סנכרון מוזיקה ותמונות מהמחשב לאייפון- בעיה מעצבנת!!

כל מה שנוגע לפלטפורמות הניידות של אפל - אייפון, אייפוד, שעון אפל
avih23 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

סנכרון מוזיקה ותמונות מהמחשב לאייפון- בעיה מעצבנת!!

נושא שלא נקרא #1 

הי
יש לי איפון שמונה פלוס (אני עם איפון מאז ה3GS)
אני תמיד מבצע סנכרון באייטונס - תמונות , שירים ...
התמונות שמורות על המחשב ומבצע סנכרון לאייפון- שמתי לב שכל פעם שאני מבצע סנכרון האייטונס מעדכן כל פעם מחדש את כל התמונות מהתחלה, דבר שני לא כל התמונות נכנסות לאייפון, כל סנכרון לוקח מלא זמן וגם לא באמת מסתיים- ז"א באייטונס הוא מראה שסיים אבל בטלפון עדיין מופיע המילה syncing בתיקיית תמונות.
ורואים שלא כל התמונות עברו... (תראה תמונה שנייה מטה)

האם יש איזו הגבלה על כמות התמונות שאפשר לסנכרן?
האם יש דרך למנוע את פעולת הסנכרון של כל התמונות כל פעם מחדש? (בכל סנכרון רואים בטלפון שכמות התמונות יורדות ואז מתחילות להתמלא מחדש)
איך אני גורם לכך שבסופו של דבר כל התיקיות שאני מסנכרן באמת יופיעו בטלפון?

ד"א - עד האייפון 6 תמיד ראיתי את כל התיקיות שלי והסנכרון היה מסתיים הרבה יותר מהר.

עוד דבר ששמתי לב אליו, בכל סנכרון האייטונס מראה מספר שונה של פריטים שהו מעתיק, ז"א רשום "מעתיק את התמונה *** מתוך **** " - בכל פעם מופיע מספר שונה למרות שסך התמונות המסומנות הוא מספר אחר..(ראה תמונה ראשונה מטה)

בסופו של דבר כמות התמונות שמופיעות באייטונס לא תואם את כמות התמונות והתיקיות באייפון- באייטונס הוא מסיים את הפעולה ובאייפון עדיין מופיע הכיתוב סנכרון - למרות שנתקע על איזשהו מספר ולא ממשיך לסנכרן

אשמח לשמוע הצעות ועיצות
תודה
אבי
נא להרשם/להכנס לחשבון בפורום על מנת לצפות בקבצים או בתמונות המצורפים לשרשור

avih23 (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 1 פעם

נושא שלא נקרא #2 

אף אחד לא נתקל בבעיה דומה??

RobotCop
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 119 פעמים
קיבל תודות: 350 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

קח הצעה: עזוב את התוכנה המפגרת שנקראת אייטונס, תירשם לשירות ענן כלשהו וכל התמונות והסרטונים בטלפון שלך יעלו לענן ומשם יוכלו לרדת למחשב שלך תוך דקות ספורות.

אני מבין שזה לא בדיוק מה שביקשת אבל אייטונס זו באמת תוכנה מעצבנת וכבר כמה שנים טובות שאפל מאפשרים לתפעל אייפון מיומו הראשון ועד שהוא מסיים את חייו בלי להתחבר לאייטונס אפילו פעם אחת ככה שבאמת לא צריך אותה יותר על המחשב.
במטותא מכבודך, אני מאמין שכדור הארץ עגול.

שלח תגובה

חזור אל “אפל - iPhone / iPad”