מגבר Phonostage חדש של TEAC

פורום המיועד לציוד אודיו וינטאג' על כל סוגיו וכן אודיו אנלוגי - פטיפונים, ויניל וטייפים
Catskinner (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT
נתן תודות: 123 פעמים
קיבל תודות: 940 פעמים

מגבר Phonostage חדש של TEAC

נושא שלא נקרא #1 

אם יש חברה אחת שמגיע לה פרס השיווק הכושל של כל הזמנים הרי זו חברת TEAC. היא אינה מסוגלת למנף את עצמה, לזכות בהכרה או אפילו לגרום לאנשים לזכור שהיא הבעלים של ESOTERIC ושל TASCAM. זה די חבל כי סדרת ה Reference מציעה ציוד נהדר בעיצוב טיפה רטרו שאני מאוד אוהב ושגם לא גוזל יותר מידי מקום בבית.

[img2=970x546][imgur]rxb4Oje[/imgur][/img2]

כמובן שיש לי קצת בבית ועכשיו זכיתי לראות שהם הציגו ב CES 2020 את ה PE-505 שהוא ה Phonostage הראשון שהם מייצרים עבור סדרת ה Reference. לי הוא נראה נהדר, מה עוד שיש לו VU Meter אנלוגי שזה כמו חתול - זה ישר משפר כל דבר ולכן ברור שה PE-505 יהיה טוב ויתעלה על כל Phonostage שאין לו VU Meter.

זה ישר נכנס לי לתוכנית העבודה של רכישת דברים שאני לא ממש צריך אבל יעשו לי טוב על הלב לשנת 2020.

nkorah
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 452 פעמים
קיבל תודות: 600 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

למה צריך את קופסא בגודל מלא כשביל שני קבלים, כמה נגדים ועוד כמה דיודות?

יש לי מגבר אינטגרייטד של TEAC, הוא נראה פחות "מגניב", אבל הוינטאג' שלו אותנטי. הוא נשמע מצויין, אפילו עם רמקולים קשים למדי, ובאותו המארז ממש יש גם שלב פטיפון MM/MC נהדר.

[imgbig]https://live.staticflickr.com/7282/1638 ... 5166_h.jpg[/imgbig]

נכון - אין שם מחט מגניבה שמראה שום דבר, והוא עלה לא יותר מ- 300 ש"ח, כולל החלפת קבלים, וידוע שמחיר נמוך פוגע ישירות באיכות הצליל (W)
נערך לאחרונה על ידי nkorah ב 10/01/2020 21:12, נערך פעם 1 בסך הכל.

Catskinner (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #3 

@nkorah
·ממתי קונים מה שצריך במקום מה שרוצים?

אני רוצה Phonostage עם VU Meter

nkorah
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 452 פעמים
קיבל תודות: 600 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

dragon
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 132 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

@nkorah
מסכים לגבי המגבר טיאק שלך הנ"ל. אלה מגברים חביבים ומפתיעים לטובה.

@Catskinner
למה לא זוכרים? מי שמצוי בתחום זוכר ויודע היטב שטיאק היא החברה שמאחורי המותגים המכובדים הנ"ל. וגם לגבי סידרת ה-Reference זה נכון, מה שכתבת.
.Anything can be done, but it's only done if it's done

Catskinner (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר במועדון HT
חבר במועדון HT

נושא שלא נקרא #6 

@dragon
·כי בכל פעם שאנשים מהיישוב שואלים אותי מה יש לי בבית ואני עונה להם שבפינת העבודה אני מקשיב ל TEAC AI-50DA אני רואה איך הפרצוף שלהם מתקמט במבוכה ושהם מנסים להיזכר אם אני מדבר איתם על טייפ וקלטות TM (למי שלא יודע TM זה המותג של "תחנה מרכזית" האחראית לכל הביצועים האיכותיים שניתן היה לרכוש על גבי קלטות בשנות השבעים והשמונים בדרך מ ואל הבסיס). מה לעשות שחברת TEAC הפכה ללא מוכרת בעליל בשוק ואני אפילו בספק אם היום יש לה ייבואן רשמי בארץ.

תחום רכישות האודיו זה כמו כל תחום אחר וגם הוא נשלט ע"י העדר. המאסה של הקניות מתמקדת בשניים שלושה מותגי סופרמרקט מובילים ומי שכמוני אוהב דברים קצת חריגים צריך לעבוד טיפה יותר קשה.

dragon
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 132 פעמים
קיבל תודות: 2 פעמים

נושא שלא נקרא #7 

אתה כתבת על אנשים מהיישוב, אני כתבתי על מי שמצוי בתחום האודיו. לגבי המותג Teac, אכן אין לו נציגות בארץ זה שנים. אבל החברה עדיין פעילה בתחום האודיו, גם הביתי.
.Anything can be done, but it's only done if it's done

שלח תגובה

חזור אל “וינטאג' ואנלוגי”