את מי אני אמור לתבוע סמ-ליין או אלקטרוניקס פרו?

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
galv (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Re: את מי אני אמור לתבוע סמ-ליין או אלקטרוניקס פרו?

נושא שלא נקרא #31 

מצרף לינק ל2 בדיקות DSE שעשיתי, רואים שם פסים אנכיים שחורים באמצע הטלוויזיה. את זה אני רוצה שיתקנו כי זה מפריע כשרואים משחקי כדורגל.

https://drive.google.com/drive/folders ... p=sharing

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

נושא שלא נקרא #32 

19/07/2021 21:43  
galv כתב:
מצרף לינק ל2 בדיקות DSE שעשיתי, רואים שם פסים אנכיים שחורים באמצע הטלוויזיה. את זה אני רוצה שיתקנו כי זה מפריע כשרואים משחקי כדורגל.

...
בסרטון עם הפסים קצת רואים את הבעיה, יותר משמעותי בחלק עם העננים ושמיים כחולים דווקא בהנחה שכל הרקע אחיד אז ממש בולט החוסר אחידות. אם זה כך גם בסתם מסך כחול אז זה משמעותי.
מה הסיבה אגב שלא שמת לב לזה עד עכשיו? כי לא צפית בכדורגל או שאולי שינית מאז משהו בהגדרות שמדגיש את הבעיה וא אולי אפשר לשחק עם ההגדרות.
או שהבעיה החמירה\התפתחה עם הזמן?

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #33 

20/07/2021 10:14  
gildmor כתב:
galv כתב:

...
בסרטון עם הפסים קצת רואים את הבעיה, יותר משמעותי בחלק עם העננים ושמיים כחולים דווקא בהנחה שכל הרקע אחיד אז ממש בולט החוסר אחידות. אם זה כך גם בסתם מסך כחול אז זה משמעותי. סרטון בדיקה זה טוב בכללי אבל אז תצטרך מומחה שיעיד שזה משמעותי ונכנסים איתם לויכוח על מי יותר מקצועי שזה מיותר ויקר. תנסה להמחיש את הבעיה במשחק כדורגל או כל מצב צפיה רגיל שבו רואים את התופעה.

לא יודע אם כיום כבר אפשר להגיש ראיות בסרטון אבל אפשר לציין שזה קיים ולהציג בזמן המשפט. לשופט יהיה קשה להתעלם מבעיה שרואים בעין בשימוש רגיל וזה די יבטל את כל בלבולי השכל שלהם ונסיון להעביר את זה למישורים טכניים של זה כן\לא נחשב תקין.

מה הסיבה אגב שלא שמת לב לזה עד עכשיו? כי לא צפית בכדורגל או שאולי שינית מאז משהו בהגדרות שמדגיש את הבעיה ואז אולי אפשר לשחק עם ההגדרות.
...

galv (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #34 

gildmor כתב:
galv כתב:

...
בסרטון עם הפסים קצת רואים את הבעיה, יותר משמעותי בחלק עם העננים ושמיים כחולים דווקא בהנחה שכל הרקע אחיד אז ממש בולט החוסר אחידות. אם זה כך גם בסתם מסך כחול אז זה משמעותי.
מה הסיבה אגב שלא שמת לב לזה עד עכשיו? כי לא צפית בכדורגל או שאולי שינית מאז משהו בהגדרות שמדגיש את הבעיה וא אולי אפשר לשחק עם ההגדרות.
...
כשקיבלתי את הטלוויזיה לא ראיתי הרבה משחקי כדורגל, שמתי לב לבעיה בהתחלה אבל חשבתי שהבעיה תחלוף איכשהו, ואז הגיע היורו וזה ממש הפריע לי ואז התחלתי לבדוק איך זה בטלוויזיות אחרות.
יש לי בכלל קייס לתביעה או שזו הטכנולוגיה של המסך?

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #35 

אין קייס (או סיבה לבזבז זמן וכסף) לתביעה. זו הטכנולוגיה של המסך.

כל מסכי ה LED סובלים מהתופעה הזו. חלק יותר וחלק פחות. סמסונג ידועים לשמצה על בקרת איכות מזעזעת למרות גודלם כחברה מובילת שוק. לאחר מעט מחקר בפורומים שונים ניתן לראות מגמה של אנשים שמתלוננים על המסכים שלהם, כאשר לרוב מדובר ב 80T\90T. כמה שזה אבסורד אני אישית ראיתי הרבה יותר תלונות על המסך הכי מתקדם - 90T.
האם התופעה מספיק חמורה אצלך שמחייבת אותם לפצות או לתת חדש אני לא יודע, זה נתון לפרשנות וקשה לי להאמין ששופט בימ"ש יוכל לתת לזה פרשנות נכונה.
בארה"ב אנשים מחליפים פאנל אחרי פאנל בניסיון להשיג פאנל כמה שיותר נקי. יש כאלו שעוברים 4 החלפות שם ועדיין לא מרוצים מה-DSE שגם אתה חווה.
אני אישית לקחתי סוני XH95 והפאנל סופר נקי והיורו נראה מעולה.
אני דווקא שמעתי שסמסונג החליפו פה ושם מסכים עם DSE חמור. לא יודע למה לך עושים בעיות. אי אפשר להבין את ההגיון של סמסונג. או בעצם אפשר...שירות מזעזע , מוצר מפוקפק אבל אנשים ממשיכים לקנות וסמסונג המרוויחה הגדולה בשוק הטלוויזיות, לפחות במחלקת LED\QLED. אז למה לה להשתנות אם המכירות פגז? אין סיבה

PsyCho
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 4 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #36 

צריך אשכרה לעבוד קשה ולהזהיר אנשים לגבי הסיכוי המאוד-סביר שסמסונג תתקלקל או תזייף בביצועים, שזה יכול לקרות, הבעיה היא בשירות ובחוסר לקיחת אחריות

להתרחק כמו מאש

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

נושא שלא נקרא #37 

אין מה לתבוע, אלו יכולות המסך... זה סמסונג... אם אתה רוצה לוודא את הדברים תפנה ישירות ליצרן במייל מפורט עם התלונה, תמונות/סרטונים ותבקש לדעת האם ככה המסך אמור לתפקד או שיש בעיה, באם היצרן יודה שיש בעיה אולי יופעל לחץ על היבואן לבוא לקראתך בהחלפת המסך הזה.. היו מקרים מעולם בכל זאת יצרן מול יבואן...
בהצלחה

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: ildonaldo trumpo
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #38 

השירות של אלקטרוניקס פרו אמנם גרוע, אבל לא נשמע הגיוני שהם מסרבים להחליף מסך שהגיע תקול. אני מניח שהמסך לא באמת תקול, אלא פשוט מתוכן גרוע שאתה מבחין בהבדלי הארה של פסי התאורה האחורית. כמובן שבחול היו מבטלים לך את העסקה על אי שביעות רצון מבלי לשאול שאלות, אבל אנחנו חיים במדינה שניתן להיות ראש ממשלה עם 5 מנדטים... ההיתי מוצא למסך שימוש אחר, כמו חדר שינה, ילדים, מרפסת, רוכש מסך חדש מחברה יותר אמינה כמו סוני או LG, ושוכח מכל הכאב ראש...

בהצלחה

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #39 

20/07/2021 12:10  
galv כתב:
gildmor כתב:

...
כשקיבלתי את הטלוויזיה לא ראיתי הרבה משחקי כדורגל, שמתי לב לבעיה בהתחלה אבל חשבתי שהבעיה תחלוף איכשהו, ואז הגיע היורו וזה ממש הפריע לי ואז התחלתי לבדוק איך זה בטלוויזיות אחרות.
יש לי בכלל קייס לתביעה או שזו הטכנולוגיה של המסך?
...
אני חושב שענית לעצמך על השאלה, אם בטלויזיות אחרות אין בעיה כזו אין שום סיבה שבדגם יקר יחסית תסכים לקבל בעיה כזו.
גם נקודות שרופות זה "טכנולוגיה" של המסך, אבל זה לא אומר שלקוח צריך להסכים לקבל מצב שיש לו כמה נקודות גדולות בולטות שמבחינים בהם בממרחק הצפיה..
אם אתה עדיין לא בטוח אתה יכול לעשות סקר אצלך ולשאול אורחים\משפחה שלך אם הם שמים לב לבעיה כלשהי, זה יתן לך פרספקטיבה הכי טובה לכמה חמורה הבעיה. כך או כך אין לך יותר מדי מה להפסיד חוץ מתשלום סמלי יחסית והשקעת זמן להגשת תביעה קטנה. אם האדם הסביר שם לב לבעיה אצלך גם השופט יראה אותה ובהתאמה עולים סיכויי ההצלחה.

עובדתית יש מסכים עם יותר ופחות אחידות, סמסונג כנראה חוסכים בבקרת איכות בשיטת מצליח. במדינות אחרות אין בדרך כלל בעיה להחליף וזה מצב של WIN WIN, הלקוח שזה לא מפריע לא הפסיד כלום והמעטים שכן מפריע להם מחליפים . כנראה שזה עדיין יותר משתלם מלזרוק אחוז גדול של פאנלים שאולי לא היו מפריעים להרבה אנשים ומוזיל את המחיר לכולם.

אני מציע שתמצא סרטון כדורגל מיוטיוב שמדגים את הבעיה אצלך באופן ברור, שלח צילום שלו מהטלויזיה שלך וקישור למקורי כך שאני וגם אחרים יוכלו להתרשם אצלם מאותו תוכן בדיוק.

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #40 

מקרר שמרעיש יותר מדי (חורג בכמה dB מהפירוט הטכני) גם אפשר לתבוע את סמסונג?

הפורום הזה הפך להיות פורום תביעות ותלונות סמסונג. רדו מזה. לא תנצחו את סמסונג. ולא תנצחו את HP אם הלפטופ שלהם נתקע פה ושם אבל אין באמת בעיית חומרה שעומדת בהגדרה "תקלה".

כפי שנאמר מקודם. עדיף להפוך את המסך עם ה-DSE למשהו אחר, אפילו לחבר אליו מחשב, למכור בהפסד ביד2, לייעד אותו לחדר אחר שלא ייצפו בכדורגל (שם הבעייה הכי חמורה). לעבור לחברה אחרת, יותר "נקייה" מסמסונג , בעיקר LG או SONY כיום, וללמוד להבאה שלא קונים סמסונג. החברה הזו מדהימה אותי כל הזמן.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #41 

20/07/2021 18:49  
Yuvalfrr כתב:
מקרר שמרעיש יותר מדי (חורג בכמה dB מהפירוט הטכני) גם אפשר לתבוע את סמסונג?
...
בהחלט... אם מובטחת רמת רעש מסויימת והוא משמעותית מרעיש יותר וזה מפריע, אמנם צריך להביא מדידה מקצועית אבל זה זכיה בטוחה.
תמיד אפשר לזרוק את המקרר\למכור יד שניה, לעבור למותג אחר ואז ליפול על משהו אחר וחוזר חלילה...ענין של העדפה אישית.

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 62 פעמים

נושא שלא נקרא #42 

שום דבר פה לא מסביר את הסטטיסטיקה שלפיה עובדים דברים בעולם. החברה מוכרת בכמויות כנראה כי המוצרים שלה טובים לרוב רובם הגדול של הצרכנים לעומת האלטרנטיבות. ככל שמוכרים יותר, ככה גם האחוזון של המתלוננים גדול יותר, עובדה סטטיסטית פשוטה. שום חברה עיסקית לא עובדת בשביל נישה קטנה מסך הלקוחות שלה. תמיד יהיה מי שיתלונן, על כל חברה וכל מוצר. מי שמוכר מעט יקבל פחות תלונות. מאז שהעולם גילה שאפשר לקבל הרבה בשביל מעט כסף ככה גדל המצב של חוסר מושלמות. הפדנטים ממש בבעיה מתסכלת בימינו אנו (וגם הם לא היו מוכנים לשלם פי 2 בשביל איכות גבוה יותר, לפחות רובם). סה"כ זה גלגל שמזין את עצמו ומושפע מכולם, אבל כולם. אין מה לעשות נגד זה.
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #43 

את סמסונג לא צריך לנצח בבית המשפט.
הניצחון יהיה אם ייבשו ליבואן את קופת המרשרשים.
כל עוד אנשים עומדים בתור כמו זומבים זה לא יקרה וכל יום יפתחו שרשורי אכלו לי שתו לי

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 62 פעמים

נושא שלא נקרא #44 

ועדיין, חברה שמוכרת פי 1000 פחות תקבל פי 1000 פחות שירשורי תלונות בפורומים, בטח פורומים פיצים כמו כאן (כש פי 1000 פחות זה משהו שקרוב לאפס במקרה שלנו).
הלוואי והאלטרנטיבות היו מספיק טובות. הרי פתאום הבלומינג של סוני או הIPS של LG זה לא בעיה והDSE של סמסונג זה כן. כשהתלונות נהיות סוביקטיביות שום דבר לא משתפר באמת.
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

galv (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #45 

20/07/2021 12:27  
Yuvalfrr כתב:
אין קייס (או סיבה לבזבז זמן וכסף) לתביעה. זו הטכנולוגיה של המסך.

כל מסכי ה LED סובלים מהתופעה הזו. חלק יותר וחלק פחות. סמסונג ידועים לשמצה על בקרת איכות מזעזעת למרות גודלם כחברה מובילת שוק. לאחר מעט מחקר בפורומים שונים ניתן לראות מגמה של אנשים שמתלוננים על המסכים שלהם, כאשר לרוב מדובר ב 80T\90T. כמה שזה אבסורד אני אישית ראיתי הרבה יותר תלונות על המסך הכי מתקדם - 90T.
האם התופעה מספיק חמורה אצלך שמחייבת אותם לפצות או לתת חדש אני לא יודע, זה נתון לפרשנות וקשה לי להאמין ששופט בימ"ש יוכל לתת לזה פרשנות נכונה.
בארה"ב אנשים מחליפים פאנל אחרי פאנל בניסיון להשיג פאנל כמה שיותר נקי. יש כאלו שעוברים 4 החלפות שם ועדיין לא מרוצים מה-DSE שגם אתה חווה.
אני אישית לקחתי סוני XH95 והפאנל סופר נקי והיורו נראה מעולה.
אני דווקא שמעתי שסמסונג החליפו פה ושם מסכים עם DSE חמור. לא יודע למה לך עושים בעיות. אי אפשר להבין את ההגיון של סמסונג. או בעצם אפשר...שירות מזעזע , מוצר מפוקפק אבל אנשים ממשיכים לקנות וסמסונג המרוויחה הגדולה בשוק הטלוויזיות, לפחות במחלקת LED\QLED. אז למה לה להשתנות אם המכירות פגז? אין סיבה
...
בזמנו חקרתי איזה דגם לקנות ועל הדגמים של lg כמעט בכלל לא היו ביקורות לעומת הדגמים של סמסונג שהיו עם הרבה ביקורות. גם ראיתי תלונות על ה dse של סמסונג אבל כנראה שלא התעמקתי בזה יותר מידי.
טעות, בזבזתי סתם 6k

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”