינוס.
...
אני לא כל כך שומע מהמחשב, אבל התקנתי והתעניינתי והAPO קיבל הרבה המלצות. יש לו גם כל מיני פריסטים אבל המון אפשרויות. הPEACE זה תוסף UI עבורו.

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”