סטרימר שמסוגל לעשות Mirroring מלפטופ בצורה מושלמת?

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

Re: סטרימר שמסוגל לעשות Mirroring מלפטופ בצורה מושלמת?

נושא שלא נקרא #46 

אם אתה יודע מה הבעיה (wifi), אז מה השאלה ? (פרוייד היה עושה ממך מטעמים).
תנסה לחבר לנקודה קווית ומשם עם hdmi. אם אין כזו בנמצא יש כל מיני פתרונות (לרכב על cox למשל).
כל סטרימר צריך גישה טובה ורציםה לרשת הביתית.
אם זה לא עובד, ואתה ממש לא רוצה להתעסק בזה אז אתה יכול להשתמש ב-dok לניגון מקומי

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 259 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #47 

24/06/2021 7:08  
ChinggisKhan כתב:
אם אתה יודע מה הבעיה (wifi), אז מה השאלה ? (פרוייד היה עושה ממך מטעמים).
תנסה לחבר לנקודה קווית ומשם עם hdmi. אם אין כזו בנמצא יש כל מיני פתרונות (לרכב על cox למשל).
כל סטרימר צריך גישה טובה ורציםה לרשת הביתית.
אם זה לא עובד, ואתה ממש לא רוצה להתעסק בזה אז אתה יכול להשתמש ב-dok לניגון מקומי
...
אני באמת ובתמים לא מצליח להבין את הצורך העז להוסיף הערה עוקצנית ולא עניינית בכל תגובה, עוד אחרי שהערתי על זה.

רשמתי, אני לא יודע מה הבעיה, אני רק מציג את כל הנתונים כאן.

איך אני אחבר את הסטרימר לנקודה ביתית ? אין לו יציאות מלבד החיבור HDMI שלו למסך. ואיך זה יפתור את נושא השידור של התכנים ב-PLEX ודומיו שהרי הלפטופ גם עובד על הרשת ובעת השידור בסטרימר יש התקשרות כלשהי עם המחשב לא? שני המכשירים אמורים להיות מחוברים קווית אם כך ?

אין לי מושג מה זה COX ו-DOK.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #48 

בוא נעזוב את העקיצות בצד (אתה התחלת).

יש לך בסטרימר יציאת מיקרו USB, אתה יכול לחבר אליה מתאם רשת, או מתאם ל-DOK (דיסק און קי), או האב (מרכזיה) שיאפשר לך לחבר גם וגם.
אכן כדאי שגם ללפטופ תהיה גישה טובה לרשת. במידה ואין לך גישה טובה לרשת, אתה יכול להשתמש ב-DOK כדי לבטל את הצורך ברשת (פשוט להעתיק תכנים).
COX זה כבל (לבן של כבלים כזה) שבמידה ואין לך נקודת רשת ליד הטלוויזיה ואין לך יכולת להעביר לשם רשת אתה יכול להשתמש בו לצורך העניין.

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #49 

24/06/2021 11:35  
ChinggisKhan כתב:
בוא נעזוב את העקיצות בצד (אתה התחלת).

יש לך בסטרימר יציאת מיקרו USB, אתה יכול לחבר אליה מתאם רשת, או מתאם ל-DOK (דיסק און קי), או האב (מרכזיה) שיאפשר לך לחבר גם וגם.
אכן כדאי שגם ללפטופ תהיה גישה טובה לרשת. במידה ואין לך גישה טובה לרשת, אתה יכול להשתמש ב-DOK כדי לבטל את הצורך ברשת (פשוט להעתיק תכנים).
COX זה כבל (לבן של כבלים כזה) שבמידה ואין לך נקודת רשת ליד הטלוויזיה ואין לך יכולת להעביר לשם רשת אתה יכול להשתמש בו לצורך העניין.
...
הבנתי, אז היית ממליץ מהשלושה על המרכזייה?

אני אכן בבעיה מבחינת חיבור קווי, הנקודה הקווית בסלון ואני בחדר השינה. מדובר על מרחק מוגזם להעברת והשארת כבל מחובר על הרצפה באופן קבוע.

אז אני בעצם חוזר שוב לנקודת ההתחלה , איכשהו הלפטופ ייצטרך להיות מחובר לכבל שוב, אך הפעם לכבל אינטרנט ולא למסך, מה שבכל אופן לא אפשרי כי אין לי פה בחדר שום נקודת אינטרנט קווי. 🤷🏻‍♂️

למעשה גם אם אני מחבר את הדיסק און קי לסטרימר ומעביר קבצים, על מנת לראות אותם באיכות חלקה אני חייב לחבר את הסטרימר לחיבור קווי אם הבנתי נכון.

ברדק שלם.
נערך לאחרונה על ידי Doli ב 24/06/2021 11:58, נערך פעם 1 בסך הכל.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #50 

מסביר שוב, אם יש לך כבל COX לא מנוצל אפשר לנצל אותו. אם לא, תקנה רק מתאם מיקרו USB ל-USB נקבה ודחוף DOK.

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #51 

24/06/2021 11:57  
ChinggisKhan כתב:
מסביר שוב, אם יש לך כבל COX לא מנוצל אפשר לנצל אותו. אם לא, תקנה רק מתאם מיקרו USB ל-USB נקבה ודחוף DOK.
...
לא כל כך מצליח להבין מה אני עושה עם הכבל הזה ואיך הוא קשור לאינטרנט מתנצל, אני לא חזק במיוחד בתחום הטכונולוגי.

מצרף תמונה של היציאות שלי בקיר (היציאות של הטלפון והאינטרנט לא פעילות)

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #52 

לא רואה תמונה.
בכל מקרה, תעבור על זה:
https://htmag.co.il/phpbb/viewtopic.php?t=286142

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #53 

24/06/2021 12:12  
ChinggisKhan כתב:
לא רואה תמונה.
בכל מקרה, תעבור על זה:
https://htmag.co.il/phpbb/viewtopic.php?t=286142
...
ניסיתי, דיון מורכב לי מידי, לא מצליח להבין מה מוסבר שם ואת המונחים. אני לא בא מהתחום.

אני סומך עליכם כבעלי מקצוע וידע, אם תגיד לי איזה מוצר לקנות ספציפית ולחבר אני פשוט אעשה זאת. יש לי פה את הכבל COX המדובר, אבל אני רואה שהוא מחובר כבר ליס בכל מיני קונסטלציות. יש לי למעשה 2 מכשירים פה עם כבלים דומים, הממיר עצמו ועוד מכשיר שחור של יס עם נראה כ-2 יציאות COX בשימוש שמחוברות לקיר ולממיר ו-2 יציאות אינטרנט קווי כך נראה (LAN) שאחת מהן בשימוש ומחוברת לממיר.

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #54 

קודם כל נתחיל בזה שאני לא בעל מקצוע. לא יודע לגבי האחרים פה.
קשה לי להבין מהתיאור שלך, מה מחובר למה ומה פנוי. אני גם לא מכיר מספיק טוב את המערכת של יס ולא יודע אם יש להם מערכת שגם כוללת יציאות רשת בממירים או לא ואם ניתן לפצל מוקות או לא. אולי מישהו אחר יידע להגיב על זה.
לדעתיע בנתיים כדאי לך לעבוד עם דיסק און קיי (או כל התקן נייד אחר) וזה כבר יהיה משמעותית פחות מסורבל מלחבר לפטופ.

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 114 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

נושא שלא נקרא #55 

@Doli כנראה שהבעיה שלך היא wifi חלש וChinggisKhan ענה לך בהתאם, שאם זו הבעיה אז תטפל בה. כמו שאי אפשר להעביר אנשים על גשר רעוע ושבור כי הם ייפלו אז זה בדיוק מה שקורה עם המידע שהלפטופ שולח לסטרימר ולכן יש בעיות, העברת וידיאו היא גדולה בנפחה פי כמה מונים מלגלוש באתרים או אפילו יוטיוב.
פתרון אחד הוא שאם יש לך בבית ראוטר טוב שלא מחובר, או אצל חבר/מכר שאתה יכול להשאיל ולחבר כדי לראות אם זה יפתור לך את הבעיה.
*מציע גם להשתמש בתדר של 5Ghz מכיוון שלפחות בינתיים הוא יהיה פחות עמוס ויוכל להעביר מידע באופן רציף(בהנחה שגם הלפטופ תומך בזה).

אם הwifi בסלון חלש אז הנה דוגמא למתאם שהציעו פה : קישור (אין לי שום קשר באתר, יש כאלו זולים יותר באלי אקספרס שעובדים נהדר) כדי שהחיבור לפחות בקצה של הסטרימר יהיה יותר יציב.

שוני בין שירותי הזרמת וידיאו שונים נובעים מצילום שונה, יש במאים שמצלמים ב60Fps (כל טרילוגיית ההוביט, "איש מזל התאומים" עם וויל סמית), הסרט האחרון של זאק סניידר "ליגת הצדק" צולם בפורמט 4:3, באמזון לדומגא מתגאים שכל הספרייה שלהם היא HDR10/10+ בעוד נטפליקס הולכת עם דולבי ויז'ן

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #56 

24/06/2021 13:33  
ChinggisKhan כתב:
קודם כל נתחיל בזה שאני לא בעל מקצוע. לא יודע לגבי האחרים פה.
קשה לי להבין מהתיאור שלך, מה מחובר למה ומה פנוי. אני גם לא מכיר מספיק טוב את המערכת של יס ולא יודע אם יש להם מערכת שגם כוללת יציאות רשת בממירים או לא ואם ניתן לפצל מוקות או לא. אולי מישהו אחר יידע להגיב על זה.
לדעתיע בנתיים כדאי לך לעבוד עם דיסק און קיי (או כל התקן נייד אחר) וזה כבר יהיה משמעותית פחות מסורבל מלחבר לפטופ.
...
תודה רבה.

Doli (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #57 

24/06/2021 14:19  
Haimbin כתב:
@Doli כנראה שהבעיה שלך היא wifi חלש וChinggisKhan ענה לך בהתאם, שאם זו הבעיה אז תטפל בה. כמו שאי אפשר להעביר אנשים על גשר רעוע ושבור כי הם ייפלו אז זה בדיוק מה שקורה עם המידע שהלפטופ שולח לסטרימר ולכן יש בעיות, העברת וידיאו היא גדולה בנפחה פי כמה מונים מלגלוש באתרים או אפילו יוטיוב.
פתרון אחד הוא שאם יש לך בבית ראוטר טוב שלא מחובר, או אצל חבר/מכר שאתה יכול להשאיל ולחבר כדי לראות אם זה יפתור לך את הבעיה.
*מציע גם להשתמש בתדר של 5Ghz מכיוון שלפחות בינתיים הוא יהיה פחות עמוס ויוכל להעביר מידע באופן רציף(בהנחה שגם הלפטופ תומך בזה).

אם הwifi בסלון חלש אז הנה דוגמא למתאם שהציעו פה : קישור (אין לי שום קשר באתר, יש כאלו זולים יותר באלי אקספרס שעובדים נהדר) כדי שהחיבור לפחות בקצה של הסטרימר יהיה יותר יציב.

שוני בין שירותי הזרמת וידיאו שונים נובעים מצילום שונה, יש במאים שמצלמים ב60Fps (כל טרילוגיית ההוביט, "איש מזל התאומים" עם וויל סמית), הסרט האחרון של זאק סניידר "ליגת הצדק" צולם בפורמט 4:3, באמזון לדומגא מתגאים שכל הספרייה שלהם היא HDR10/10+ בעוד נטפליקס הולכת עם דולבי ויז'ן
...
תודה רבה על המענה המפורט !

אכן , הכל שונה לגמרי בסטרימינג, מבין נטפליקס, אפל ואמזון שבחנתי בסטרימר, באמזון זה נראה לי אישית בכל אופן, טוב משמעותית.

אין לי לצערי ממי להשאיל ראוטר איכותי או לבחון תשתית סיבים למשל. כולם עם ציוד ממוצע.

אני מצרף תמונות של כל החיבורים והציוד שלי עימו אני עובד (מלבד הטלוויזיה והמחשב), יציאות הטלפון והאיטרנט הקווי בקיר אינן פעילות.

אני מוכן לרכוש ולעשות כל מה שיידרש ( מודע למגבלות ולבעיית האינטרנט הכללית בארץ) על מנת לשפר את איכות הצפייה שלי בתכנים שאני מוריד ובעדיפות שנייה גם בצפייה בסטרימינג.
img-6553_optimized.jpg
img-6563_optimized.jpg
img-6564_optimized.jpg

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”