את מי אני אמור לתבוע סמ-ליין או אלקטרוניקס פרו?

פורום לדיון על נושאים הקשורים לפן המסחרי ו/או השירותי של התחום (איפה קונים? כמה עולה? מי הייבואן? המלצות על חנות? ענייני ייבוא/מכס וכו').
gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 50 פעמים
קיבל תודות: 112 פעמים

Re: את מי אני אמור לתבוע סמ-ליין או אלקטרוניקס פרו?

נושא שלא נקרא #16 

11/07/2021 21:04  
ahersko כתב:

ואם קראת ״במקרה״ את מאות התלונות על המוצרים שלהם ועדיין החלטת לרכוש את הפח הזה אז הבנאדם היחיד שאתה יכול לתבוע זה את עצמך.

כבר נמאס משרשורי ההתבכיינות עליהם. יצאתם מספיק מט$$מים לרכוש מוצר שלכם, תתמודדו.
...
1. אתה לא חייב לקרוא או ולהגיב אם נמאס לך מהנושא
2. לפי ההגיון שלך אין צורך בבתי משפט ואין צורך בחוקי צרכנות כי כל מי שרכש משהו מבית עסק שאי פעם הייתה עליו תלונה זה בעיה שלו. רק שבמציאות כמעט אין כאלה. אולי בחו"ל אבל לא בדקתי.

ובהכללה יש כל כך הרבה דברים רעים בארץ שעדיף שכולם יעברו לחו"ל, מי שנשאר כאן גם כנראה גם מטומטם ושלא יתלונן אחר כך שלא משנה במי הוא בחר דופקים אותו :-)

amitbak
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 117 פעמים
קיבל תודות: 212 פעמים

נושא שלא נקרא #17 

מה שכתב ahersko מכון מאד,קצת תוקפני אבל נכון,יש מאות תלונות על החברה הזו ועדיין קונים
אז למי יש לבוא בתלונות?
צריך פשוט למחוק את המותג הזה,ולא לקנות
עד שהם יתפרקו.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #18 

12/07/2021 10:45  
amitbak כתב:
מה שכתב ahersko מכון מאד,קצת תוקפני אבל נכון,יש מאות תלונות על החברה הזו ועדיין קונים
אז למי יש לבוא בתלונות?
צריך פשוט למחוק את המותג הזה,ולא לקנות
עד שהם יתפרקו.
...
למי לבוא בתלונות? למי שנותן שירות גרוע, במיוחד אם יש דוגמה של מישהו אחר שנותן שירות יותר טוב.

יש המון אנשים שמתלוננים על בזק וגם על הוט אז לאיזה ספק תשתית תתחבר (אם אין אצלך סיבים) ? אולי כשתהיה תקלה תבוא בתלונות לעצמך כי התחברת למרות שידעת שיש תלונות...או שתשאר בלי תשתית?

אין שום הגיון בהסקת מסקנות בלי בסיס עובדתי של כמה נמכר סה"כ ומה אחוז התלונות לעומת יצרנים אחרים ובטח שזה לא יכול להיות "נכון".

לגיטימי להחליט לעצמך שתתרחק ממותג מסויים בהנחה שנשארו לך אופציות אחרות ואתה מרוצה ממה שכן בחרת, לא לגיטימי להטיף לאחרים למה הם מתלוננים כשקיבלו שירות גרוע, הם אמורים להתלונן ואמורים לתבוע אם יש צורך, בשביל זה יש חוקים ובתי משפט.

amitbak
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #19 

גילמור
אם לא הייתי אוכל אותה בעצמי לא הייתי כותב כלום.
אמנם אצלי זה היה מקרר ,אבל עברתי גהינום
עד שהתקלה טופלה.
וזה היה בחודש יולי אוגוסט....

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #20 

12/07/2021 13:12  
amitbak כתב:
גילמור
אם לא הייתי אוכל אותה בעצמי לא הייתי כותב כלום.
אמנם אצלי זה היה מקרר ,אבל עברתי גהינום
עד שהתקלה טופלה.
וזה היה בחודש יולי אוגוסט....
...
אז אני יכול להשתתף בצערך, לא להגיב או להציע לך לתבוע אותם אם לא עשית את זה כבר אבל בטח שלא להגיד משהו בסגנון
"למה קנית מקרר סמסונג אחרי שידעת על כל התלונות שיש עליהם, אז תתלונן לעצמך..."

אחרי סיפור המקררים אישית לא הייתי קונה מהם מקרר בכל מקרה כי יש מספיק אופציות אחרות וגם כי השיקולים לבחירת מקרר נוטים יותר לאמינות מאשר לעיצוב החיצוני או כל פיצ'ר שיווקי אחר אבל יש אחרים שעדיין יקנו את המקררים שלהם ועדיין הם לא אחראים אם תקרה להם תקלה, היבואן\יצרן אחראי.

amitbak
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר

נושא שלא נקרא #21 

גילמור זה היה לפני ששמעתי על המעללים שלהם.
פעם אחת וזהו,אחר כך לצערי ראיתי על מי נפלתי.

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #22 

12/07/2021 10:14  
gildmor כתב:
11/07/2021 21:04  
ahersko כתב:

ואם קראת ״במקרה״ את מאות התלונות על המוצרים שלהם ועדיין החלטת לרכוש את הפח הזה אז הבנאדם היחיד שאתה יכול לתבוע זה את עצמך.

כבר נמאס משרשורי ההתבכיינות עליהם. יצאתם מספיק מט$$מים לרכוש מוצר שלכם, תתמודדו.
...
2. לפי ההגיון שלך אין צורך בבתי משפט ואין צורך בחוקי צרכנות כי כל מי שרכש משהו מבית עסק שאי פעם הייתה עליו תלונה זה בעיה שלו. רק שבמציאות כמעט אין כאלה. אולי בחו"ל אבל לא בדקתי.

ובהכללה יש כל כך הרבה דברים רעים בארץ שעדיף שכולם יעברו לחו"ל, מי שנשאר כאן גם כנראה גם מטומטם ושלא יתלונן אחר כך שלא משנה במי הוא בחר דופקים אותו :-)
...
ביום שיקראו לך רש״י תוכל לתת פרשנות לדברי
אני לא המלצתי לאף אחד לגור בחו״ל, אני לא המלצתי לאף אחד שלא לתבוע

אני כן המלצתי לאנשים לקחת את התלונות שאחרים כתבו בדם על מותגים כאלו או אחרים בשיא הרצינות ולפעול בהתאם
אלו שבחרו להתעלם או לשכנע את עצמם ש״לי זה לא יקרה״ שיואילו בטובם להפסיק לזהם את הפורום עם המודעות המתבכיינות על א״פ ו/או סמסונג
ידעתם עם מי אתם מתחתנים, הוזהרתם... עכשיו אל תבואו לבכות.

ron110
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
שם מלא: רון
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #23 

12/07/2021 17:46  
ahersko כתב:
gildmor כתב:

...
ביום שיקראו לך רש״י תוכל לתת פרשנות לדברי
אני לא המלצתי לאף אחד לגור בחו״ל, אני לא המלצתי לאף אחד שלא לתבוע

אני כן המלצתי לאנשים לקחת את התלונות שאחרים כתבו בדם על מותגים כאלו או אחרים בשיא הרצינות ולפעול בהתאם
אלו שבחרו להתעלם או לשכנע את עצמם ש״לי זה לא יקרה״ שיואילו בטובם להפסיק לזהם את הפורום עם המודעות המתבכיינות על א״פ ו/או סמסונג
...
אני חדש בפורום אתה יכול טיפה להסביר? מה הכוונה למאות תלונות? הכל על טלוויזיות פגומות??? וגם הבנתי שבLG השירות לא כזה טוב אז מה ההבדל בעצם?

ahersko
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 346 פעמים
קיבל תודות: 584 פעמים

נושא שלא נקרא #24 

אני ממליץ להשתמש בשורת החיפוש או סתם להתחיל לעבור על הודעות העבר.

כמו שכתבתי, אין יצרן או יבואן שחף מתלונות.

אבל יש אחד שלכל אורך השנים צבר אינסוף תלונות.
כל כך הרבה אנשים נכוו מהמותג ומהשרות

דווקא השרות של lg נחשב לטוב ביותר - וגם לו יש מידי פעם נפילות
אני באופן אישי מעדיף את סוני אבל הם יקרים יותר.

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #25 

12/07/2021 17:46  
ahersko כתב:
gildmor כתב:
...
תלונות לא "מזהמות" את הפורום, וודאי הרבה פחות מההערות הפוגעניות שזרקת בתחילת השירשור ובשירשורים אחרים.
לגיטימי בבחירת בטלויזיה לתת העדפה לאיכות הצפיה ולמחיר ובכל זאת לבוא להתיעץ\לשתף במקרה של תקלה\בעיה. לגיטימי אפילו להגיד לי לא יקרה. כל עוד אין סקר שמראה שיעור תקלות נוראי כמו 1:1000 ונתון הרבה יותר טוב למותג אחר, אין שום משמעות למספר התלונות שתמצא בהקשר למותג מסויים.
אם ניקח דוגמה מאייפון, מי שרוצה\אוהב אייפון לא נמנע מלקנות אותם למרות שבמשך שנים היה שירות "גרוע" מהבחינה שאם מסך נשבר\נסדק חלילה האפשרות היחידה שהייתה בארץ הוא מסך חלופי באיכות ירודה שזה בעצם טוטאל לוס.

מי שהתמונה של LG סבירה בעיניו ולא יצטער שקנה בכל פעם שיצפה בה, שיקח LG וימשיך להינות ממנה לאורך שנים.
מצד שני אולי יכול לקנות שיומי או מותג אחר שיותר תחרותי במחיר ובאותה רמת תמונה. מי שיש לו תקציב לסוני שיקח סוני.

שירות טוב לא מפצה ולא תחליף למוצר טוב, הוא בנוסף.
...

ice2k
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 20 פעמים
קיבל תודות: 62 פעמים

נושא שלא נקרא #26 

בסוף צריך להיות פרגמטים, לא להיכנע לשטויות של יבואנים וגם לא לתת תשומת לב למשמיצים סידרתיים ונקמנים בפורומים שלא ממש שונים ממה שהם מתלוננים עליו. הדבר היחידי שהשגתי מהדיון הזה הוא שגיליתי שיש לי מקרר של סמסונג שיוצר בקוריאה לפני 15 שנה, מי זוכר מה קניתי, עדיין דופק עבודה. לפעמים גם הגורל והמזל משחקים תפקיד.

אגב נקמנות, מה שיותר מעניין הוא לאן נעלם פותח הדיון שנרשם לפורום לפני כמה ימים ואפילו לא הגיב לבקשות פה. יש לי תחושה שזה עוד אחד מהמקרים שהשתמשו בנו, בקוראי הפורום, בשביל אינטרסים אישיים, כנראה איום על היבואן בהשמצה בפורומים. לא יודע אם זה המצב אבל זה מתחיל להראות ככה.

מתחיל להמאס. "הלקוחות" של היבואנים מנצלים אותנו בלי לתת טיפה כבוד, מה הפלא שככה נראה השירות, אשכרה "דמי חסות"... :(
נערך לאחרונה על ידי ice2k ב 16/07/2021 18:40, נערך פעם 1 בסך הכל.
YAMAHA RX-A3030| Audiovector S3 Signature| Audiovector SC Signature | Audiovector Ki1| SVS SB3000

Yuvalfrr
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 11 פעמים
קיבל תודות: 174 פעמים

נושא שלא נקרא #27 

@ahersko

אין מסכים גדול ממני עם המילים שלך, ואין לי בעיה עם התקיפות. אנחנו לא בדיוק בפורום לונדוני.

אנשים שמשתמשים בפורום הזה כדי להתלונן על סמסונג, אך לא מספיק נבונים להשתמש בו כדי להווכח שזה מותג נחות ביחס למחיר, מסוכן , עם שירות מזעזע , לא ייכאב לאף אחד שיפסיקו להשתמש בפורום.

וצר לי מאוד, מי שחושב שהוא ייתבע את סמסונג על DSE חי בסרט (סרט שמלא עמודי תאורה ובזמן תנועת מצלמה עושה לך סחרחורת).

עבורי רק SONY. אם לא SONY אז LG. אולי בעתיד מי שעל תקציב יוכל לקנות TCL או HISENSE, כרגע בארץ הם לא שווים שקל.

galv (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #28 

11/07/2021 20:41  
ice2k כתב:
לפי התיאור זה נשמע כמו DSE קלאסי (בQ80T אין "עמודי תאורה") מה שאומר שלא צריך פה עורך דין אלא עורך דין טוב מאוד כי מדובר במאפיין של טכנולוגית LCD (חיסרון שלה) כשכל טלווזיה יוצאת שונה בהקשר הזה. כמובן צריך לראות את זה בשביל להבין אם זה אכן המצב או שזה משהו אחר.

בשביל לכבד את קוראי הפורום, מומלץ לא רק להעלות תמונות כששואלים לגבי ייעוץ משפטי בפורום שהוא בכלל טכני, אלא גם לרשום לנו מה היה הנימוק שלהם לגבי זה שהיא תקינה.
...
מצ"ב תמונה, מקווה שרואים,קצת קשה לראות כי יש מגבלה על גודל התמונה שניתן לעלות להודעה אז איכות התמונה גרועה.
לדעתם הטלויזיה אמורה להיות ככה
Screenshot_20210717-214158_Gallery.jpg

galv (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל

נושא שלא נקרא #29 

11/07/2021 10:52  
gildmor כתב:
10/07/2021 14:00  
איינשטיין כתב:
את שניהם.
תדאג רק שסמליין גם יקבלו את מכתב ההתראה לפני תביעה.
...
הייתי מוסיף גם את החנות ליתר בטחון במיוחד אם זה סמוך לקניה, יש להם עדיין סוג של אחריות מסויימת כלפי הלקוח. שלא יהיה מצב שהם מפילים את
האחריות על צד שלא נמצא בדיון, שהם והשופט יחליטו בינהם מה גודל האחריות של כל צד.
תשלח גם להם מכתב רשמי לגבי זה שאתה מעוניין לבטל עסקה כתוצאה מפגם מהותי במוצר.
...
לצערי זה כבר לא סמוך למועד הקניה, עבר כבר 10 חודשים ממועד הקניה.
האם ניתן לתבוע בתביעה אחת כמה גורמים? עם החנות הקיקיונית ממנה רכשתי את הטלויזיה בכלל לא דיברתי, אני מעדיף לא לדבר איתם זו חנות מאוד קטנה בצפון למוצרי חשמל, זו לא רשת גדולה כמו מחסני חשמל

gildmor
חבר ותיק
חבר ותיק

נושא שלא נקרא #30 

17/07/2021 21:50  
galv כתב:
11/07/2021 10:52  
gildmor כתב:

הייתי מוסיף גם את החנות ליתר בטחון במיוחד אם זה סמוך לקניה, יש להם עדיין סוג של אחריות מסויימת כלפי הלקוח. שלא יהיה מצב שהם מפילים את
האחריות על צד שלא נמצא בדיון, שהם והשופט יחליטו בינהם מה גודל האחריות של כל צד.
תשלח גם להם מכתב רשמי לגבי זה שאתה מעוניין לבטל עסקה כתוצאה מפגם מהותי במוצר.
...
לצערי זה כבר לא סמוך למועד הקניה, עבר כבר 10 חודשים ממועד הקניה.
האם ניתן לתבוע בתביעה אחת כמה גורמים? עם החנות הקיקיונית ממנה רכשתי את הטלויזיה בכלל לא דיברתי, אני מעדיף לא לדבר איתם זו חנות מאוד קטנה בצפון למוצרי חשמל, זו לא רשת גדולה כמו מחסני חשמל
...
1. עזוב את החנות. את היבואן ונותן השירות אפשר וחייב לתבוע יחד כי הם קשורים. נותן השירות יטען שהיבואן קובע מה תקול ומה החלופה והשני יטען שהם אחראים על השירות, כשהם יחד הם יצטרכו להתמודד מול השופט ולא יוכלו להתחמק עם גלגולי אחריות מהאחד לשני.

2. קשה לראות בתמונה, ציינת שהבעייה בולטת במשחקי כדורגל, נסה להקליט סרטון שבו זה בולט ו\או סרטון בדיקת DSE (מגוגל) אם גם שם הבעיה בולטת. אם יש מגבלת העלאה נסה לשים קישור לגוגל דרייב או מקום אחר שאתה יכול להעלות אליו ולשתף. (אולי אפילו יוטיוב).

שלח תגובה

חזור אל “ייבוא, תמחור ושירות”