ביקורת XIAOMI LASER PROJECTOR

מקרנים קידמיים - Front Projector.
blknom1 (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 90 פעמים
קיבל תודות: 40 פעמים

נושא שלא נקרא #31 

החזר המס זהו פתרון שהיה ניתן בעבר מחנויות סיניות. משלמים סכום מסוים ובהנחה והמוצר נתפס במכס, ניתן החזר בגין עלות המס שבה חויבת. האופן שבו עובדות חברות ביטוח - סיכון מול סיכוי. בעבר אחוז המוצרים שנתפסו על ידי המכס היה נמוך מאוד וכך ''ביטוח המכס'' שהותע היה עוד מקור הכנסה עבור החנויות.
במקרה הזה אתר Lightinthebox ממנו רכשתי את המוצר, עשה מבצע של החזר מס זהה לזה שתיארתי רק שהעניין הוא שבמקרה שלי, תשלום המס היה וודאי ומכאן גם ההחזר כמובן, בשל העובדה שהמוצר נשלח באמצעות UPS. מדוע הסכימו לכך - גם אני תהיתי ולא הבנתי את זה, אבל העובדה שהמבצע הזה נגמר, מסביר כי כנראה הושגה. המטרה שהאתר היה מעוניין בה (או שלא...).
כשקיבלתי את המקרן הקרנתי על קיר, עד לקבלת המסך שהזמנתי. ראו מצוין אבל... הייתי ממליץ לצבוע את הקיר הנבחר בצבע מיוחד, משולב שברי קריסטל שישפרו את התמונה עוד יותר.
לגבי המסך של Elite Screens שצירפתי - לא ניתן לרכוש אותו בארץ. לחברה אין יבואן רשמי ועלויות היבוא של המוצר הרלוונטי לסוג המקרן הזה, עמדו על מס' בן 5 ספרות.

eitanrn
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: eitanrn
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #32 

תודה על התגובה, אני צופה על הקיר ומאוד מרוצה. לשכנע את האשה לשים מסך קבוע יהיה לא פשוט.
אגב קנית מסך שמתאים למקרן לייזר ? הבנתי שיש הבדל אבל לא הבנתי מה

מאוד מסקרן אותי לדעת מה חושב הבחור שקנה את הדגם החדש יותר. יש לו 7000 אנסי שזה נראה לי פסיכי

אגב הסרון שצרפת עם העלית סקרין פשוט מדהים. זה נראה כמו טלויזיה LED יוקרתית דקה.

blknom1 (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #33 

@eitanrn
·
מסך חשמלי ממש לא נורא. כמעט ולא מורגש האמת.
לגבי המסך שלי - רכשתי מסך המתאים למקרן לייזר. בגדול, מסך המתאים למקרן מסוג זה צריך להיות מסוגל לקלוט את עוצמת ההארה החזקה המגיע ממקרן לייזר קצר טווח. במסך שלא מתאים להקרנה מטווח קצר יתגלו כתמים שחורים שנובעים מעצם החום המופק מההקרנה.

yeuda
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 74 פעמים
קיבל תודות: 108 פעמים

נושא שלא נקרא #34 

מספר הערות :

אין קשר למרחק ההקרנה לבין עוצמת התאורה של המקרן - מה שחשוב זה גודל המסך שמקרינים
כלומר מקרן 300 לומן UST או מקרן רגיל שיקרינו על אותו גודל מסך - תוצאה זהה.
כמובן שהמקרן הזה נותן עוצמה מעולה ומשמעותית גבוהה מרב המקרנים הבייתיים

במקרן UST יש צורך בהתקנה טובה במיוחד של המסך - בגלל הזווית החדה של ההקרנה
סטיות קטנות משפיעות משמעותית על התמונה

במידה ומשתמשים במסך "פשוט" אין הבדל בין מקרן רגיל למקרן UST
ישנם מסכים מיוחדים שמחזירים אור שמגיע בכיוון מסויים בלבד ואז מקבלים פחות השפעה של תאורה מהסביבה
במקרה של מקרן UST יש מסכים שמיועדים להחזיר רק אור שמגיע מלמטה
התוצאה מדהימה שכן תאורה מחלונות או מתאורה בתקרה משפיעה משמעותית פחות
הבעיה כפי שנרשם - עלות גבוהה של המסך

להבנתי אין מסך מיוחד למקרן לייזר

eitanrn
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #35 

@blknom1
·תודה. ועל הקיר ראית את הבעיות ? אני חם על המקרן שלהם :)

@yeuda
תודה על התשובה. לדבריך, הקרנה על הקיר היא לא פתרון טוב ל UST ?

blknom1 (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #36 

@eitanrn
·
על הקיר צפיתי מעט יחסית ובעיקר לא כיילתי כי המתנתי למסך.
המקרן מצוין בכל קנה מידה. הנאה מובטחת.

blknom1 (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #37 

מקרני UST - ULTRA SHORT THROW, כשמם כן הם - זורקים אור מטווח קצר מאוד ולכן הקרנה על קיר, מחייבת שהקיר יהיה ישר לחלוטין (מה שלא קורה אף פעם ותמיד תהיה סטייה שאינה גלויה לעין לא מקצועית). בנוסף, כל פגם בקיר עצמו יבלוט בצורה קיצונית. לכן יש לך אחת משתי חלופות:
להגדיר קיר שעליו תקרין, לדאוג לעשות טייח ולסייד בצבע רלוונטי (יש לטמבור צבע המכיל שבבי קריסטל) ולדאוג שהקיר יהיה נקי ופחות מכוסח :)

העובדה שהקיר לא יהיה ישר פלס, זה נתון שלא ניתן לשנות אותו אבל לטעמי ההשפעה שלו, בקיר שיעבור את השיפוצון הקטן שציינתי, לא תהיה גדולה.

חלופה שנייה - מסך עם מנגנון מתיחה. הטוב ביותר הקיים בארץ זה המסך שאני קניתי. אין מותג אחר טוב יותר מ-GRANDVIEW בארץ (לו היה יבואן רשמי ל-ELITE SCREENS, אין ספק שזו ליגה אחרת). מה גם שהיבואן הרשמי של GRANDVIEW מייבא מגוון מאוד מצומצם של מסכים שמייצרת החברה, לאור הביקוש הקיים בארץ (יש ל-GRANDVIEW מסכי קיר סטייל זה שנראה בסרטון שצירפתי, אבל כאמור לא ניתן למצוא אותו בייבוא רשמי).

אוכל לצלם לך איך נראה גוף המסך כשהוא סגור - המראה מאוד אלגנטי ולמען האמת כמעט ולא מורגש (מה שכן, במידה ותבחר לרכוש מסך עם מתיחה, רצוי שתהיה לך נקודת חשמל בחלקו העליון של הקיר - אם לא, יהיה צורך בכבילה ארוכה מלמעלה עד למטה לנקודת חשמל פנויה).

eitanrn
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #38 

תודה,
הקבלן שלנו הפגין כושר ואיכויות מקצועיות לדאוג לכך ששום דבר לא יהיה ישר בבית.
אי לכך טוב שאמרת למה אני רגיש מאוד לבעיות ועיוותים וזה לא עובר אצלי.
היום אני רואה עם פנסוניק 720P בגודל 110" על הקיר ואני מרוצה מאוד (שחור לא שחור, אי אפשר לראות ביום אבל מקרן ב 4000 שקל לפני 10 שנים - לא מתלונן)

בהחלט אבדוק את האפשרויות או מקסימום נתפשר על טלויזיה 75" :)

yaniv_r
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #39 

האם לדעתכם המקרן הזה יתאים להקרנה בתנאי חוץ? אני רוצה לשים אותו בגג אצלי, אך לצערי אין לי קיר חלק פנוי שעליו יהיה ניתן להקרין. הפתרון הוא אחד מ-2: 1. לקנות מסך נגלל על חצובה (כדי שיהיה ניתן לאחסן זאת) או לחלופין, 2. מסך נגלל המקובע לקיר המתאים לתנאי גשם (שכן, אין גג מעל).

האם לדעתכם הפתרונות האלה ריאליים למקרן של שיאומי?

תודה,
יניב

kobi12345
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

Re: ביקורת XIAOMI LASER PROJECTOR

נושא שלא נקרא #40 

בקשר להודעה שלך
https://www.hometheater.co.il/vp2809769#2809769
שלום חבר
כל הכבוד על הביקורת
אני מתעניין לקנות מקרן כזה רציתי לשאול אם יש לו בהקרנה אפקט שדומה לרשת ברגע שמגדילים לכ-100 אינצ'
או בגלל שהוא בטכנולוגיית לייזר אז זה שונה ממקרנים רגילים ,
אין לי הרבה נסיון במקרנים זה המקרן הראשון שלי
אבל חשוב לי האיכות תמונה

תודה מראש

blknom1 (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #41 

@kobi12345
·

הי קובי, אני מודה שלא הבנתי את השאלה. אני לא יודע מה זה אפקט רשת.
אצלי המסך הוא בגודל 120'', כך שעל פי התמונות אתה יכול להבין האם האפקט שאתה מדבר עליו נראה לעין.

kobi12345
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #42 

היי תודה על התגובה
הכוונה מעיין קוביות של הפיקסלים אם אקרין 120 אינצ' ואתרחק כ-4 מטר נראה לעין מעיין קווים דקים שתי וערב,
יצא לי לראות אצל חבר שייש לו מקרן dlp 1080p השאלה אם בגלל שהטכנולוגיה היא dlp לייזר אז זה שונה,
מתנצל אבל אין לי הרבה נסיון עם מקרנים וחשוב לי מאוד האיכות תמונה אני לא רוצה לטעות עם זה.
תודה רבה

blknom1 (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #43 

@kobi12345
·
זה בסדר גמור ואשמח לענות לכל שאלה. תופעת השתי וערב שאתה מציין ממש לא נראית לעין במקרן הזה. ההיפך הוא הנכון - התמונה חלקה לחלוטין. לפני שקיבלתי את המסך הקרנתי תמונה על קיר חשוף שיש לי בבית (לטעמי סביב 140'') וגם שם התמונה הייתה לא פחות ממדהימה. אגב, החודש שיאומי הכריזה על מקרן לייזר חדש התומך ב-4k ו-HDR באופן מלא, כך שיכול שמחיר המקרן שאני רכשתי ירד משמעותית.
בהצלחה.

blknom1 (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #44 

@yaniv_r
·
לטעמי לא יניב. המקרן של שיאומי מצריך מסך באיכות גבוהה, בגלל שמדובר מקרן לייזר המקרין מטווח קצר. מסך על חצובה לא יהיה איכותי מספיק ואני לא מכיר מסך חשמלי המתאים לתנאי חוץ הנמכר בארץ ומתאים למקרן מסוג זה.

MrHicUp
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 110 פעמים
קיבל תודות: 48 פעמים

נושא שלא נקרא #45 

@blknom1
מה לגבי הוויכוח הנדוש לגבי פורמט המסך? 16:9, סינימהסקופ?
איך זה בא לידי ביטוי במקרנים קצרי טווח, אם בכלל יש אופציה לבחור, או שרק 16:9 מתאים למקרנים כאלו?

שלח תגובה

חזור אל “מקרנים”