מחפש המלצה למקרן עד 10-12 אש"ח

מקרנים קידמיים - Front Projector.
ran_carney (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 56 פעמים

מחפש המלצה למקרן עד 10-12 אש"ח

נושא שלא נקרא #1 

אהלן,
קראתי קצת פוסטים על הבדלים בין 4K בסיסי יחסית לבין 1080P קצת יותר ותיק. הבנתי שהכיוון הוא כן ללכת על 4K וזו גם ההעדפה שלי.

אין בעיה עם רכישה מחנות פה בארץ, אין בעיה עם יד 2, אין בעיה עם ייבוא מחו"ל. הכל תופס.

כרגע אני עם אופטומה HD37 שהיה המקרן הראשון שלי ועם מסך הקרנה סינוסקרין הכי בסיס בעולם. תיאורטית חשמלי, מעשית המנוע לא עובד.

החלל שלי כרגע יחסית מואר. אין לי דרך להחשיך אותו מספיק ולכאן אני מניח שעדיף מקרן עם עוצמת הארה כמה שיותר טובה. במקביל, רצוי שתהיה מנורה לא יקרה מדי, אבל לא דיל ברייקר.

מגבלות כביכול, בתכנית לעבור לבית חדש בעוד 3-5 שנים (פינוי בינוי) - ולכן אין לנו בדיוק מושג מה יהיה גודל הסלון או המבנה שלו. מהמקום הזה הכיוון שלי הוא לעבוד עם הסלון שיש לי היום ועם מסך הקרנה שלא בהכרח יהיה היסטרי, אבל יעשה את העבודה. בעיקר בהתחשב בעובדה שיכול להיות שבסוף התהליך יהיה חדר קולנוע ביתי ואז הכל ייבנה בהתאם.

מבחינת שאר המערכת, הגברה חיצונית רצינית, פרוססור מרנץ 8802, הכל סבבה ולגמרי מצדיק השקעה במקרן שהוא החוליה החלשה בגדול.

אשמח לעזרתכם, תודה!

ran_carney (פותח השרשור)
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 10 פעמים
קיבל תודות: 56 פעמים

Re: מחפש המלצה למקרן עד 10-12 אש"ח

נושא שלא נקרא #2 

מישהו?

חושחאש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 90 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

Re: מחפש המלצה למקרן עד 10-12 אש"ח

נושא שלא נקרא #3 

אני קניתי אופטומה UHZ65lv
קצת מעל התקציב שלך אבל מקרן פצצה .מציע לך לפנות לרועי מקרוסאובר יוכל לעזור לך מאוד גם במחיר וגם ביעוץ

שלח תגובה

חזור אל “מקרנים”