שרשור תגובות: בדקנו - WD Black D10 Game Drive 8TB - כונן גיימינג שלא מתבייש בעצמו

חדשות ועדכונים של HT Magazine
AvivMustaky
סמל אישי של משתמש
כתב
כתב
נתן תודות: 212 פעמים
קיבל תודות: 249 פעמים

שרשור תגובות: בדקנו - WD Black D10 Game Drive 8TB - כונן גיימינג שלא מתבייש בעצמו

נושא שלא נקרא #1 

https://htmag.co.il/article51345.html

האם יש עדיין מקום על שולחן המשחקים לאמצעי האחסון הנחשבים "אולד סקול". בדקנו את - WD BLACK D10

תמונה

UserXp
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 44 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

Re: שרשור תגובות: בדקנו – WD Black D10 Game Drive 8TB – כונן גיימינג שלא מתבייש בעצמו

נושא שלא נקרא #2 

לא מיועד לכך
...
בכל מקרה, נחמד ותו לא. היו פלצנים יקרנים ועדיין נשארו זקנים, פלצנים ויקרים יותר מכולם ללא שום הגיון.
$260 לפני משלוח ומיסים. כן, 200 ש"ח לטרה ב-2021 זה בהחלט "אולד סקול". אבל היי, מה זה חשוב כל עוד אפשר להשקיע בפירסום מסיבי ולהוסיף איזה וידאו מסתובב עם המילה גיימר כל שתי שניות. 😉

AvivMustaky
סמל אישי של משתמש
כתב
כתב

Re: שרשור תגובות: בדקנו - WD Black D10 Game Drive 8TB - כונן גיימינג שלא מתבייש בעצמו

נושא שלא נקרא #3 

1. תוקן, תודה
2. לגבי המחיר אין ויכוח. היה יכול להיות זול יותר
3. לגבי האיכות, אני פותח לא מעט אמצעי אחסון מהסוג הזה. הוא מעט איכותי יותר מרוב האחרים.
4. וכן, יש קטע לעיצוב ומיצוב גיימינג, לא שונה ממקלדות גיימינג, עכבר גיימינג, או אפילו כיסא גיימינג . זה חלק מהקטע 😉.

81VIVI
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 31 פעמים
קיבל תודות: 18 פעמים

Re: שרשור תגובות: בדקנו - WD Black D10 Game Drive 8TB - כונן גיימינג שלא מתבייש בעצמו

נושא שלא נקרא #4 

יש מי העיצוב עושה לו את זה.
נפוץ מאוד אצל גיימרים, זה חלק מהעיניין .
לגבי המוצר עצמו, אמצעי אחסון לא נמדד לפי יופי או יכולות בזמן הקנייה, הוא נמדד בעיקר לאורך זמן ובזה wd די טובים. ולכן לדעתי שווה להשקיע במוצרים מסוג זה במיוחד כשמדובר בגיבוי.

G-FORCE
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #5 

עיצוב באמת מגניב וקולע בול לנישת גיימינג!
לצד הנתונים של המיתוג ה"גיימרי" ואמינות מוצרי החברה איני מבין כל כך את הצורך במוצר "גיימרי" כזה כיום, אחסון לדעתי נמדד היום ב"זמן חיות מוצר" וחוזק ההצפנה של הכלי המאחסן.

משחקי PC לא השתנו רבות במשקלם במרוצת השנים, בניגוד לנישת "האחסון"(הזיכרון הפנימי) שמגיע במחשבים היום - שלא לדבר על מחשבי גיימינג(ניידים או נייחים).
גם ב"מגרש המשחקים" של הקונסולות השונות איני רואה "משפט קיום" למוצר כזה, חווית המשתמש של עולם הגיימינג מתפתח בעיקר לכיוון האחסון ב"ענן" והיום אם רכשתי משחק מהחנות, אני מוחק אותו, אם חשקה נפשי שוב לשחק במוד חדש שיצא או חבילת הרחבה עם שלבים מגניבים אני מוריד אותו שוב כי הוא זמין לי תמיד...
אבל, אחלה חברה!

AvivMustaky
סמל אישי של משתמש
כתב
כתב

נושא שלא נקרא #6 

26/06/2021 18:44  
G-FORCE כתב:
עיצוב באמת מגניב וקולע בול לנישת גיימינג!
לצד הנתונים של המיתוג ה"גיימרי" ואמינות מוצרי החברה איני מבין כל כך את הצורך במוצר "גיימרי" כזה כיום, אחסון לדעתי נמדד היום ב"זמן חיות מוצר" וחוזק ההצפנה של הכלי המאחסן.

משחקי PC לא השתנו רבות במשקלם במרוצת השנים, בניגוד לנישת "האחסון"(הזיכרון הפנימי) שמגיע במחשבים היום - שלא לדבר על מחשבי גיימינג(ניידים או נייחים).
גם ב"מגרש המשחקים" של הקונסולות השונות איני רואה "משפט קיום" למוצר כזה, חווית המשתמש של עולם הגיימינג מתפתח בעיקר לכיוון האחסון ב"ענן" והיום אם רכשתי משחק מהחנות, אני מוחק אותו, אם חשקה נפשי שוב לשחק במוד חדש שיצא או חבילת הרחבה עם שלבים מגניבים אני מוריד אותו שוב כי הוא זמין לי תמיד...
אבל, אחלה חברה!
...
הרבה ממה שאתה רושם נכון, מלבד מקרים בהם אתה רוכש מנוי מסוג Game pass. במקרה כזה אם הורדת משחק ולאחר תקופתו כחלק מ 100 משחקי Game pass בחרת למחוק אותו אז ביי ביי למשחק. וכך מצאתי את עצמי אוגר אוגר משחקים עד שנפח האחסון ב Xbox פוט נגמר.
הכול בסוף עיניין של עלות מול התועלת שזה נותן לך באופן אישי.

שלח תגובה

חזור אל “חדשות HT”