סטרימר ZIDOO NEO החדש.ויש כבר יבואן בארץ

מחשבים, חומרה, KODI, NUC, Raspberry pi
LiorVikel (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 250 פעמים
קיבל תודות: 33 פעמים
יצירת קשר:

סטרימר ZIDOO NEO החדש.ויש כבר יבואן בארץ

נושא שלא נקרא #1 

את היכרותי הראשונה עם זידו עשיתי בשנת 2014 , שהחברה קמה. אז הם הוציאו לעולם את הסטרימר הראשון שלהם X9S (מי שמכיר את החברה - מבין כמה מוצר הזה היה מבוקש) .

מי את חברת זידו?

זידו היא חברה סינית המתמחה בייצור מכשירי סטרימר (בלו ריי) המתבססים על אנדרואיד. ZIDOO הוא מותג ייחודי בעל יכולות ויחודיות באמצעות טכנולוגיה וחדשנות. המותג ZIDOO מזוהה בהדרגה בכל רחבי העולם. יש להם מפעל עצמאי לייצור מוצריהם ועם הביקוש הגובר לשוק, הם מעדכנים כל הזמן את הציוד שלהם (יש להם כבר כמה מכשירים בתחום) . המפעל שלהם יכול לספק כ200,000 מכשירים מדי חודש. כבר במוצר הראשון שלהם , למי שהיה ויש , אפשר להבחין ברמת הגימור, החשיבה והנדסת אנוש. זידו ידעה "לשבור" את שוק הבלוריי בכך שהסטרימרים שלה ידעו לקחת קובץ וידאו סגור ב ISO , BDMV או כל MKV ולהציג לנו אותו על המסך כנגן בלוריי לכל דבר. כולל הורדת וחיפוש כתוביות בעברית. ממשק ה MEDIA CENTER שלהם היה מבין הטובים בתחום. עם הזמן הם צעדו עוד כמה צעדים קדימה ונתנו את היכולת להוספת דיסקים קשיחים פנימים כדי לתת לנו NAS אמיתי.

במשך השנים , המשכתי לעקוב אחרי החברה , אחד מהיתרונות החזקים שלהם הוא הפורום המדהים שלהם. מעודכן תמיד. עונים תמיד . שירות כבר אמרנו.? :) . עם השנים נטשתי מעט את תחום הוידאו ותמיד הייתי בקשר עם החברה ושאלתי אותם "מדוע , אתם לא נותנים לקהל משהו גם לחובבי האודיו"?

אז הנה , הגיע הרגע. תכירו את ה NEO X . שילוב מנצח ועלות מול תועלת אדירה גם בודיאו וגם באודיו.

אני נתקל לא מעט פעמים באנשים שיש להם קולנוע ביתי ומבקשים פתרון שיתן להם גם להאזין למוסיקה שלהם ברשת, סטרימניג מצד אחד ומצד שני נגן וידאו סופר מקצועי .

אז מה מיוחד ב NEO X?

מסך טאץ מלא 5 אינטש:

כניסה לדיסק קשיח 3.5 אינטש , נסתר.

כל הכניסות והיציאות שחלמתם עליהם

אנטנות WIFI כפולות בטנכלוגיות MIMO

שלט בלוטות

משמש למספר תפקידים , מדיה סנטר, מגבר אוזניות , סטרימר . נגן 4K .

שנאים טרויודלאים

תמיכה MQA מלאה

תמיכה ב 784KH ב 32 ביט ו DSD 512

תמיכה בכל קידודי ה BT המתקדמים כולל LDAC , עם טלפון תומך LDAC תוכלו להזרים מגבר שלכם

מגבר אוזניות ברמה גבוהה מאוד

יציאות FULL BALANCED

שתי שעונים יחודיים לטובת JITTER

תמיכה אפילו ב SACD ISO

תצוגת מסך סופר מקצועית

מבחר אקולייזרים ופילטרים מובנה
מעבד סופר חזק , לביצועים גבוהים:

ממשק מדיה סנטר יחודי

עד כאן הקטע האודיופילי . אבל בל נשכח שהוא מדיה סנטר אדיר לודיאו.

תמיכה מלאה בשירותי רשת חדישים
מדיה סנטר וידאו כפוסטרים

פורמטי קולנוע נדירים כולל ATMOS ו DTS

אפליקציית ניהול יעודית

אפשרות התקנה תוכניות חיצוניות כמו בכל אנדרואיד רגיל

Main functions:
- Realtek 1619DR Hexa-core 64 A55 processor, 2G memory, 16GB eMMC
- XMOS + ESS 9038Pro professional Hi-Fi audio decoding chip support real DSD Native pass-through
- Large toroidal transformer for clean and powerful performance and better audio and video signal output
- Dual HDMI audio and video output, enjoy 4K and HD audio at the same time without a power amplifier.

- XLR output for left and right channels
- Break the Android SRC barrier, the audio sampling rate supports up to 192K- Android 9.0

- HDR10, HDR10 +, Dolby Vision LLDV * 4K @ 60p HEVC / H.265 12Bit

- HDMI IN 2.0

- LAN: 10 / 100M / 1000M Ethernet

- Can play original BD ISO with menu

- Supports 2D, 3D films

- Supports 802.11 a / b / g / n 2.4G / 5.8G ac Dual Band WIFI

- Supports 11.1 Dolby True HD, DTS-HD MA, LPCM, Dolby Digital, Auro 3D, Dolby ATMOS, DTS: X

- HDD file formats: Support FAT32, NTFS, EXT3, EXT4, HFS

- hard disks sizes up to 16TB are supported

- Bluetooth BT 4.2

לא מעט אנשים שאלו אותי . מדוע זידו? יש לי שיאומי ב 200 שקלים , או APPLE TV , NVIDIA SHIELD .

ננסה לעשות סדר על קצה המזלג.

נתחיל מהסוף. מי שצופה בסרטים ומקשיב למוסיקה דרך שירותי סטרימינג. הזידו לא בשבילו.

שיאומי וחבריו הם אנדרואיד TV . (באפל זה TVOS ) והם נועדו לשירותי הזרמה בלבד. לא להזרמה קבצים מהרשת, או מקומיים.

רגע!! אבל לא נגמר עידן הקבצים?

תשובה : ממש לא. בלא מעט ניסיונות שעשיתי הן בוידאו והן במוסיקה שירותי הזרמה חיוורים ליד קבצי וידאו ואודיו ברמה גבוהה.

ננסה לתת דוגמא קטנה

נניח ויש לכם (כמו אצלי) סיב אופטי והיכולת להזרים BUFFER גבוה. עדיין יהיה לכם צוואר בקבוק מול שרתי החברה שממנה אתם שואבים את המידע (בכל זאת יש שם מיליונים של משתמשים) .

קחו למשל סרט 4K HDR בנטפליקס.

סרט HDR איכותי , עם איכות סאונד כמו שצריך אמור להגיע בנפחים(ריפ) של בין 60 ל 100 ג'יגה תלוי בעיקר באורכו ואיזה hdr (dolby Vision ששוקל כפול מ hdr רגיל).

בנטפליקס הוא גג 4 גיגה. מבינים כמה מידע אתה מאבדים?

אותו עקרון שרתי המוסיקה וים התוכן שיש שם. אין להם ברירה. הם חייבים לדחוס ולרוב בגלל שזה on line ו buffering, עומסים בלתי רגילים.

אני וחברי הטוב עשינו ניסוי כלים לפני כמה ימים.

לקחנו אלבום בשירותי TIDAL (מוסיקה) מול אותו אלבום בקבצי היי רז. היינו בשוק. ה TIDAL פשוט היה חיוור לידו (שוב , לא שזה נשמע גרוע, אבל שעושים את השוואה מבינים כמה זה אכן גרוע :) ) .

אמת , נגני הבלוריי נעלמו מהעולם . המדיה הפיסית. אבל קבצי הבלוריי חיים ונושמים, ולהיפך בגלל שהיום שטחי האחסון זולים , יש לא מעט קבצי בלוריי של 80 גיגה ו 100 גיגה. תנסו להזרים את "בחזרה לעתיד" רימאסטר 100 גיגה לסרט דרך סטרימניג . שיהיה לכם בהצלחה.

היתרון העצום של הזידו בתחום קבצי הוידאו היא האפשרות שלו לקרוא מכל פורמט אפשרי . אין צורך בתוכנות המרה חיצוניות או לחפש רק קבצי MKV .

הזידו יידע לקחת את ספריות ה BDMV שלכם , או ה ISO . ולפתוח אותם ולנגנם כמו דיסק בלוריי רגיל, עם כל המשתמע בכך.

CHAPTERS , שינוי RATIO , כתוביות ועוד.

יש תוכנות הזרמה נהדרות כמו PLEX אבל לא יודעת לקרוא קבצי BDMV ו ISO . וכן רוב הריפים הם בתצורה הזאת . אחת הסיבות היא האפשרות לבחור 4 - 5 סוגי פורמטי סאונד שונים .

כמו שאמרתי לעיל. לאנשים שמחזיקים מערכת קולנוע ביתית ורוצים באמת לקבל פורמטי וידאו וסראונד איכותיים , יעשו לעצמם עוול אם ימשיכו להשתמש בשירותי הזרמה .

ויש לא מעט אנשים שיש להם מערכת קולנוע ביתית רצינית ורוצים להשמיש אותה מידי פעם לשמיעת אודיו איכותי בסטריאו ולא מעוניינים להוסיף סט נוסף של סטריאו בבית (תקציב , מקום וכו) . זידו הנ"ל הפתרון האידיאלי עבורם ומדוע?

נתחיל מההתחלה!?

שימו לב "מערכת קולנוע ביתית" . נקראת כך כי זה היעוד שלה לתת לכם במה ל 5 ערוצים ומעלה. ברור שיכולה לתת לכם 2 ערוצים בסטריאו לטובת מוסיקה אבל לא באמת היעוד שלה ולכן גם ההשקעה בתחום הזה היא פחות איכותית . על מנת לקבל במה ,פירוט כמו שצריך בסטריאו (ולא יוטיוב וכאלה) , להרגיש את דיאנה קרל אצלך בבית אתם צריכים DAC (ממיר דיגיטל לאנלוגי איכותי מאוד) . מה שבדרך כלל לא יושם במערכות קולנוע מפאת שזה מייקר פלאים , ואין צורך בקולנוע לרמה דיוק ופרטים כמו ב 2 ערוצים.

"מערכת סטריאו" - נקראת כך כי זה היעוד שלה. לתת לכם שתי ערוצים באיכות גבוהה. כל הבניה שם שונה מרסיבר קולנוע. שנאים ,קבלים , DAC וכו.

נחזור לזידו -

NEO X - בא לתת פתרון משלים . במקום לקנות סט אודיו קומפלט , מחברים את הזידו ונותנים לרסיבר קולנוע שלכם להשתמש ב DAC שלו . (אני בטוח שגם בסרטים תרגישו את ההבדל).

ה DAC של הזידו DAC מרשים מאוד.
אחד הדברים שאני דוגל בהם זה בסוף עלות מול תועלת .

מחיר : 8500 שקל בלבד.

להשיג את לוינסון אודיו בלבד.

https://www.levinson-y.co.il/
WhatsApp Image 2021-08-21 at 18.22.06 (1).jpeg
WhatsApp Image 2021-08-21 at 18.22.06 (2).jpeg
WhatsApp Image 2021-08-21 at 18.22.06.jpeg
נערך לאחרונה על ידי LiorVikel ב 09/09/2021 15:24, נערך פעם 1 בסך הכל.
קבוצת הסאונד מס 1 בפייס
https://www.facebook.com/groups/2269981396557133/

ChinggisKhan
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 214 פעמים
קיבל תודות: 541 פעמים

Re: סטרימר ZIDOO NEO החדש.ויש כבר יבואן בארץ

נושא שלא נקרא #2 

מושקע בהחלט, אבל השורה התחתונה היא מחיר של oled 65 אינץ'

tamir89
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

תודה על הפירוט המורחב.
לא הכרתי את החברה והסטרימרים האלו.
יחד עם זאת וכמו שנאמר כאן, על אף כל הפיצ'רים אני לא חושב שהמחיר מוצדק או אפילו קרוב להיות מוצדק.
זו דעתי כמובן, אולי אנשים אחרים סבורים אחרת.

caprica6
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #4 

"שיאומי וחבריו הם אנדרואיד TV . (באפל זה TVOS ) והם נועדו לשירותי הזרמה בלבד. לא להזרמה קבצים מהרשת, או מקומיים."
אם כוונתך שזה אפשרי אבל קיים אבדן איכות, אני מבין.
אני רק חייב לציין שאני משתמש בסטרימר אנדרואיד טי וי פשוט - MECOOL
ומציג ללא בעיות קבצי וידיאו MKV דרך הרשת הביתית,
כאשר הם מאוחסנים על מחשב אחר בבית או אפילו על דיסק קשיח שמחובר פיזית לנתב הביתי ומשותף משם.

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

לפחות השילד מזרים דרך רשת ביתית בלי בעיה קבצים באיכות blueray של 60+ ג'יגה. ולפי מה שראיתי פה בפורום תחת מגבלות מסויימות (בעיקר חוסר תמיכה ב-DV) גם סטרימרים זולים יותר מסוגלים. אז בהנחה שמשווים לסטרימר כזה, איפה היתרון? מבחינת ניגון הקבצים הנ"ל, בהנחה ואין שימוש לפיצ'רים האחרים.

orenabr
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #6 

גם מחשב יותר זול. מחשב OPTIPLEX 7080 מיני.. איפה היתרון של הסטרימטר הזה ?

big27
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 124 פעמים
קיבל תודות: 52 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

כתבה מושקעת . תודה רבה
אני מזרים ל Atv החדש דרך NAS קבצי בלוריי ודומיים דרך Infuse והכל נראה מצויין
יש לי גם א הzidoo הקודם X96 וקצת מאוכזב למרות שהיו לי הרבה תקוות למכשיר הזה

מכשיר מצויין הneo אבל יקר בטירוף

niko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: איתן
נתן תודות: 655 פעמים
קיבל תודות: 300 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

מומלץ לדייק בדברים, במיוחד באתרים רציניים.
Nvidia מזרים בקלות BD מלא או 4K, אפשר לטעון לדברים אחרים שיתכן והזידו עושה טוב יותר,
אבל לטעון שתחת אנדרואיד המכשירים מזרימים רק מחברות שירותי מדיה כמו נטפליקס זה פשוט לא נכון.
JVC X5500
Anthem MRX1140
Paradigm Signature S8v2
Arendal 1723 center
Arendal sub2V
A.Technology4200

GalZohar
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 177 פעמים
קיבל תודות: 123 פעמים

נושא שלא נקרא #9 

03/09/2021 21:09  
niko כתב:
מומלץ לדייק בדברים, במיוחד באתרים רציניים.
Nvidia מזרים בקלות BD מלא או 4K, אפשר לטעון לדברים אחרים שיתכן והזידו עושה טוב יותר,
אבל לטעון שתחת אנדרואיד המכשירים מזרימים רק מחברות שירותי מדיה כמו נטפליקס זה פשוט לא נכון.
...
מה שכן חשוב לציין זה שצריך לבדוק טוב טוב איזה מכשיר אנדרואיד קונים אם הולכים על משהו פשוט יותר. חוץ משילד שידוע שעובד, וגם זה לא בלי מגבלות: HDR ביוטיוב שגם ככה אפשר דרך הנגן של המסך עצמו, וסוג מסויים של dolby vision שגם ככה לא ממש מצאתי זמין להורדה, ואת מה שכן מצאתי שלקחו משירותי סטרימינג עם dolby vision ב-mpeg4 עבד יפה (ולא הצלחתי להבין על מה מדברים לגבי הבאג עם הצבעים, אם הבאג קיים אצלי אז צריך לדעת מה לחפש כדי לראות את ההשפעה שלו).

Alon_Solo
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 71 פעמים
קיבל תודות: 443 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

זה שצריך לשכנע שמכשירים שעולים פחות מעשירית נחותים יותר אומר דרשני.
קשה להצדיק מחיר כזה.

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: ildonaldo trumpo
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #11 

יש לי את ה z9x שלהם. עלה כ 800 ש"ח בהזמנה ישירה מאתר החברה. לא עושה רבע ממה שהוא מבטיח! מלא באגים. אמור לנגן קבצי ISO של BD מלא עם תפריטים, אבל עם 40% מהכותרים הוא נתקע ולא מגיב דקות ארוכות ואז קורס לתפריט הראשי (בעיקר BD-UHD).

כמובן לא תומך בנטפליקס או כל שירות סטרימינג. כנגן אודיו הוא אכן תומך בכל פורמט, אבל רק עם נגן מוסיקה סיני גרוע שלהם שלא תומך ב PLAYLISTS חיצוניים. אין לו אפילו תמיכה ב KODI. אפשר להתקין מהחנות אבל אין פענוח בחומרה. אז יש להם פתרון - גרסת FORK מיושנת של xbmc שפותחת את הנגן החיצוני בכל ניגון סרט עם קידוד הנתמך בחומרה.

הממשק באנגלית מלא בשגיאות תחביר כמיטב הZבל הסיני (תרגום מגוגל, כי אין דובר אנגלית אחד בצוות הפיתוח כנראה). התמיכה מהחברה לא קיימת למעשה. יש להם פורום עם מליון תלונות בלי מענה. החברה למעשה מעתיקה מוצרים של חברה צרפתית בשם zapitti.

אם כך נראה מכשיר של 200 דולר שלהם, לא ההיתי מתקרב למכשיר של 2000 דולר. עדיף מחשב HTPC טוב ב כ 5000 ש"ח שיעשה עבודה הרבה יותר טובה אם גם נשדכים לו DAC איכותי וזול כמו TOPPING עבור מוסיקה שעבורו יש המון סקירות ומדידות).

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: ildonaldo trumpo
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #12 

02/09/2021 10:30  
LiorVikel כתב:

על מנת לקבל במה ,פירוט כמו שצריך בסטריאו (ולא יוטיוב וכאלה) , להרגיש את דיאנה קרל אצלך בבית אתם צריכים DAC (ממיר דיגיטל לאנלוגי איכותי מאוד) . מה שבדרך כלל לא יושם במערכות קולנוע מפאת שזה מייקר פלאים , ואין צורך בקולנוע לרמה דיוק ופרטים כמו ב 2 ערוצים.

https://www.levinson-y.co.il/
...
הנה רסיבר קולנוע ביתי מדגם כניסה (3000 ש"ח יבוא פרללי בארץ):

https://www.audiosciencereview.com/foru ... iew.12676/

הוא עם 110 דציבל תחום דינאמי מוכח (נמדד ע"י סוקר בלתי משוחד). זו תוצאה טובה יותר מ 99% מה DACים הכי יקרים שתמצא. למשל זה:

https://www.audiosciencereview.com/foru ... -dac.9100/

שנמכר ב 23 אלף שח בארץ ואפילו לא מתקרב לתחום דינאמי של איכות CD לפי אותן המדידות...

בקיצור, רסיבר קולנוע עם רמקולים איכותיים, מספק מענה לסרטים ולמוסיקה עבור 99.9% מהמשתמשים.

אגב, DAC "איכותי מאד" ממש לא מייקר פלאים אף מכשיר. ציפסט של DAC הכי מתקדם בעולם של ESS, עולה 65$ בכמות של 100 ומעלה. זה כולל את ה DAC עצמו עם מעבד חזק וכל הציפים התומכים כולל מחולל אות השעון ומרבב אלוגי בכדי לאפשר המרה של 16 ערוצים במקביל...

hofir
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
קיבל תודות: 31 פעמים

נושא שלא נקרא #13 

יש לי את zidoo 10 pro בסך הכל אני מאוד מרוצה ממנו
מבחינת איכות התמונה ומבחינת הסאונד.
אני לא משתמש בסטרימינג
הקבצים שלי נמצאים על דיסק מקומי
אני משתמש בתפריטים באנגלית מכיוון שיש באגים בתפריטים בעברית.
את המכשיר שלי הזמנתי מאתר של זידו.
ברור לכולם שליאור אינו אוביקטיבי ופירסם את סקירתו על מנת לקדם מכירות של חברים שלו .
אך כך כנראה נוהגים כולם .
לעיתים קרובות יוצאת גירסה חדשה לסטרימרים של זידו מתקנים באגים ויוצרים באגים חדשים.

קישור לאתר זידו
http://forum.zidoo.tv/index.php?forums/hdd-media-player-rtd-1619dr.54/

י-א
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 68 פעמים

נושא שלא נקרא #14 

בעיני הסטרימרים של חברת Formuler הם מעולים בכול קנה מידה.

bariko
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1449 פעמים
קיבל תודות: 347 פעמים

נושא שלא נקרא #15 

שאלה:
מה לגבי דגמים אחרים של –ZIDOO
למשל z10 pro

האם גם אותם ניתן לרכוש בארץ אצל יניב לוינסון, כולל אחריות?
או שהוא מייבא רק הדגם היוקרתי NEO X?

שלח תגובה

חזור אל “חומרה PC + סטרימרים”