מגבר סטריאו לרמקולים של focal

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
jaksirak
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: קובי כהן
נתן תודות: 135 פעמים
קיבל תודות: 70 פעמים

Re: מגבר סטריאו לרמקולים של focal

נושא שלא נקרא #16 

24/09/2021 13:43  
dragon כתב:
24/09/2021 0:35  
ildonaldo כתב:

תדאג לקנות רק דגם מתאריך ייצור אחרי מאי, שמגיע עם DAC משופר וציפ ללא באגים של HDMI.
...
והוא ממש יכול לדעת באיזה תאריך יוצר הרסיבר שהוא רוכש, עוד לפני הרכישה.
...
סליחה שאני מתפרץ לדיון, אבל אני קניתי לפני.
מה בדיוק התיקון והאם יש לי הזכות לבקש שיחליפו לי? או שדיי “נדפקתי”?
בברכה קובי כהן

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

27/09/2021 20:07  
jaksirak כתב:
...
יש פתרון רשמי בדמות קופסא קטנה שאתה מחבר:
viewtopic.php?f=1&t=359565#
זה פתרון שאמור להיות חינם למי שרכש את המכשירים עם הבאג. לא ראיתי כאן שום דיווח שהיבואן הרשמי היוצא או הנכנס טרחו להנגיש אותו ללקוחותיהם במסגרת האחריות, אבל אולי.
ויש פתרון מתקדם יותר בתשלום שנותן 3 כניסות (במקור יש רק אחת):
viewtopic.php?f=1&t=364084#
Jack of some trades, master of none

jaksirak
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
שם מלא: קובי כהן
נתן תודות: 135 פעמים
קיבל תודות: 70 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

לא ידעתי שהחליפו יבואנים. אז אין לי מה לפנות ל TR?

אף אחד לא פנה אלי בנוגע לתיקון. הייתי מצפה זאת מיבואן טוב. וחבל.

טוב, מה אני חופר פה.... עובר לשירשור השני :)
בברכה קובי כהן

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו
נתן תודות: 948 פעמים
קיבל תודות: 1099 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

24/09/2021 15:28  
Nir547 כתב:
24/09/2021 0:35  
ildonaldo כתב:

זה רסיבר מעולה גם לפי תוצאות מדידה שמשאירות אבק גם לרסיברי סטריאו:

https://www.audiosciencereview.com/foru ... ted.14493/

תדאג לקנות רק דגם מתאריך ייצור אחרי מאי, שמגיע עם DAC משופר וציפ ללא באגים של HDMI.

https://www.audiosciencereview.com/foru ... 00h.22798/
...
הוא משאיר אבק במיוחד לרסיברים של ימהה.

התאגיד שקיים למעלה ממאה שנים, עם מאות אלפי פיתוחים ופטנטים, מחזור של 7 מיליארד דולר, 30 אלף עובדים שחלקם מהנדסים מהאונ' של הטופ של יפן והטופ 5 בארה"ב ובריטניה, מחלקות פיתוח ובדיקה הכי מתוחכמות שיש, חטיבות ליצור כלי נגינה, מערכות פרו, אלקטרוניקה שבבית ועוד ועוד.

ממש בושה שהם לא יודעים ליצר רסיבר כי אמיר אמר שעובד מהמרתף ומעולם גם לא בנה רסיבר, יודע יותר טוב מהם מה נכון, רק כי הוא החליט איך למדוד וגם נפל בצורה מאוד משעשעת בבדיקה של הדנון.

פארודיה מה שקורה כאן.
...
במוצרים ומכשירים עם מחיר מטרה הגיוני ולגיטימי שיהיו פשרות...
תראה לי דוגמא אחת שבחנו מכשיר דגל של יאמהה והוא לא היה טוב ואיכותי לפחות כמו מתחריו באותו מחיר.
מדבר על מכשירים בעלות של כ 2,000$ שבהם אפשרי לייצר עם מינימום פשרות.

Nir547
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
שם מלא: nir547
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

28/09/2021 12:24  
טלHD כתב:
Nir547 כתב:

התאגיד שקיים למעלה ממאה שנים, עם מאות אלפי פיתוחים ופטנטים, מחזור של 7 מיליארד דולר, 30 אלף עובדים שחלקם מהנדסים מהאונ' של הטופ של יפן והטופ 5 בארה"ב ובריטניה, מחלקות פיתוח ובדיקה הכי מתוחכמות שיש, חטיבות ליצור כלי נגינה, מערכות פרו, אלקטרוניקה שבבית ועוד ועוד.

ממש בושה שהם לא יודעים ליצר רסיבר כי אמיר אמר שעובד מהמרתף ומעולם גם לא בנה רסיבר, יודע יותר טוב מהם מה נכון, רק כי הוא החליט איך למדוד וגם נפל בצורה מאוד משעשעת בבדיקה של הדנון.

פארודיה מה שקורה כאן.
...
תראה לי דוגמא אחת שבחנו מכשיר דגל של יאמהה והוא לא היה טוב ואיכותי לפחות כמו מתחריו באותו מחיר.
...
אם לא שמת לב, ההודעה שלך היא בדיוק למה שהתכוונתי. המוצרים של ימהה מעולים ואמינים.
יש כאן מישהו שאוהב לצטט מבחני מדידות של אמיר אמר שאומרים שימהה מקביל לטייפ או לפטיפון.
אותו אמיר אמר מ-asr הוא כמו יועץ זוגיות שמעולם לא התחתן.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #21 

28/09/2021 16:30  
Nir547 כתב:
טלHD כתב:

...
אם לא שמת לב, ההודעה שלך היא בדיוק למה שהתכוונתי. המוצרים של ימהה מעולים ואמינים.
יש כאן מישהו שאוהב לצטט מבחני מדידות של אמיר אמר שאומרים שימהה מקביל לטייפ או לפטיפון.
אותו אמיר אמר מ-asr הוא כמו יועץ זוגיות שמעולם לא התחתן.
...
ההוא שמצטט הוא טרול.
וכשהוא נשאל שאלות קשות הוא לא מגיב ונעלם.
בכל מקרה, גם ב ASR, ואני עוקב אחרי הפורום הזה, לא ראיתי מעולם סקירה או מדידה של מכשיר דגל של יאמהה.
משום מה, לפעמים או אפילו ברוב המקרים הוא מודד מכשירים זולים, לא תמיד מצליח להבין מדוע.
אולי כי ניתן למצוא בהם יותר פשרות וכשלים. אחרת אין לי הסבר לזה.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #22 

28/09/2021 18:25  
טלHD כתב:
בכל מקרה, גם ב ASR, ואני עוקב אחרי הפורום הזה, לא ראיתי מעולם סקירה או מדידה של מכשיר דגל של יאמהה.
משום מה, לפעמים או אפילו ברוב המקרים הוא מודד מכשירים זולים, לא תמיד מצליח להבין מדוע.
...
הוא סוקר מה שחברי האתר שולחים לו ממה שברשותם. זה יכולים להיות מוצרים ב$9 ומוצרים ב$20,000. רק מעט חברות שולחות לו מיוזמתן כי הוא לכאורה לא מפרסם ביקורות חיוביות עבור תשלום כמו מרבית האתרים והיוטיוברים למינהם. עצמאית הוא לרוב יקנה רק דברים זולים יותר כי גם ככה הוא מבזבז המון על האתר הזה.

Nir547
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
שם מלא: nir547
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 77 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

28/09/2021 21:29  
Avi_Dagan כתב:
28/09/2021 18:25  
טלHD כתב:
...
הוא סוקר מה שחברי האתר שולחים לו ממה שברשותם. זה יכולים להיות מוצרים ב$9 ומוצרים ב$20,000. רק מעט חברות שולחות לו מיוזמתן כי הוא לכאורה לא מפרסם ביקורות חיוביות עבור תשלום כמו מרבית האתרים והיוטיוברים למינהם. עצמאית הוא לרוב יקנה רק דברים זולים יותר כי גם ככה הוא מבזבז המון על האתר הזה.
...
מסכים שעלות כתבה ב-WHF היא 6K$ אך אני מזכיר לך שהגל/ימהה/ארקאם או כל חברת אודיו אחרת, נעזרת בצוותי האזנה מיומנים שיכולים לשנות דראסטית את המדידות המעולות של אב הטיפוס הראשוני, בהתאם למבחנים שהם עורכים לציוד.
אמיר לא המציא את הגלגל ולא מדובר ב"כשל" או ב"חוסר ידע" או ב"רמייה".
עם תקציב המו"פ של הרמן ו/או ימהה, אין להם בעיה לרכוש את ציוד המדידה הכי טוב שקיים בשוק או לייצר אותו בעצמה.

Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #24 

29/09/2021 10:34  
Nir547 כתב:
מסכים שעלות כתבה ב-WHF היא 6K$ אך אני מזכיר לך שהגל/ימהה/ארקאם או כל חברת אודיו אחרת, נעזרת בצוותי האזנה מיומנים שיכולים לשנות דראסטית את המדידות המעולות של אב הטיפוס הראשוני, בהתאם למבחנים שהם עורכים לציוד.
אמיר לא המציא את הגלגל ולא מדובר ב"כשל" או ב"חוסר ידע" או ב"רמייה".
עם תקציב המו"פ של הרמן ו/או ימהה, אין להם בעיה לרכוש את ציוד המדידה הכי טוב שקיים בשוק או לייצר אותו בעצמה.
...
זה מה שעולה "ביקורת" באתר העלוב הזה, או שסתם זרקת מספר?
לי לא צריך להזכיר שום דבר. יש ביקורות למיניהן ודעות של בעלי המוצרים. כל אחד שיעשה כרצונו.

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: ildonaldo trumpo
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #25 

27/09/2021 20:07  
jaksirak כתב:
24/09/2021 13:43  
dragon כתב:

והוא ממש יכול לדעת באיזה תאריך יוצר הרסיבר שהוא רוכש, עוד לפני הרכישה.
...
סליחה שאני מתפרץ לדיון, אבל אני קניתי לפני.
...
ברסיבר יש ממיר DAC 8 ערוצים של חברת AKM שנמצאת עכשעו בצרות בגלל שריפה במפעל וקורונה. אין להם יכולת לספק מלאי חדש בשנה הקרובה. דנון החליטו לעבור לרכיב של ESS שעל הנייר בעל ביצועים מאד קרובים ל AKM עם מעט שיפור. בפועל ל ESS יש תוצאות מדידה טובות יותר, אבל לא תרגיש בהבדלי שמע.

הציפ השני שהוחלף, זה ציפ ה HDMI שלא היה מסוגל להציג 4K ב 120 הרץ למשחקים ותכני וידאו בעתיד. דנון תחילה הציעו ממיר חיצוני ובסוף החליפו את הציפ. אם אין לך עניין בתכונה הזאת ולאתה לא רוצה קופסא חיצונית אם כן, אתה לא צריך דגם אחר.

בכל מקום בעולם יחליפו לך לדגם חדש בלי לשאול שאלות. אבל אנחנו לא בכל מקום בעולם. אז התשובה היא לא תוכל להחליף...

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #26 

טלHD כתב:
Nir547 כתב:

פארודיה מה שקורה כאן.
...
...
https://www.audiosciencereview.com/foru ... -avr.9090/

זה רסיבר מסדרת הדגל במקום ה 3 מלמעלה. התוצאות מביכות. לא מתקרב לאיכות CD גם במצב PURE DIRECT התחום הדינאמי הנמדד 84 דציבל בערוץ אחד ו 86 באחר. לא רוצה לחשוב מה התוצאה כאשר ה YPAO מופעל. אני בטוח שגם ב A3080 היו מתקבלות תוצאות דומות. ימהה של היום זה ממש לא ימהה של שנות ה 90. לשם השוואה, דנונים כמו x3700 ו x4700 עוברים את ה 100 דציבל באותן המדידות, כאשר ה x8500 מגיע ל 110+. זו אינדיקציה ברורה להנדסה טובה יותר מצד דנון, והם עושים את זה בפחות עלות...
נערך לאחרונה על ידי ildonaldo ב 29/09/2021 16:11, נערך פעם 1 בסך הכל.

טלHD
סמל אישי של משתמש
גורו
גורו

נושא שלא נקרא #27 

29/09/2021 15:59  
ildonaldo כתב:
טלHD כתב:

...

זה רסיבר מסדרת הדגל במקום ה 3 מלמעלה. התוצאות מביכות. לא מתקרב לאיכות CD גם במצב PURE DIRECT התחום הדינאמי הנמדד 84 דציבל בערוץ אחד ו 86 באחר. לא רוצה לחשוב מה התוצאה כאשר ה YPAO מופעל. אני בטוח שגם ב A3080 היו מתקבלות תוצאות דומות. ימהה של היום זה ממש לא ימהה של שנות ה 90.
...
תפסיק להיות בטוח ...כי זו שטות מוחלטת לחשוב אפילו בטעות שברסיבר של כ 1,100$ יהיו רכיבים זהים לרסיבר דגל שעלה כפול ממנו.
הרי זה בדיוק רוב ההבדל ביניהם...אחרת לא היה עולה סתם פי 2.
הרסיבר שהתייחסת אליו הוא רסיבר בייניים. לא מהכי פשוטים וזולים ב 600-700$ אבל גם לא מהיקרים או מכשירי הדגל בסביבות 2,000$.
תמצא לי ביקורת אחת של מכשיר --דגל-- של יאמהה (מגבר/רסיבר/פרוססור) שלא נמדד טוב או שקיבל ביקורת פחות טובה ממוצר דגל מתחרה.

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #28 

29/09/2021 16:11  
טלHD כתב:
29/09/2021 15:59  
ildonaldo כתב:

זה רסיבר מסדרת הדגל במקום ה 3 מלמעלה. התוצאות מביכות. לא מתקרב לאיכות CD גם במצב PURE DIRECT התחום הדינאמי הנמדד 84 דציבל בערוץ אחד ו 86 באחר. לא רוצה לחשוב מה התוצאה כאשר ה YPAO מופעל. אני בטוח שגם ב A3080 היו מתקבלות תוצאות דומות. ימהה של היום זה ממש לא ימהה של שנות ה 90.
...
תפסיק להיות בטוח ...כי זו שטות מוחלטת לחשוב אפילו בטעות שברסיבר של כ 1,100$ יהיו רכיבים זהים לרסיבר דגל שעלה כפול ממנו.
הרי זה בדיוק רוב ההבדל ביניהם...אחרת לא היה עולה סתם פי 2.
הרסיבר שהתייחסת אליו הוא רסיבר בייניים. לא מהכי פשוטים וזולים ב 600-700$ אבל גם לא מהיקרים או מכשירי הדגל בסביבות 2,000$.
תמצא לי ביקורת אחת של מכשיר --דגל-- של יאמהה (מגבר/רסיבר/פרוססור) שלא נמדד טוב או שקיבל ביקורת פחות טובה ממוצר דגל מתחרה.
...
הרסיבר הנ"ל מתומחר גבוה יותר מהדנון המקביל אליו x3700 שבאותן המדידות מגיע ל 100+ דציבל. נכון זה לא מבטיח כלום לגבי דגמים יותר גבוהים שלא נמדו עדיין, אבל זו בהחלט אינדקציה לפערים בין שני היצרנים. גם ה V6A נמדד ב ASR גרוע יותר מה A1080. מה שאומר שהם לא שפרו כלום בסדרה החדשה. אני ממתין לבדיקה של ה A6A שאמיר אמר שיש משתמש שהבטיח לשלוח לו בקרוב...

Mad
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 245 פעמים
קיבל תודות: 245 פעמים

נושא שלא נקרא #29 

ildonaldo
חוץ מלהכפיש את כל המותגים ולשחק אמיר אמר יש לך דעה משלך?
ולא אני לא מאלה שטוענים שהכל חוויתי וכן אוהב שהמדע מעורב.
איך אומרים, האמת באמצע.
אין שחור ולבן לדעתי.
תגבש לעצמך זהות ולא רק ײאמיר אמרײ
L/C/R-Focal Aria 926+CC900
: Arendal
SRND-1723S
SUB-ARENDAL 17232S
Height-1961
Anthem MRX-1140

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #30 

29/09/2021 16:20  
Mad כתב:
ildonaldo
חוץ מלהכפיש את כל המותגים ולשחק אמיר אמר יש לך דעה משלך?
ולא אני לא מאלה שטוענים שהכל חוויתי וכן אוהב שהמדע מעורב.
איך אומרים, האמת באמצע.
אין שחור ולבן לדעתי.
תגבש לעצמך זהות ולא רק ײאמיר אמרײ
...
אמיר מ ASR הוא מהנדס, בדיוק כמוני. כמהנדס אני מסתמך על שיטות מדעיות להעריך ציוד הנדסי כמו ציוד אודיו. לי אין את אמצעים או הרצון לבצע מדידות בעצמי, שכן המכשיר שאמיר משתמש בו עולה 30 אלף דולר, לא כולל התכונה לעיבוד התוצאות. כמו עוד 25 אלף משתמשי ASR, אני סומך על התוצאות שהוא מציג. אגב, לא הכפשתי את דנון שבניגוד להמון חברות כולל חברות בוטיק כמו אנטם, נראה שהם מקפידים על בדיקות ומדידות של המוצרים שלהם , כי הם היחידים מתחום ה AV שעומדים בכל המבחנים עד כה. מוצרי ימהה ישנים לפני עידן ה AVATAGE, גם נמדדו מצויין ע"י ג'ין מאודיהוליקס, והיום נמדדים גרוע ב ASR. על ג'ין למרבה הצער כבר אי אפשר לסמוך עם סקירות של ימהה, כי הם עכשיו מפרסמים אצלו והוא נמנע מלהעביר ביקורת עליהם.

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”