שרשור תגובות: שיחקתי עם המתקפלים החדשים של סמסונג – הגלקסי Z FOLD 3 | Z FLIP 3. צפו

חדשות ועדכונים של HT Magazine
Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

Re: שרשור תגובות: שיחקתי עם המתקפלים החדשים של סמסונג – הגלקסי Z FOLD 3 | Z FLIP 3. צפו

נושא שלא נקרא #46 

Hago - התעלמת לגמרי מהתגובות שלי, הא? "טרם שמעת" למרות שזה בדיוק מה שציינתי שעשיתי. יפה :lol:

beni7320
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 8 פעמים

Re: שרשור תגובות: שיחקתי עם המתקפלים החדשים של סמסונג – הגלקסי Z FOLD 3 | Z FLIP 3. צפו

נושא שלא נקרא #47 

[/quote]
יש נתון חשוב אחד במשוואה.... שאין note חדש השנה.
וכאחד שתיכנן (כמו בכל שנתיים מאז ה note 5) להחליף את ה +Note10 שלי...
הפולד 3 זה המכשיר החדש היחיד שבכלל עושה חשק לשדרג.
[/quote]

שכחת את ה Note 20 ultra?

Hago
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #48 

17/08/2021 8:55  
Huber כתב:
Hago - התעלמת לגמרי מהתגובות שלי, הא? "טרם שמעת" למרות שזה בדיוק מה שציינתי שעשיתי. יפה :lol:
...
'צטערת שדילגתי על תגובתך. הסכמת "להמיר דתך" רק בשל כך שאמרו לך שהאמינות של סמסונג נמוכה?
נתח השוק שלהם בישראל כ- 40%. נראה לך שהוא היה נותר כזה עם אמינות ירודה ביחס למתחרים?
מצד שני, לא בטוחה שצריך לקחת ההצהרה שלך ברצינות. אחרי הכל בעבר ציינת שלעולם לא תרכוש יותר באתרים סיניים, ואח"כ נשברת?

Huber
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
שם מלא: ערן
נתן תודות: 518 פעמים
קיבל תודות: 4198 פעמים

נושא שלא נקרא #49 

Hago - הזלזול שלך מעיד על רמת התגובה שלך. מי אמר לי שהאמינות של סמסונג נמוכה? מהיכן הבאת את ההכרזה המעניינת הזו? טרחת לקרוא בכלל את התגובות שלי? מניח שוב לא כי רשמתי בפירוש למה עברתי וזה לא כי "אמרו לי שהאמינות נמוכה".

אפא ציינתי שלעולם לא ארכוש באתרים סיניים? שוב מכניס לי מילים לפה? ואותי לא צריך לקחת ברצינות?

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #50 

16/08/2021 17:58  
toxin כתב:
חופש זה אם היה לך גיבוי מלא ברמת אנדרואיד כך שאתה יכול לעבור מטלפון לטלפון ולקבל את אותם מסכים בדיוק בלי להגדיר שום דבר.כך שאם תבחר לעבור משיומי לסמסונג או להיפך, תקבל בדיוק את כל ההגדרות כפי שהיו הטלפון הישן. אין דבר כזה באנדרואיד.
...
יש את זה כבר תקופה ארוכה. אפשר לגבות הכל דרך הגוגל ולעבור בין טלפונים עם אנדרואיד בלי בעיה (ולהעביר את כל התוכן כמו שהוא לטלפון החדש).
...
עד כמה שאני יודע גוגל מעביר לך רק אנשי קשר ואפליקציות, שום ססמאות והגדרות אחרות פנימיות שלהם אפילו לא את סידור המסך. ממש נחמד שהוא מתקין לך את כל המאה אפליקציות שהיו רק שעכשיו צריך לעבור אחת אחת להגדיר את כל ההגדרות של משתמש ססמאות ושלל אפשרויות שיש (כמ ווייז נניח). ממש לא מה שהתכוונתי. ברוב המקרים כבר לא זוכרים את הססמאות ואז זה להתחיל לשחזר בכל אחת, בקיצור שעות על גבי שעות של
עבודה. או להשאיר לזמן שאתה פתאום צריך את האפליקציה ומגלה שאתה לא יכול להכנס וצריך באותו רגע להתחיל להגדיר הכל.

אחרי שמבינים את ההבדל בין השיחזור העלוב הזה של גוגל זה לבין מה שקיים באייפון קשה לחזור אחורה.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #51 

16/08/2021 22:16  
Hago כתב:
לכל מי שחשב קצת על חלופות האנדרואיד לסמסונג בישראל: באמת ניתן למצב את שיומי ואופו באותו הסל?
וואווי גוססים בשל היעדר מערכת הפעלה של גוגל, והרי לכם שחקנית אחת כמעט בלעדית באנדרואיד.

בכל הנוגע לאייפון, טרם שמעתי על מישהו שעובר מאנדרואיד ל- IOS בשל טענות לאיכות ירודה בסמסונג. צריך מעט יותר מזה בשביל לחצות את הקוים.
...
למה לא? לשיומי יש מוצרים טובים בכללי וגם טלפונים גם בדגמי הדגל וגם בדגמי ביניים והם שגררו את סמסונג להוציא דגמי בניים טובים. לא כולם אבל פר דגם\תקציב שווה לבדוק, בעולם האנדרואיד שבו החומרה היא יותר משמעותית יש טעם לקחת משהו שנותן עלות\תועלת טובה יותר.

הבעיות של סמסונג ספציפית עם מכשירי הדגל שגם אני חויתי בשלושה מתוך שלושה (הרביעי היה A5 שהוא מצויין) הן לא סיבה בפני עצמה לעבור לאייפון אבל בהחלט סיבה טובה לעבור לשיומי\אחרים.
הסיבות לעבור לאייפון זה כאשר מבינים שבאנדרואיד מקבלים חומרה יותר טובה ואשליה מסויימת של חופש אבל בפועל אתה יותר עובד בשביל הטלפון במקום שהוא יעבוד בשבילך.

toxin
סמל אישי של משתמש
חבר שלא מהעולם הזה
חבר שלא מהעולם הזה
נתן תודות: 47 פעמים
קיבל תודות: 688 פעמים

נושא שלא נקרא #52 

ממתי יש חופש בסלולריים של אפל? זו החברה עם מערכות הפעלה הכי סגורות שיש. נסה להוריד שיר כרינגטון לאייפון או תנסה להעביר קבצים מהמחשב בצורה ישירה עם כבל. סיוט.
ואל תשכח מה קורה אם מישהו שכח את ה APPLE ID שלו...
אף אחד לא מטיל ספק שלאפל יש מוצרים טובים. האם הם שווים את המחיר שלהם או את ההקרבה לחיות ב"גן סגור"? זה כל אחד מחליט לבד.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #53 

17/08/2021 15:45  
toxin כתב:
ממתי יש חופש בסלולריים של אפל? זו החברה עם מערכות הפעלה הכי סגורות שיש. נסה להוריד שיר כרינגטון לאייפון או תנסה להעביר קבצים מהמחשב בצורה ישירה עם כבל. סיוט.
ואל תשכח מה קורה אם מישהו שכח את ה APPLE ID שלו...
אף אחד לא מטיל ספק שלאפל יש מוצרים טובים. האם הם שווים את המחיר שלהם או את ההקרבה לחיות ב"גן סגור"? זה כל אחד מחליט לבד.
...
לא טענתי שיש באפל חופש, אמרתי שבאנדרואיד וסמסונג בפרט יש אשליה של חופש ואז כשמשווים ל-"גן הסגור" של אפל יוצאים מהנחה שאצלם בהכרח יותר גרוע. יש יתרונות וחסרונות לכל אחד. אם ניקח את עניין ה-APPLE ID שהזכרת, לאחד זה נראה כחיסרון ולאחרים זה יתרון כי זה אומר שהטלפון מאובטח ויש פחות מוטיבציה לגנוב אותו כי אין אפשרות להשתמש בטלפון גנוב. פרקטית אם טורחים לעדכן פרטי שיחזור יש דרכים לשחזר ססמא במידת הצורך. כל אחד יחליט לפי מה שיותר חשוב לו. המחיר הוא מספיק קרוב שלא להוות שיקול משמעותי, במיוחד אם לוקחים בחשבון שאייפון מחזיק יותר זמן ושומר על ערך יותר גבוה לעומת סמסונג.

izbr1234
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #54 

אני לא מסכים עם הביקורות הקשות כלפי המכשיר, יש לו הרבה חסרונות זה נכון, אבל לצד זה גם יתרונות.

אי אפשר להשוות חומרת מכשיר מתקפל לחומרת מכשיר דגל כזה או אחר. כל מכשיר מתקבל המסך שלו יהיה גמיש - ולא קשיח כפי שהורגלנו.

ולכן ב-Galaxy Z Fold 3 יש מסך רגיש לשריטות. התמיכה שלו בעט מוגבלת כמובן לעט Stylus ייחודי שמותאם ל-FOLD, כל עט אחר עלול לשרוט את מסך מכשיר הסמסונג שלכם.

בהשוואה לדגם הקודם -מעבר לשינויים בחומרה ישנו שיפור בעמידות למים רגילים - זה לא כולל אבק או מי בריכה. כמו כן אין אופציה לכרטיס הרחבה MicroSD.

אני לדוגמא מחליף את הגלקסי S20 אולטרה, ושם יש לי מצלמות מאוד טובות, כרטיס הרחבה, טעינה מהירה 45W, מסך עם צפיפות פיקסלים גבוהה, סים כפול ועדיין אני מוצא מקום להחליף ל-Z Fold3 על אף שאין בו את כל מה שציינתי (מצלמות טובות אבל לא מספיק-אין תמיכה בוידאו 8K, טעינה של 25W, מסך פחות חד, חוסר בכרטיס הרחבה וחריץ SIM בודד)

הדבר החדש שיש ב- Z Fold3 זה תקן של Bluetooth 5.2 התומך בפרופיל AptX HD, מי שמאזין לקבצי מוסיקה באיכות HIFI (או משתמש בשירותי TIDAL) ישמח לנוכח השינוי.

מי שקונה מכשיר כזה (אני בינהם) צריך לדעת לשמור עליו - וגם על מה הוא מתפשר בסופו של דבר בשביל לקבל ולהנות מהיתרונות של המכשיר:
מסך גדול מתקפל רענון 120Hz
תמיכה בעט Stylus עם Latency מאוד נמוך
ערכת שבבים Snapdragon 888

זהו - כל השאר זה בונוס.

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: ildonaldo trumpo
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #55 

אחד כבר נפל ועלה בלהבות:

https://tech.walla.co.il/item/3462122

בקיצור, עוד מוצר כושל מבית סמסונג, כמו הטלויזיות שלהם. מי שחייב טלפון מתקפל, שימתין עד ששיומי יוציאו דגם כזה, אחרי שילמדו מכל הטעויות של סמסונג...

oferlaor
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

נושא שלא נקרא #56 

כדאי להמתין ולראות, לא לקפוץ ישר למסקנות על בסיס מכשיר אחד.

שלח תגובה

חזור אל “חדשות HT”