מגבר מנורות Willsenton R8

כל מה שקשור לאודיו בסטריאו, פטיפונים, נגני CD, קדם מגברים, מגברי כח, כבלים וכמובן רמקולים - רכיבים עד 3000$ בלבד.
Avi_Dagan
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 674 פעמים
קיבל תודות: 400 פעמים

Re: מגבר מנורות Willsenton R8

נושא שלא נקרא #31 

10/10/2021 10:06  
yehuda75 כתב:
מעניין מאוד! תודה על השיתוף. היה יחסית קל לזהות גם עבור חסר ניסיון כמוני ( אני זה שהתעקש על 3 החלפות... לא יודע כמה זה אובייקטיבי אל מול מה ששלחת) בכל מקרה ה hegel נוטה להיות נטרלי ומפורט במיוחד ב hi-res. המולטיביט של schiit בעל צבע וקצת פחות מפורט, אבל שניהם נהדרים.
...
השוואת gain זה אולי הדבר הכי קריטי להשוואה ראש בראש. כככלל מה שחזק יותר (בהנחה שאתה לו מגיע לדיסטורשן או לטווח שמשהו מחריש אוזניים) ישמע יותר טוב. זה נכון לגבי כל מוצר אודיו - מגברים, רמקולים וכו.
Jack of some trades, master of none

yehuda75 (פותח השרשור)
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 3 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

היום הרכבתי את הנגן שלי. הנגן מבוסס hifiberry שהינו תוסף ל Raspberry Pi. לאחר 10 דקות של התקנת hifiberry os.
התחלתי לנגן קבצי 24/192 ו קבצי 24/96.
הכל נשמע אחרת, ניגנתי שוב את השירים ב spotify ואלוהים איזה הבדל.
עכשיו ברור לי כמה אתם נהנים ממוסיקת hi-res, הכל נשמע הרבה יותר מפורט, נטרלי, עמוק מאוד. ממש תענוג!

מחירים:
את הנגן אני מפעיל דרך הטלפון / מחשב. התממשקות פשוטה ל spotify וממשק נוח ופשוט לניגון קבצים ברשת, usb או sd.

סה״כ כ 500 ש״ח, לנגן עם איכות סאונד מעולה וגמישות אין קץ.

** לא בדקתי את הנגן עם ספק כוח אחר מכיוון שאין לי משהו מתאים, אין לי מושג האם הספק כוח הלינארי דרוש פה או האם זו אגדה אורבנית, ההפרש מצידי לספק פשוט ואמין היה יחסית זניח ולכן הלכתי על האפשרות האודיופילית.

*** הבחירה שלי דוקא ב hifiberry היתה משיקולי עלות/תועלת - hifiberry עשו עבודה נהדרת והתאימו מערכת הפעלה יעילה, קטנה וחסכונית באנרגיה. אולי בעתיד כאשר המחיר יהיה נגיש יותר אשתדרג ל DIGIONE SIGNATURE

NwBalbala
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: אופיר קאשי
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #33 

שוקל ברצינות להזמין את המגבר המדובר.
מספר שאלות ואשמח אם מי שיש לו ויכול לשתף:
1- לשמיעה בלילה בווליום נמוך איך המגבר. האם הוא טוב רק בווליום בינוני עד גבוה?
2- איך הוא מתמודד עם החום בקיץ אצלנו בארץ?
3- איך הוא בז'אנרים מהירים ודינאמים כמו אלקטרוני ובאסים מהירים ותכופים?

המגבר שאני מחפש ישודך ל klh model 5 החדשים שהזמנתי ויגיעו בקרוב לארץ.
מוזמנים להציע כיוונים אחרים וגם dac מומלץ שיעשה את העבודה ( או אולי במקום את הסטרימר של בלוסאונד נוד?)
מקור המדיה יהיה מסטרימינג כרגע מסטרימר של טלויזיה דרך קודי בחיבור קואקס או אופטי. בהמשך הדרך השאיפה לשלב גם קולנוע ביתי לסט הנ"ל עם סנטר וסאב ויכולת פענוח למקודדי שמע שיש היום.

תודה

dragon
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 132 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

19/07/2022 18:20  
NwBalbala כתב:

המגבר שאני מחפש ישודך ל klh model 5 החדשים שהזמנתי ויגיעו בקרוב לארץ.
...
כבר קיבלת את הרמקולים החדשים?
.Anything can be done, but it's only done if it's done

שלח תגובה

חזור אל “אודיו דו-ערוצי (סטריאו)”