שרשור תגובות: תכירו את madVR Envy - מעבד תמונה למאה ה-21

מקרנים קידמיים - Front Projector.
lasik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 265 פעמים

נושא שלא נקרא #166 

@RanMoyal
·בול

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 611 פעמים

נושא שלא נקרא #167 

אז תשמע @lasik

לאור התמונות שהעלת מהטלפון, אני אשמח שנעבור לפרטי כי זה נראה הרבה הרבה יותר טוב מהמקרן שלי, כולל המעבד, אז אולי נוכל לסכם משהו שתקח את המקרן והמעבד שלי ותיתן לי את המקרן המטורף שמייצר כאלה תמונות..

ואני אוסיף לך עוד כסף כמובן..

רן

lasik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #168 

@RanMoyal
·או שאמכור לך את הטלפון שלי?

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #169 

@lasik

אפשר להכניס את הטלפון לעסקה.

שתי בקשות/שאלות לי אליך:

1. איזה מקרן זה?
2. אולי תעביר אותי קורס צילום, כי מסתבר שכולם יודעים לצלם בצורה כל כך מקצועית חוץ ממני..

תודה.

רן

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 1376 פעמים
קיבל תודות: 1230 פעמים

נושא שלא נקרא #170 

@yarino
קובי, נתת לי את הטריגר (לצערי), לרשום את מה שארשום בהמשך כי קיוויתי שהדברים אינם כך... (n)

@orena
עצה קטנה, שאתה מבקש מהנגר שיבנה לך מקום חדש, תדאג גם לסנכרן אותו לנושא הכוכבים, שיהיה מקום גם לאלה שרואים וגם לאלה שעדיין בחושך. מקווה בשבילך שכאשר הוא מוביל אותו אלייך זה ייכנס בדלת ותגיף את התריסים שייכנס מספיק אור שיהיה לו נוח לעבוד.

עכשיו לנושא דיון הסרק שהתפתח פה ויצא מכל גבולות הגיוניים לדעתי, עם כנראה הרבה מתחת לפני השטח.

האם באמת מישהו חושב (אבל באמת!!) שתמונה כלשהי שהועלתה פה של מקרן כזה או אחר שמחובר עם ENVY או בלי ENVY, יכולה להעביר את המתרחש במציאות כאשר רואים את התמונה בעיניים פיזית ?
אבל זה בכלל לא הדיון פה.
לטעמי די השתגעתם... לאן נעלמה (זמנית) כל המקצועיות של כל התותחים (כן, תותחים) שמגיבים פה שנים על גבי שנים ומובילים את הפורום קדימה ביחד ?

האם צריך להזכיר את ההתייחסות המקצועית שעלתה פה כתגובה כאשר אנשים היו מכיילים אודיו דרך הטלפון ?!
עוד בתקופה שהייתי ילד בתחום של האודיו וידיאו ואני עדיין ילד בתחום אבל יש גם תחום נוסף שנקרא בין אדם לחברו / לרעהו, שהוא יותר חשוב מהניירות עם המספרים עליהם.

יואב, בתגובות האחרונות שלך בתקופה האחרונה (שזה סופר חריג אצלך כי אתה האחרון שהייתי חושב שיגיב ככה כי כאשר מישהו שואל שאלה אתה בין הראשונים שמגיבים ועונים תמיד לעניין) קיים לכל אורכן שזור כחוט השני התייחסות עוקצת ושלילית כלפי היבואן המדובר. ולא רק בשרשור הזה...
אגלה לך סוד, גם אני מבואס. הובטח לי אספקה של רמקולים תוך חודש וחצי אבל זה הולך להיות 3 חודשים.
מרגיז, נכון ? אבל מכאן ועד לנהל כמעיין מסע צלב, הדרך עוד ארוכה.
יש תקלות. קורה. אנשים גם טועים. גם קורה. כולם בריאים ? הכי חשוב !!
כאשר חפרתי (כי כזה אני, חייב להיות לוגי ורציונאלי אצלי), גיליתי שיש דברים שלא תמיד תלויים ישירות באדם ממנו קנית, אבל עקב זה שהוא היה בפרונט מולי הוא לקח על עצמו את הממלכתיות, לא שרף את המערכת ולא העביר את האחריות לספק צד ג' שלמעשה נתן הבטחה שלא יכל לעמוד בה כנראה מלכתחילה.

האם זה באמת המקום ? ראוי לדעתך ? האם זה מכבד את הצד השני שאתה לבטח יודע שהוא לא יכול להגיב וגם אוי לו אם יגיב. יותר חשוב בעיני, האם זה מכבד אותך, כאדם ?
איך רצית לבחון את ה-ENVY ? שהרי רק לפני כמה ימים כתבת שלא היית מרוצה מהשירות שקיבלת מאותו יבואן ?
אז פתאום הכל הסתדר ? כן, אפשר לקנות יד שנייה, אפשר לייבוא מחו"ל לבטח.
שירות אם תצטרך - מי יעניק ?
הדארבי שעפת בזמנו כפי שציינת - עכשיו קטלת, כנ"ל הלינגדורף שהיה חלום ועכשיו פרוססור רע.. (כתוצאה מתקלה לפי מה שרשמת).
אתה עף גם על הסטורם (תתחדש אגב, לא חושב שכתבתי לך בשרשור), אבל האם זה אומר שעוד שנים מספר - גם תקטול ?
אי אפשר לדעת מה יוליד יום. והיום בנקודת הזמן שאנחנו חושבים שהכל טוב בעוד כמה שבועות, חודשים, שנים הדברים יכולים להיראות אחרת, אולי אפילו טוב יותר.

לטעמי, יצא לך רק טוב מכל הסיפור הזה. תסתכל על זה ככה:
נהנית, היה מכשיר תקול, מכרת אותו (לא משנה למי כרגע), אפילו הרווחת יפה, לא נגרם לך נזק כספי, קנית מכשיר אחר פגז שאתה מרוצה ממנו, מצאת חבר חדש. מה צריך עוד ?

היה סיפור דומה גם בפורום של ה-OLED, ומעת לעת עולים (ומניח שיעלו) כאן כאלו סיפורים.

אבל זה לא המקום (לדעתי בכל אופן), לפתור דברים כאלו שמבעבעים כנראה מאוד מתחת לפני השטח, כאן.
ניסית ? לא הצליח. אולי אפשר לנסות בדרך אחרת. גם היא לא הצליחה, יש עוד דרך. וחוזר חלילה.

אני לא מכיר אותך ברמה האישית, מעולם לא נפגשנו.
אני גם יודע שאני לוקח פה (ספציפית איתך) סיכון מחושב בזה שאני דוחף את האף למקומות שכנראה לא לי, אבל אני באמת רושם את הדברים ממקום, שזה לא המקום. ייתכן מאוד שתבחר גם לכוון את האש אליי, כי מי זה החצוף הזה שמרשה לעצמו.
ואתה כנראה צודק. זה לא ביקורת, לא תוקף אותך (למרות שזה נשמע או נקרא ככה), פשוט רושם את הדברים שאני חושב איך שהם יוצאים לי על המקלדת.
אף פעם לא פחדתי ללכת עם האמת הפנימית שלי וכנגד עקרונות הצדק שמנחים אותי תמיד.
ייתכן מאוד שאתה צודק, ויש סיבה לתסכול ולזעם שלך - אבל היא אפשרית אולי לפתרון.
הכל פתיר, הכל. צריך רק קצת נכונות של 2 הצדדים ושכל אחד יוותר קצת.

את רן לדוגמא, בחיים לא ראיתי מגיב בעוצמה שמשלבת פן אישי במידה כזו או אחרת בין השורות, מעבר לדעתו המקצועית שאני לא חושב שיש עליה עוררין כלשהו. אגב, הוא גם אדם וגם הוא יכול לטעות... וגם יכול להיות שלא - אני לא מבין בזה.
רק מנסה ללמוד, אבל עם הלך הרוח שהתפתח פה, יש רעשי רקע שמפריעים.

אין לי כל כך איך לסכם, אז רק ארשום שאני מקווה שנוכל לחזור לימים עברו ושהדברים יסתדרו בין מי שהם צריכים להיות מסודרים... משלב אצבעות שזה יצליח לי, יהיה כיף יותר... (f)
אם זה לא יצליח, אני כנראה אנסה בדרך אחרת. ראה ערך, "נאה דורש - נאה מקיים" שרשמתי מעלה.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

Bedroom: LG 55EG910Y | Media Room: in progress

lasik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #171 

@RanMoyal
·אני לא מוצא טעם בשיתוף הדגם.
אנו אמנם בתחום בו מפתה מאד להיגרר לפרפקציוניזם, אבל אני מאמין שחשוב לשלוט בו.
לא כל מה שיש לאחר הוא נס קפה, ולי לא חייבת להיות מכונת קפה כדי שאהיה מאושר.
אני סמוך ובטוח שמי שבחן את ה- ENVY ומצא שהוא משפר לו את התמונה, מאד מרוצה.

עופר,
תודה על הסקירה היסודית כתמיד.

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #172 

@Avihuli

אתה צודק ואני מצר שנגררתי לתגובות שיש בהן פן אישי, זה נובע מאכזבה עצומה שיש לי (יתכן ובצדק..יתכן ולא..)
אבל כמו שציינת, זה לא המקום או הפורום המתאים לפתור מחלוקות אישיות.

אני סיימתי עם העניין הזה.

תודה על הפוסט שהחזיר אותנו לקרקע ונתן לנו קצת פרספקטיבה..:)

רן

yarino
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 118 פעמים
קיבל תודות: 203 פעמים

נושא שלא נקרא #173 

אבי,

מסכים איתך בהחלט,פשוט צרם לי לקרוא את כל השטויות וההשמצות.

אני פורש.

istarmini
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-15K
חבר במועדון ה-15K
נתן תודות: 1001 פעמים
קיבל תודות: 2180 פעמים

נושא שלא נקרא #174 

@avihuli
·

תראה קראתי בעיון מה שכתבת ומענין אותי למה דווקא מה ש YARINO החבר ,שחזר מן הכפור, כתב, גרם לך לצאת ולהוציא כרטיס אדום ?
התשובה מבחינתי היא שתפסת צד בויכוח ,כבר ממזמן וזה קצת גורם לי להרים גבה, כי אני מתערב איתך שאתה אולי ,אולי יודע 1% מהסיפור וגם מה שאתה יודע, זו לא האמת לאמיתה.

מענין אותי גם למה הוצאת את החבר השני מפוסט הביקורת שלך, זה בגלל שלא מצאת שום כלום במה שכתב, שגרם לך לזוז באי נוחות בכיסא? התשובה ברורה מבחינתי והיא שאין לך שמץ, שמץ, של מושג למה הוא כותב, חלק ממה שכותב, לי ,לעומתך, יש המוןןןןן מושג.

דרך אגב אני מוכן לכתוב פה שחור על גבי מסך שאין לי עוררין על הבנתו של החבר את התחום יש לו את זה ומעולם לא טענתי שלא, מודה ומתוודה, שלאורך השנים שהיינו חברים, למדתי ממנו לא מעט, הכל בסדר. אבל לעיתים מגיע הרגע שצריך להגיד שלום ולא להתראות.

עכשיו, לאחרונה שוחחתי עם ההנהלה שלי,שכמו שכתבתי כבר, יש לה וויז'ן מיוחד כזה, של לא להתרגז ולסלוח .

מאחר שאני מכבד מן הסתם את ההנהלה אני לא אוכל לענות לך כפי שרציתי ותכננתי, קרי לספר לך ולכולם את כל הסיפור המטורף הזה שנקרא לינגדורף, חברים, יבואן, ואכזבה הוא מן הסתם כתוב ומוכן ,אבל ? כנראה יגנז.

אני רוצה לשאול אותך 2 שאלות:

1. אתה חושב שקמתי יום אחד בבוקר, ככה פתאום, והסתובב לי הראש?

2. אתה חושב שלא ניסתי לפתור את הבעיות, שנוצרו מול היבואן וחברת לינגדורף, בצורה מכובדת, יותר מפעם אחת יותר מפעמים , יותר משלוש ?

במידה והתשובה שלך ל 2 השאלות היא כן, אין לי מה להמשיך את הדיון איתך, כי כנראה שאתה באמת לא מכיר את הגישה שלי לחיים.

שורה תחתונה
אני מהסיפור הזה שנקרא לינגדורף יצאתי כעוס ופגוע, ברמות שלא ידעתי שאני יכול להגיע אליהן, בגלל קופסא עם כמה כרטיסים.
אני מוכן להתערב איתך, שאילו אתה היית נחשף לכל מה שאני נחשפתי במהלך ה 7 חודשים האחרונים, כשנאלצתי להתמודד מול היבואן בארץ, החברה בחו"ל ( מול המנכ"ל), כששוכב לך בבית מכשיר שלא מתפקד כהלכה וששילמת עבורו המון כסף ,אפילו שלא מספיק לגישתו של היבואן , היית מגיב, לא פחות חמור ממני.

זהו ידידי, צר לי, לא יכול לפרט יותר תיקח את זה לאיפה שאתה רוצה האמן לי יש לי תשובות נחרצות ודוגמאות לכל אחד מהטיעונים והשאלות ששאלת בתגובה שלך, רק לא אוכל לפרט, מהסיבות שהסברתי.

אני סיימתי את השתתפותי בפוסט זה

נ.ב
כמובן ,תודה על הברכות שלך לרכישת הסטורם (Y) הרגשתי שהיה חסר משהו בפוסט.

ככל שזה תלוי בי אפשר לחזור למסלול ולהמשיך להתדיין על המעבד (Y)
נערך לאחרונה על ידי istarmini ב 08/08/2020 22:01, נערך פעם 1 בסך הכל.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #175 

יואב, ראשית תודה על ההתייחסות.
שנית, שאני קורא שוב את מה שכתבתי כנראה שזה לא ראוי אפילו מבחינתי היה להתנסח בצורה של "השתלחות" כלפייך.
על כן, אני מתנצל (וגם בפני כולם).
לנושא החבר השני, אם אנחנו מדברים על אותו חבר הרי שרשמתי במפורש שגם הוא התנסח בצורה אישית (בין השורות) שגם לא מכבדת את המקום.
הוא אגב הסכים והתנצל.
רשם שהוא גם פגוע אגב, מניח שראית...
לא יודע מה עבר בינכם ורק אתם יודעים ואם זה שווה את שבירת הכלים לאחר כל השנים, זה בידיים שלכם.
לטעמי לא, גם אם נורא כועסים ופגועים ואני בטוח שהתחושות שלך וגם של החבר ו/או החברים, צודקות.

בשביל ש"אקח צד", צריך לשמוע את הסיפור מכל המעורבים ואז אוכל לקבל החלטה או דיעה מבוססת.
לא סתם נאמר שלמטבע יש 2 צדדים.

תרצה לשתף בפרטי, אשמח.
הנייד שלי קיים אצל בני.

לא הייתי ציני לגבי איחול ההתחדשות, לא עשית לי כלום ואין לי כל רצון שלא יהיה לך טוב ושתהיה מאושר מהבחירות שאתה עושה.
בכל מקרה, אני עדיין חושב שיש פה בליל של המון דברים ושכולם חושבים שהם צודקים, אז כולם מפסידים.
Main 7.1.2: LG 77C9, Yamaha RX-A2050, Emotiva BasX A-150, Yamaha BD-A1020, Tronsmart Vega S95 Telos, Wii.
SVS ULTRA Bookshelf / Center, Focal Bird, M&K M40T, SVS Prime Elevation, SVS SB-3000.

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #176 

אגב, לא מכיר אף פניה של מנהל כלשהי ל-istarmini בהקשר של היבואן. פניתי ל-istarmini לבירור מי בדיוק פנה אליו ועל איזה רקע.

yarino
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #177 

avihuli כתב: לא יודע מה עבר בינכם ורק אתם יודעים ואם זה שווה את שבירת הכלים לאחר כל השנים, זה בידיים שלכם.
לטעמי לא, גם אם נורא כועסים ופגועים ואני בטוח שהתחושות שלך וגם של החבר ו/או החברים, צודקות.

...
אבי,

ישנם אנשים שלא ממש מזיז להם לפרק חברות טובה של שנים.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #178 

yarino כתב:
...
...
אבי,

ישנם אנשים שלא ממש מזיז להם לפרק חברות טובה של שנים.
...
קובי, פה אני לא חושב כמוך וכאן לוקח את הצד של יואב שאני מניח שאתה מדבר עליו.
ביקשתי שנדבר הוא ואני טלפונית בינינו, אקווה שייעתר לבקשה. גם אם לא (וזה בסדר ולגיטימי), אין דבר כזה שמישהו שכנראה בטבע שלו יכול להיות כעוס ופגוע בגלל קופסא ו-rc יוכל לנתק את הרגשות שלו ולא להיות כעוס ופגוע מאנשים.
שים לב מה הוא רושם, גם חברים...
התחושות שלו כנראה זהות ושוב, אי אפשר להתווכח עם תחושות. אפשר רק לנסות ולהבין מאיפה הן מגיעות ולנסות לקבל ולהמשיך הלאה.
אתה חושב שאני מבין את אישתי למה יש לה צורך במיליון זוגות נעליים ותיקים ובגדים ? ראבק, מה הסיפור ? אין טעם להתעכב.
לכולכם (החמישיה ?) זה מפריע, רואים את זה. אבל אף אחד לא ייקח אחריות וינסה לאחד את הכוחות מחדש.
רשמתם בעבר שיש לכם קבוצת ווטסאפ סודית, תשתמשו בה. לא מוריד מהכבוד של אף אחד.
נהפוך הוא. בעיניי לפחות...

yarino
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #179 

הכוונה לא היתה אליו אלא למישהו אחר והוא יודע למי אני מתכוון.

avihuli
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה

נושא שלא נקרא #180 

@yarino
אז נראה לי שהבנתי מי בשיטת האלמינציה...
אבל לא בטוח. בכל מקרה זה לא משנה.
מי שיודע, יודע.
מה אגיד לך ? מקווה שכולם יישנו טוב טוב בלילה, אולי יעשו חושבים קצת. בדגש על מה חשוב באמת, בלי אגו, ממקום נקי, כולם טעו וכנראה גם ממשיכים לטעות.
לכולם זה מפריע, אבל אף אחד לא עושה צעד.
בעיניי, חבל...

מה שכן, מחר יום חדש.
כל יום הוא כזה אגב. חדש.

שלח תגובה

חזור אל “מקרנים”