סטרימר שמסוגל לעשות Mirroring מלפטופ בצורה מושלמת?

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 259 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

Re: סטרימר שמסוגל לעשות Mirroring מלפטופ בצורה מושלמת?

נושא שלא נקרא #16 

14/06/2021 8:19  
erire70 כתב:
13/06/2021 15:54  
Doli כתב:

אוקיי, עדיין לא מבין איך אני מגיע למצב שבלחיצת כפתור אני רואה סרט שהורדתי שעליו הרכבתי תרגום חיצוני בתכנת BS PLAYER

מבלי להכנס ולהתעסק עם אפליקציות והעברות למיניהן.
...
קודי או פלקס.
ככה עובדים עם תכנים ברשת מקומית וסטרימר.
רוצה לראות באיכות טובה מהלפטופ בלי התוכנות הנ"ל? חבר כבל.
אם אתה רוצה להמשיך לנסות ולחפש פתרונות קסם אחרים, בהצלחה.
...

אז מה הכוונה בתגובה שנרשמה לי מעלה -״ יש פתרונות דוגמאת הזרמת HDMI באופן אלחוטי אבל אלו פתרונות יקרים (200+ דולר)״.

באיזה מכשירים מדובר?

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #17 

14/06/2021 2:21  
TheCoolest כתב:
תחפש אולי חיבורי HDMI אלחוטיים? מה שאתה מבקש לא כדאי, אפילו אם קיים. אבל בגדול אתה לא יכול לעשות קאסט ולצפות שזה יראה טוב או חלק.
יש לך VLC לאנדרויד, ויש מליון ואחד נגנים אחרים שהם לא קודי.
...
אני רואה רק תכנים באיכות bluray ובעתיד גם 4k. צריך נגן שיידע להתמודד איתם בנוסף לכתוביות שאני מלביש. אני לא רואה סרטים ללא תרגום או עם תרגום במיקום לא נעים/ פונט לא נעים. בזה bs נותן לי מענה טוב ונוח.

יש לי אייפון ואני אשדר תכנים רק מהלפטופ אל מסך פשוט, איך אפליקציות לאנדרואיד רלוונטיות?

ומדוע לא כדאי?

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #18 

תחפש ברשת, אישית לא יכול להמליץ לך על משהו כי אחרי חיפוש מלפני כמה שנים הבנתי שלא מתאים לי להשקיע את הסכומים האלו וויתרתי על העניין. היום כאשר יש ראוטרים טובים ופתרונות כגון Mesh אז ההמלצה הגורפת היא להשתמש בקודי/פלקס. אישית לא אהבתי קודי ופלקס בשביל השימושים שלי הרבה יותר נוח.

דוגמא למוצר:
https://graph.Void.com/pricehistory.pn ... domain=com

ביקורת על 3 מכשירים כאלו( אחד מהם זה מה שפרסמתי אליו לינק):
https://www.nytimes.com/wirecutter/revi ... ansmitter/

המוצר הזה דורש(לא מחייב אבל) קשר ישיר בין שני העיניות לצורך העברה, בתגובות יש אנשים שזה לא עבד להם בצורה מוצלחת ואנשים שהצליחו להעביר את האות אפילו דרך קירות עץ - מכיוון שהבנייה בארה"ב שונה לגמרי מבארץ אתה צריך לחקור ולהבין מה מתאים לך. יש כאלו שעובדים כמו Wifi אבל זה תלוי אם יש באזור שלך הרבה הפרעות - כמו לדוגמא בניין עם הרבה שכנים.

כמו שאמרו סטרימר ייתן לך את הפתרון הכי טוב והכי משתלם. לנטפליקס לא תצטרך Cast כי יש אפלקציה, ליוטיוב פשוט מתווסף כפתור cast ואז הסטרימר עושה את כל העבודה (ואין תקיעות) ולסרטים במחשב יש את פלקס/קודי.

עריכה:
מכיוון שציינת שאתה רוצה רק ב4K באיכות גבוהה אז הפתרון הזה לא רלוונטי כלל לCast, לא בשביל זה הוא נועד. לדעתי המתאמים אלחוטיים האלו הם לא רלוונטים כיום, אלא אם כן ממש חשוב לך לראות את שולחן העבודה שלך על המסך הנה אחד שיכול להעביר 4K:
https://graph.Void.com/pricehistory.pn ... domain=com

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

נושא שלא נקרא #19 

14/06/2021 17:12  
Doli כתב:
TheCoolest כתב:
תחפש אולי חיבורי HDMI אלחוטיים? מה שאתה מבקש לא כדאי, אפילו אם קיים. אבל בגדול אתה לא יכול לעשות קאסט ולצפות שזה יראה טוב או חלק.
...
אני רואה רק תכנים באיכות bluray ובעתיד גם 4k. צריך נגן שיידע להתמודד איתם בנוסף לכתוביות שאני מלביש. אני לא רואה סרטים ללא תרגום או עם תרגום במיקום לא נעים/ פונט לא נעים. בזה bs נותן לי מענה טוב ונוח.

יש לי אייפון ואני אשדר תכנים רק מהלפטופ אל מסך פשוט, איך אפליקציות לאנדרואיד רלוונטיות?

ומדוע לא כדאי?
...
קצת קטנוני אבל בלוריי זה לא איכות אלא מקור או פורמט.
מה יהיה בעתיד קשה לדעת, מה גם שלא ציינת מתי בעתיד.
אומר שוב ובפעם האחרונה, אתה צריך להתקדם 15 שנים קדימה.
גוגל tv עם vlc יתן לך למקם כתוביות בכל מקום במסך שתרצה, בצבע וכו'. זה נגן עם עדכונים דחופים והוא נוח מאד.
בעתיד כשתשדרג ל-4k תשדרג גם את הסטרימר (לא בטוח בכלל שתצרך).

לא הבנתי את השאלה על האיפון, אבל יש גם אפל tv. אישית אני מעדיף מבוסס אנדרואיד

Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 157 פעמים
קיבל תודות: 451 פעמים

נושא שלא נקרא #20 

לא הבנתי, צופה רק בתכני בלוריי ובעתיד 4k עם מסך hd ready ???
קצת הזוי לדבר על איכות תכנים כשמשתמש במירורינג של מסך מחשב נייד לצפיה במסך hd ready
ולא נעים לי לומר גם אם היה מסך ברזולוציה גבוהה יותר - מירורינג לא יביא לאיכות...

TheCoolest
אחראי תחום מסכים
אחראי תחום מסכים
שם מלא: ארתור ליברמן
נתן תודות: 236 פעמים
קיבל תודות: 2387 פעמים
יצירת קשר:

נושא שלא נקרא #21 

14/06/2021 17:12  
Doli כתב:
TheCoolest כתב:
...

ומדוע לא כדאי?
...
הכוונה כמובן הייתה לקנות סטרימר, כגון NVIDIA SHIELD. והוא, כמו מרבית הסטרימרים היום, מריץ אנדרויד.

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #22 

טוב אני אנסה לסכם את כל העצות כי כבר התחלתי קצת ללכת לאיבוד.

מבחינת Mirroring - לטענתכם אין כיום פיתרון נוח כלשהו שייספק את האיכות והפעולה שאני רוצה בצורה מושלמת.

המלצותיכם - לרכוש סטרימר ( איזה הכי טוב בעולם? היו כאן כמה המלצות) ולהשתמש באפליקציה שנקראת Flex , שאני לא יודע אם אתחבר אליה כי מעולם לא שמעתי עליה עד הדיון הנ״ל ואין לי מושג איך נראית ומרגישה, או קודי שאני מאוד לא אוהב ולא אשתמש בה.

אם פספסתי משהו נוסף אשמח לשמוע.

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #23 

הסטרימר הכי מתקדם כיום זה Nvidia shield.
האפלקציה נקראת Plex ויש אותה לאנדרואיד/iOs/וינדוס/מק.

אישית גם אני לא סובל את קודי ודווקא Plex הייתה הפתעה נעימה עם ממשק יותר נוח(בשבילי). לא צריך לפחד מאפלקציות חדשות - אתה מתקין במחשב ובוחר תיקייה שבה יהיו כל הסרטים, מוריד את האפלקציה לסטרימר/פלאפון וצופה בכל הסרטים שלך, זה עד כדי כך פשוט. כמו כן יש אפשרות מובנית לחפש כתוביות באפלקציה או להוריד ולשים באותה תיקייה והפלקס כבר יידע לשייך, כמו כן לשחק בצבע/פונט/מיקום כתוביות ועוד, יש מספיק מדריכים בעברית.

מפה והלאה תצטרך אקטיבית לבחור ולעשות - להשאר עם כבל או לנסות משהו חדש.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #24 

אחדד רק שפלקס יוצרת שרת על המחשב שלך ואפשר לגשת אליו מכל מיני מכשירים אחרים (לסלולרי זה שירות בתשלום).
אני באופן אישי פחות אהבתי את הממשק שלו כנגן ולכן התקנתי על הטלוויזיה נגן נוסף שנקרא xplay שיש לו ממשק נהדר לטעמי.
יש גם שרת נוסף שנקרא serviio והוא גם עובד מעולה.

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #25 

14/06/2021 21:29  
Haimbin כתב:
הסטרימר הכי מתקדם כיום זה Nvidia shield.
האפלקציה נקראת Plex ויש אותה לאנדרואיד/iOs/וינדוס/מק.

אישית גם אני לא סובל את קודי ודווקא Plex הייתה הפתעה נעימה עם ממשק יותר נוח(בשבילי). לא צריך לפחד מאפלקציות חדשות - אתה מתקין במחשב ובוחר תיקייה שבה יהיו כל הסרטים, מוריד את האפלקציה לסטרימר/פלאפון וצופה בכל הסרטים שלך, זה עד כדי כך פשוט. כמו כן יש אפשרות מובנית לחפש כתוביות באפלקציה או להוריד ולשים באותה תיקייה והפלקס כבר יידע לשייך, כמו כן לשחק בצבע/פונט/מיקום כתוביות ועוד, יש מספיק מדריכים בעברית.

מפה והלאה תצטרך אקטיבית לבחור ולעשות - להשאר עם כבל או לנסות משהו חדש.
...
הבנתי, תודה רבה.

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #26 

14/06/2021 22:38  
ChinggisKhan כתב:
אחדד רק שפלקס יוצרת שרת על המחשב שלך ואפשר לגשת אליו מכל מיני מכשירים אחרים (לסלולרי זה שירות בתשלום).
אני באופן אישי פחות אהבתי את הממשק שלו כנגן ולכן התקנתי על הטלוויזיה נגן נוסף שנקרא xplay שיש לו ממשק נהדר לטעמי.
...
את שתי האופציות הנוספות שהזכרת, אפשר להתקין על ה-Nvidia? כי הטלויזייה שלי כאמור לא מרובת אפשרויות כרגע... זו תהיה פעילות רק דרך הסטרימר והלפטופ. רוצה לדעת למקרה שגם לא אתחבר ל-Plex.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #27 

כן. אני גם כותב שוב, היתרון הגדול של השילד הוא ביכולת האפסקייל שלו. אם המסך שלך בכלל לא מסך 4k אתה יכול ללכת על סטרימר אנדרואיד עם יכולות ממש דומות בשליש מחיר כמו הגוגל tv. לא תרגיש בשום הבדל

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #28 

15/06/2021 7:07  
ChinggisKhan כתב:
כן. אני גם כותב שוב, היתרון הגדול של השילד הוא ביכולת האפסקייל שלו. אם המסך שלך בכלל לא מסך 4k אתה יכול ללכת על סטרימר אנדרואיד עם יכולות ממש דומות בשליש מחיר כמו הגוגל tv. לא תרגיש בשום הבדל
...

הבנתי, תודה. אשקול את הנושא, כי יכול מאוד להיות שבעוד תקופה קצרה כבר תהיה לי טלויזייה חדשה ושונה לחלוטין ואז כן אוכל להפיק ממנו את המיטב. לא ארצה לרכוש סטרימר ״זמני״ ואז לרכוש שוב. מאמין בקנייה של מוצרים איכותיים לטווח ארוך.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #29 

זה נכון להמון דברים,אבל לא בהכרח למוצר כמו סטרימר שכל הרעיון שלו זה תמיכה בפורמטים רבים, ואלו כאמור משתנים ומתפתחים כל הזמן.
השילד הוא סטרימר מצויין,ולא חושב שיש למישהו מילה רעה להגיד עליו, אבל גם הגוגל tv עושה עבודה מצויינת ולדעתי לרוב לא תרגיש בשום הבדל.
בכל מקרה, בהצלחה

Oferbc
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: עופר בוחבוט
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #30 

14/06/2021 22:38  
ChinggisKhan כתב:
...
אשמח להבין למה התכוונת האם לעבוד עם PLEX ועם נגן xplay איפה להתקין אותו ואיך להגיד ל PLEX לעבוד איתו.או שלא הבנתי כלום אשמח להסבר

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”