חישוב מכס\מעמ מאמזון

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
ST100 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 1 פעם

חישוב מכס\מעמ מאמזון

נושא שלא נקרא #1 

אני רוצה להזמין כמה מוצרים שהעלות שלהם יחד היא בערך 400 דולר.
הספק הוא צד ג' ובמחשבון הסופי של אמזון אין חישוב TAX.

יש עלות משלוח של 30 דולר ולכן אני לא מזמין בנפרד.

האם אי החישוב זה בגלל שאין או בגלל שזה מצד ג' ואז אני אדרש לשלם מעמ או מכס בארץ?

אודה על העזרה

Haimbin
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 115 פעמים
קיבל תודות: 228 פעמים

Re: חישוב מכס\מעמ מאמזון

נושא שלא נקרא #2 

ברגע שהמוכר אינו אמזון אז אין חישוב של עלויות מע"מ/מכס ועמלות שקר. פחות מומלץ שכן גם הפעלת אחריות היא יותר בעייתית במצב הזה, לכן תלוי יותר בביקורות של החנויות.
מציע לך להכנס ללינק הבא ולחשב את המע"מ ומכס של המוצרים בהזמנה:
https://www.gov.il/he/service/customs-t ... y-israelis

נ.ב - תבדוק את שיטת המשלוח אם זה חברות כמו UPS/FedEx אז תצפה גם לאקסטרה עמלות, יש פה מספיק דוגמאות בפורום כדי לקבל סדר גודל מוערך.

ST100 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #3 

26/09/2021 19:58  
Haimbin כתב:
ברגע שהמוכר אינו אמזון אז אין חישוב של עלויות מע"מ/מכס ועמלות שקר. פחות מומלץ שכן גם הפעלת אחריות היא יותר בעייתית במצב הזה, לכן תלוי יותר בביקורות של החנויות.
מציע לך להכנס ללינק הבא ולחשב את המע"מ ומכס של המוצרים בהזמנה:
https://www.gov.il/he/service/customs-t ... y-israelis

נ.ב - תבדוק את שיטת המשלוח אם זה חברות כמו UPS/FedEx אז תצפה גם לאקסטרה עמלות, יש פה מספיק דוגמאות בפורום כדי לקבל סדר גודל מוערך.
...
קודם כל תודה על המענה.

לא ממש הצלחתי לראות דרך איזו חברה המוצר נשלח, רשום באמזון רק 30 דולר.
איך בדיוק אני מברר דרך איזו חברה המוכר שולח?

זאת מידיניות ההחזר שלו:
You may be charged a restocking fee up to 50% of item's price for used or damaged returns and up to 100% for materially different item.

מרגיש לי שאם המוצר לא מתאים, אני לא אוכל להחזיר וממה שאני מבין בפורום אמזון לא מתערבים, האם זה נכון?
נערך לאחרונה על ידי ST100 ב 27/09/2021 0:39, נערך פעם 1 בסך הכל.

vivi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 897 פעמים
קיבל תודות: 424 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

ראשית, אתה תשלם מע''מ במידה והמוצר ייעצר במכס (90%) וכנראה גם מכס (תלוי מה המוצרים?) במידה וזה נשלח דרך חברות המשלוח הגדולות ייתכנו עלויות נוספות.
במידה והמוצר לא מתאים, אתה תשלם את עלויות המשלומ חזרה ויתכן תשלום נוסף כך שלא תקבל החזר מלא (תלוי במצב המוצר שהוחזר)
Pixel 4 XL | PS4 | NU8000 | Denon X3000 | Chromecast | Spotify | Partner Fiber | Netflix | FC Barcelona | Google Apps |

ST100 (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #5 

26/09/2021 23:21  
vivi כתב:
ראשית, אתה תשלם מע''מ במידה והמוצר ייעצר במכס (90%) וכנראה גם מכס (תלוי מה המוצרים?) במידה וזה נשלח דרך חברות המשלוח הגדולות ייתכנו עלויות נוספות.
במידה והמוצר לא מתאים, אתה תשלם את עלויות המשלומ חזרה ויתכן תשלום נוסף כך שלא תקבל החזר מלא (תלוי במצב המוצר שהוחזר)
...
אני אשאל שאלה אחרת, איזה עמלות יש במידה והמוצר נשלח בDHL או FEDEX אם המוצר מתחת ל75$?

אני חושב לבדוק ולהזמין מוצר אחד לבדוק את איכות המוצר, רק חסר לי הקנס של חברת השילוח.

Borderline1
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 157 פעמים
קיבל תודות: 451 פעמים

נושא שלא נקרא #6 

אין לי מושג מה מוצרים או המוצר המדובר ובהנחה שלא מדובר במשהו שנכנס למעטפה, עלות ילוו של 30 דולר קצת נמוכה על גבול הלא סבירה, אלא אם מדובר במוצר קטן וקל, זו גם יכולה להיות טעות הגדרות של מוכר במקרה הטוב או סקאם במקרה הפחות טוב.

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”