שרשור תגובות: תכירו את madVR Envy - מעבד תמונה למאה ה-21

מקרנים קידמיים - Front Projector.
oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 638 פעמים
קיבל תודות: 4746 פעמים

נושא שלא נקרא #181 

חברים,

תסלחו לי אבל ממש לא מעניין אותי מי חבר של מי ואיזה חתול שחור עבר איפה. קחו את זה בפרטי - זה לא רלוונטי למרביתנו.

Highendman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 56 פעמים
קיבל תודות: 3 פעמים

נושא שלא נקרא #182 

שולף מהאוב שרשור קצת ישן, אבל התחשק לי להראות את ה-DTM של הלומג'ן. כרגיל, מצולם בטלפון נייד וכו' וכו'.

התמונות כולן מתוך הקליפ הכי "אכזרי" של ספירס & מונסיל שמצולם HDR ב-10,000 ניטס!
כלומר בפיק של הסטנדרט. תוכן מסחרי רגיל -ב HDR מצולם עד 4,000 ניטס, ולרוב רק 2,000. זה שהלומג'ן אוכל את זה בלי מלח ועושה כזה שיפור, זה תענוג לעיניים.

https://photos.google.com/share/AF1QipP ... U5RnhtTVRR

http://spearsandmunsil.com/products/

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #183 

נראה טוב, היה ממש מעניין להשוות את זה מול ה-Envy

lasik
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 19 פעמים
קיבל תודות: 265 פעמים

נושא שלא נקרא #184 

@Highendman
·מדהים שאפילו מכשיר יקר כמו RadiancePro, עושה שימוש ב DARBEE DVP enhancement technology for HD/SD
זה רק מלמד עד כמה הטכנולוגיה שלהם חזקה ומוכחת.

Highendman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #185 

@lasik
·לגמרי. הוא עושה את זה אבל רק לסיגנלים של עד 1080. אחלה מוצר, עד היום, במינון קטן.
מה שאתה רואה בתמונות שצילמתי, זה ללא דרבי כמובן. זה רק DTM עם קצת כיול לפני זה.
כרגיל, הצילום בטלפון עושה עוול לכמה השיפור דרמטי.
רץ ב-AVS עכשיו שרשור שמשווה Madvr ENVY ללומג'ן - יש לי תחושה שה-"מומחים" יקבעו שהלומג'ן עושה DTM יותר טוב, וה-MADVR עושה סקיילינג יותר טוב. רק שלומג'ן הודיעו על שיפור דרמטי בסקיילינג.
וביננו - כ"כ קשה למצוא סטרימרים שיש להם source direct - רובם מתעקשים לעשות סקיילינג (דפוק) בעצמם. אבל זה לסיפור אחר.

Highendman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #186 

@oferlaor
·מקווה עוד כמה ימים לעשות את זה בעצמי. ללא קשר, יש שרשור מרתק ב-AVS בדיוק על זה, שכמה מומחים מתאספים כדי להשוות אותם אחד לשני. יהיה מעניין מאוד לראות את המסקנות.
החשש שלי מ- MADVR זה לא המוצר, זה שזו חברה של שני אנשים שבקלות יכולה לקרוס. להוציא את הסכום שהם רוצים ואז להתקע עם HTPC לא מי יודע מה חזק, לא עושה לי חשק. אני מעדיף לראות שהם שורדים את השנתיים הראשונות בשוק. מה גם שהלומג'ן עשה קפיצה מטורפת והוא טוב כמו (אם לא יותר בתחומים מסוימים) גם מה-Madvr וגם מהגרסה שלו שרצה על ה-Envy. נראה לאן זה ילך.

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #187 

לא נעים להגיד אבל גם לומג'ן זו לא כזו חברה ענקית... לא שני אנשים, אבל הם היו איזה 12 איש פעם אחרונה שדיברתי איתם (זה היה די מזמן) כאשר בתאכלס טכנולוגיות היו שם שניים מובילים שאם אחד מהם נדרס, החברה תקועה...

Highendman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #188 

@oferlaor
·לגמרי. זה גם נס שהם שורדים. אבל הם כבר 15 שנה על הכביש, וממשיכים לשפר מוצר שהם כבר מכרו, אחת לחודש בערך כל הזמן הזה עם תוספות יכולות. חייב לציין שבעולם ה-AV, לא פגשתי חברה עם כזו נאמנות ללקוח ותשוקה לשדרג מוצר שהם כבר מכרו. בשנתיים שהמוצר אצלי הוא עבר לפחות 10 שדרוגים משמעותיים ממש ביכולות שלו, וזה לא מפסיק. זה נותן לי יותר בטחון. למרות שבאמת השוק שלהם חייב להיות כ"כ קטן שלא ברור איך הם עושים שקל.

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #189 

Highendman כתב:@oferlaor
·לגמרי. זה גם נס שהם שורדים. אבל הם כבר 15 שנה על הכביש, וממשיכים לשפר מוצר שהם כבר מכרו, אחת לחודש בערך כל הזמן הזה עם תוספות יכולות. חייב לציין שבעולם ה-AV, לא פגשתי חברה עם כזו נאמנות ללקוח ותשוקה לשדרג מוצר שהם כבר מכרו. בשנתיים שהמוצר אצלי הוא עבר לפחות 10 שדרוגים משמעותיים ממש ביכולות שלו, וזה לא מפסיק. זה נותן לי יותר בטחון. למרות שבאמת השוק שלהם חייב להיות כ"כ קטן שלא ברור איך הם עושים שקל.
...
·חד משמעית מסכים עם כל מילה. הייתי בקשר מאוד הדוק עם המנכ"ל שלהם שנים רבות אבל זנחתי את כל הקונספט במעבר ל-4K ו-HDR.

Highendman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #190 

טוב המסקנות בחוץ, וכפי שהנחתי חוות הדעת היו שהלומג'ן טוב יותר בכל אספקט (ובשורה התחתונה בבלינד-טסט מלא - כולם העדיפו אותו) על פני ה-Madvr.
https://www.avsforum.com/threads/video- ... t-60128046
אני צופה שמחיר Madvr envy ירד בקרוב, ושמפתח ה-MADVR יאלץ להמשיך להשיג שיפור משמעותי כדי להגיע לאיכות התמונה של הלומג'ן.
באופן טבעי היו כאן כאלו - וזה רק הגיוני, אנשים תמיד כותבים גם בלי להתכוון מתוך הטיה למה שהם קנו- שה-Envy הוא הפתרון הטוב ביותר.
כבר לא נראה ככה. אני שמח שביטלתי את ההזמנה שלי ל- ENVY מתוך תחושת בטן, יום אחרי ההזמנה (לפני 4-5 חודשים).
מסקרן לראות לאן זה יתקדם, בכל מקרה ציבור "המכורים" שבטח מונה לא יותר מכמה מאות בעולם, ימשיך לעקוב בעניין אחרי קרב "הענקים" lol.

p.s. מזכיר לי את הסכסוך הילדותי ב-AVS עד היום בין סוני ל-JVC. בלי לפתוח עוד מלחמה דתית, ברור שרואים טובים יותר בדגם העל של סוני מול דגם העל של JVC. לגבי הדגמים הנמוכים יותר, זה יותר מורכב. נראה מה ה-GTZ380 יתן. יש הרבה למה לחכות בשנה הבאה.

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 12 פעמים
קיבל תודות: 611 פעמים

נושא שלא נקרא #191 

שחר.

אכן הפוסט שכיוונת אליו, מצביע ש 5 אנשים העדיפו את הלומגן בבדיקה עיוורת וזה אחלה לבעלי לומגן, שאגב מאוד השתפרה ברגע שהם שכרו את שירותיו של קריס דירינג.

רק צריך לזכור שהתוצאות של אותו שווט אאוט, היו לאחר שקריס שלח עידכון תוכנה, בשלב Beta ,שבכלל עוד לא יצא לציבור, למנהל השווטאאוט.

הדיעות הרווחות בפוסט הן, שהתוצאות היו שונות לגמרי, לפני אותו עידכון ומדובר בעידכון שהקפיץ קדימה את היכולות של לומג'ן...

ההסכמה הכוללת היא, שה Envy הוא הרבה הרבה יותר חזק מהלומגן מבחינת כח העיבוד והיכולות שלו, בתיאוריה כמובן.

ולכן, כרגע רק נותר לראות מה Madshi מתכנן בעידכון התוכנה הבא עלינו לטובה ולהבין איך הם (אם בכלל) הולכים לנצל את היתרון החומרתי הזה.

כך או כך, עושה לי רושם ש-"ניצחון" של אחת מאותן חברות, הוא תלוי יום הפוסט ותלוי אותה תוכנה ששוחררה באותו יום, אין כאן סוף סיפור, זה לא שווטאאוטים בין רסיברים...וכל עידכון של אחת החברות האלה יכול להתברר כדרמטי.

אה, ואני מאלה שחושבים שמקרן העל של JVC משמעותית טוב יותר מה Sony...:)

רן

oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל

נושא שלא נקרא #192 

האם הלומג'ן עדיין מבוסס FPGA כבעבר?

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #193 

כן עפר. עדיין מבוסס FPGA ולכן, בסופו של יום, ה Envy הוא לאין שיעור חזק יותר.

ריפרפתי קצת בשירשור העצום על הלומגן ומסתבר שה Envy גרם שם לקריס וג'ים לעבוד מאוד מאוד קשה במשך חודשים ארוכים, על מנת לצמצם את הפער הגדול שה Envy יצר.

עושה רושם שהם לא רק צימצמו את הפער, אלא הם גם טובים יותר כרגע.

כעת נותר לראות מה MadVr יעשו, על מנת לפתוח את הפער פעם נוספת.

משעמם לא יהיה.

רן

Highendman
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #194 

RanMoyal כתב:
אה, ואני מאלה שחושבים שמקרן העל של JVC משמעותית טוב יותר מה Sony...:)

רן
...
·כן, העקיצה הזו היתה מכוונת, בהומר, במיוחד לך :)
אבל בוא נראה את ה-GTZ380. כרגע חוץ מזה שהוא 10,000 לומנס ן-P3 מלא, אף אחד עוד לא ראה אותו.
לגבי השאר - ממש מחכה לקבל את הפירמוור החדש של הלומג'ן - אמור לצאת בשבוע הבא.
אין ספק שג'ם וקריס "הרגו" את עצמם בשביל התוצאה הזו של השוטאאוט, ושדי מהר ENVY יסגרו את הפער (אם בכלל יש כזה). בכל מקרה, נהדר לנו כצרכנים של ציוד כזה.

RanMoyal
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #195 

כן. שילחמו עד מחר.

בדיוק שלחתי טלגרם למתיאס , לבדוק שהוא חלילה לא נח בסופש הזה...

רן

שלח תגובה

חזור אל “מקרנים”