Wifi calling - אצל מי זה עובד טוב?

מכשירים סלולריים, חברות סלולריות.
oferlaor (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
מנהל
מנהל
שם מלא: עפר לאור
נתן תודות: 640 פעמים
קיבל תודות: 4750 פעמים

Wifi calling - אצל מי זה עובד טוב?

נושא שלא נקרא #1 

כידוע, סטיב ג'ובס שקל תקופה ארוכה בכלל לא להתחבר לחברת סלולר כלשהי (AT&T בסוף היתה בלעדית) עבור האייפון ולהשתמש ב-Wifi calling. החזון שלו היה שלכולם יהיה Wifi עם חלק שפתוח פומבית (כמו שבזק וחברות רבות אחרות עשו בסופו של דבר) וכך לייצר בעצם רשת סלולרית אלטרנטיבית.

בפועל זה לא באמת עבד.

אבל הפיצ'ר wifi calling קיים במכשירים רבים, כולל באייפון. הפיתרון הוא, כך אני מבין, שכאשר הקליטה דפוקה ויש לעומת זאת Wifi פעיל ותקין, המכשיר משתמש בו בכדי להתקשר לחברה הסלולרית וכך אמור להיות לנו שיפור בקליטה גם במקומות שלא עובד כראוי.

ניסיתי את זה במהלך השנים עם כל מני חברות סלולריות בארץ, וזה תמיד עשה בעיות. כלומר, שיחות שאני מנסה לענות ולא עונות, לא שומעים אותי או אני לא שומע את הצד השני, ניתוקים ושאר ירקות.

למרות זאת, מאוד מפתה להדליק את הצ'קבוקס הזה בהגדרות הטלפון. לאחרונה עברתי לסלקום (אני נודד בין חברות פעם בשנה בממוצע) וכמובן שהדלקתי את זה בתוך ציפיה שזה לא יעבוד. נתחיל מזה שלא היו לי ניתוקים. מצד שני, אין לי שום אנידקיציה שזה פועל באופן כלשהו. מישהו שיחק עם זה? זה עובד כמו שצריך אצלכם? האם יש לכם בעיות קליטה שכשהדלקתם זה סידר ?

sam22
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון ה-20K
חבר במועדון ה-20K
נתן תודות: 938 פעמים
קיבל תודות: 819 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

בפרטנר חוויתי מזה בעיקר תקלות.

בעיקר בכניסה ויציאה מהבית תוך כדי שיחה
העם דורש..... כל מיני דברים

שלח תגובה

חזור אל “סלולר”