Izzo VIVI PID III or BELLEZZA Inizio V

פורום מכונות קפה ידניות (לא אוטומטיות), ומטחנות קפה
tvfan1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 142 פעמים
קיבל תודות: 55 פעמים

Re: Izzo VIVI PID III or BELLEZZA Inizio V

נושא שלא נקרא #46 

16/02/2021 19:01  
PROSURFER כתב:
16/02/2021 14:31  
tvfan1 כתב:
וכאן יבוא לידי ביטוי מחיר המוצר יחד עם חבילת שירות ואחריות (מעבדה). יש מקום לשחקן נוסף בשוק HX עם תמחור אגרסיבי בחלון שבין Lelit X, רוקט אפרטמנטו ו ECM Slim
...
בין המארה לאפרטמנטו לסלים הייתי בוחר באפרטמנטו רק בגלל היופי חד משמעית. בשורה התחתונה כל השלושה לא נותנות pid או טיימר בתקציב של 5-6 אלף.
מכונה כמו ה Izzo בתג מחיר הצפוי של בין 5-6 אלף היא שיקול גדול מבחינתי כי היא גם יפה וגם נותנת pid (שמשמש כטיימר) כבונוס. הבלצה פחות מוכרת אבל לדעתי הולכת להכנס חזק מאוד ותחרותי לשוק. יש להם ליין שלם של מוצרים שנראים ממש טוב.
בסוף אני שואל עצמי האם ללכת על שחקן מוכר ופופולרי בשוק שגם ימכר טוב בהמשך ולוותר על pid ונוחות שזה הטיימר או לקחת הימור על בלצה הפחות מוכרת או האיזו שכן מוכרת וותיקה ונותנת הכל.
...
לטעמי הסלים היא היפה משלושתן (אבל שנאמר: על טעם...) ,אני לא מכיר את הבלצה ולא ראיתי או שמעתי עליה כלום. נראה כי האיצו היא "ספין אוף" של יצרן קפה ותיק ויש לה סוג של היסטוריה (מעניין מדוע "נעלמה" מהשוק כאן.) בהנחה שהמתחרות החדשות בנויות טוב ויהיה להן שירות ואחריות (כמו זה שנותן למשל "קפה וארו") אז אכן יש כאן חידוש. אם זה יהיה יבוא "חלש" עם מעבדות לא מקצועיות וטיפול רשלני אז המחיר לא יהוה שיקול מספיק. לגבי הבלצה, יש לך עוד פרטים? מפרט? היכן ניתן לראות אותה , יבואן/שירות ו.. מחיר?
הרוקט היא מבחינתי מכונה ש"עושה את העבודה" (אין בזה שום רע..) אבל אין בה לטעמי יופי מיוחד, היא מרגישה מעט מגושמת ואין בה חידושים/ייחוד
אם המתחרות החדשות יתומחרו באיזור של הלליט - 5 - 5.5 אלפי ש"ח יהיה לדעתי מעניין להסתכל עליהן..

PROSURFER (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #47 

17/02/2021 9:32  
tvfan1 כתב:
16/02/2021 19:01  
PROSURFER כתב:

בין המארה לאפרטמנטו לסלים הייתי בוחר באפרטמנטו רק בגלל היופי חד משמעית. בשורה התחתונה כל השלושה לא נותנות pid או טיימר בתקציב של 5-6 אלף.
מכונה כמו ה Izzo בתג מחיר הצפוי של בין 5-6 אלף היא שיקול גדול מבחינתי כי היא גם יפה וגם נותנת pid (שמשמש כטיימר) כבונוס. הבלצה פחות מוכרת אבל לדעתי הולכת להכנס חזק מאוד ותחרותי לשוק. יש להם ליין שלם של מוצרים שנראים ממש טוב.
בסוף אני שואל עצמי האם ללכת על שחקן מוכר ופופולרי בשוק שגם ימכר טוב בהמשך ולוותר על pid ונוחות שזה הטיימר או לקחת הימור על בלצה הפחות מוכרת או האיזו שכן מוכרת וותיקה ונותנת הכל.
...
לטעמי הסלים היא היפה משלושתן (אבל שנאמר: על טעם...) ,אני לא מכיר את הבלצה ולא ראיתי או שמעתי עליה כלום. נראה כי האיצו היא "ספין אוף" של יצרן קפה ותיק ויש לה סוג של היסטוריה (מעניין מדוע "נעלמה" מהשוק כאן.) בהנחה שהמתחרות החדשות בנויות טוב ויהיה להן שירות ואחריות (כמו זה שנותן למשל "קפה וארו") אז אכן יש כאן חידוש. אם זה יהיה יבוא "חלש" עם מעבדות לא מקצועיות וטיפול רשלני אז המחיר לא יהוה שיקול מספיק. לגבי הבלצה, יש לך עוד פרטים? מפרט? היכן ניתן לראות אותה , יבואן/שירות ו.. מחיר?
הרוקט היא מבחינתי מכונה ש"עושה את העבודה" (אין בזה שום רע..) אבל אין בה לטעמי יופי מיוחד, היא מרגישה מעט מגושמת ואין בה חידושים/ייחוד
אם המתחרות החדשות יתומחרו באיזור של הלליט - 5 - 5.5 אלפי ש"ח יהיה לדעתי מעניין להסתכל עליהן..
...
הבלצה נמכרת בקדמה (רמת ישי).
יש עליה דיל טוב כולל מטחנה של בלצה.
המטחנה נראת מעולה עם טיימר ומסך מגע.
מבחינת מכונה היא נראת פגז כולל PID וטיימר.
יש אופציה לברזים או ג׳ויסטיק.
ויזואלית יותר מושכת מהאיזו לטעמי.

לגבי הסלים לא אהבתי את הברזי פרח האלה.

shlomibe
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 9 פעמים
קיבל תודות: 25 פעמים

נושא שלא נקרא #48 

אתה אוהב את בלצה ואין מה לעשות נגד זה.
שום דבר רע לא יקרה אם תקנה אותה - זה יעבוד ויהיה בסדר.
אתה חושב שאולי יום אחד זה יהיה ברנד גדול - לדעתי זה לא יקרה.
מה שאמרו לגבי PID במכונות HX אני חושב שזה נכון. PID חשוב במכונות עם דוד רגיל.
שוט טיימר זה לא נוחות אלא מספק לך מידע חיוני. זה לא מעשי למדוד ידנית. אבל אפשר בקלות להוסיף שוט טיימר לכל מכונה.

PROSURFER (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 6 פעמים
קיבל תודות: 12 פעמים

נושא שלא נקרא #49 

17/02/2021 12:36  
shlomibe כתב:
אתה אוהב את בלצה ואין מה לעשות נגד זה.
שום דבר רע לא יקרה אם תקנה אותה - זה יעבוד ויהיה בסדר.
אתה חושב שאולי יום אחד זה יהיה ברנד גדול - לדעתי זה לא יקרה.
מה שאמרו לגבי PID במכונות HX אני חושב שזה נכון. PID חשוב במכונות עם דוד רגיל.
שוט טיימר זה לא נוחות אלא מספק לך מידע חיוני. זה לא מעשי למדוד ידנית. אבל אפשר בקלות להוסיף שוט טיימר לכל מכונה.
...
האמת שאני הכי אוהב את האפרטמנטו. גם בגלל העיצוב וגם בגלל המותג.
הבעיה שלי איתה ואם שאר המותגים היותר מוכרים זה העלות מול התמורה.
הבלצה כרגע החביבה עליי ביותר מהסיבה שגם עיצובית היא נראת מאוד יפה וגם בגלל תוספת ה PID והטיימר שאני מאוד אוהב.
האיזו גם אופציה כרגע בגלל המחיר וה PID אבל עיצובית לא אהבתי את הרשת גריל שלה גם במגש וגם בגג. ניראה שחסכו שם.
לגבי PID ב HX אני לא בטוח כמה זה נכון אבל זאת אחלה תוספת במחיר הזה כולל הטיימר ושוב בתוספת של שעון לראש חליטה
יהיה אפשר לקבל חיווי מדוייק למה שהולך בדוד ויוצא מהראש וככה להגיע לחזרתיות.

מחכה לקפוץ לקדמה ולראות את הבלצה ולשמו עוד פרטים עליה שם.
האיזו תגיע רק עוד חודש לספורה ואז יהיה ניתן לראות פיזית גם אותה ולהחליט.

shlomibe
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #50 

הברנד שאומרים עליו שהוא לא פחות טוב - לרוב הוא קצת פחות טוב.
הברנד שאומרים עליו שהוא סתם יקר - לרוב הוא לא סתם יקר.
הבדל שלא רואים במפרט, לא צריך להסיק מזה שהוא עיצובי בלבד.
אם יש הבדלים מהותיים במימוש ה-HX כפי שנטען, זה דבר שצריך לברר.

tvfan1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #51 

לשתי המכונות שהוזכרו בתחילת השרשור נוכחות דלה מאוד עד כמעט לא קיימת ברשת ולא ברור מדוע...
כמו כן אף אחד מהאתרים הגדולים בעולם לא מחזיק אותם (לא מצאתי לפחות) , ישנם מעט סרטונים בגרמנית שנראים "מטעם"
מדובר בדגמים שנמצאים כבר כמה שנים בשוק (לפחות 3 שנים והייתי מצפה שיהיה להם אזכור בפורומים, אתרי סקירות, חנויות אונלין וכד ולא כך...
לא ראיתי פיזית אף אחת מהן (ולא ראיתי איך הן בנויות מבפנים כדי לראות את רמת הגימור וירידה לפרטים)
יתכן וזו מציאה פרועה במחיר טוב אבל עד שהן לא יעמדו למבחן אמיתי ואובייקטיבי קשה יהיה להחליט
לחילופין אם ימכרו הרבה יחידות יהיו מספיק אנשים שיחוו דעה עליהן
עד שאחד מהשניים יקרה זהו סוג של הימור/סיכון מחושב ותלוי סוביקטיבית בכל אחד וצרכיו..

shlomibe
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #52 

אני קצת מרגיש ביקום מקביל...
izzo vivi יש 847000 תוצאות בגוגל, כולל ביקורות רבות וסרטונים החל מ-2009.
izzo vivi pid iii התת דגם הספציפי של השנה הזאת יש לו רק 60000 אזכורים, אבל עדיין לא הייתי אומר ספורים.
אם תכתוב buy izzo vivi, יש עשרות אתרים בעולם שמחזיקים וישמחו למכור לך.
גם כאן בפורום התנדב בעלים שהעיד שיש לו מכונה כזאת ותיקה מאד.
לגבי השני בלצה ברור שמדובר במיזם נקודתי של איזה מהנדס גרמני שיתעשר בכמה מיליונים ויפרוש.

tvfan1
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד

נושא שלא נקרא #53 

אתה ממש לא ביקום מקביל...
לבלצה כאמור אין כמעט אזכורים ולIzzo אכן יש כמות אזכורים גדולה אבל לא ממש התרשמתי ממידע שמגיע מאתרים סינגפורים ,צ'כים או אוסטרליים איזוטריים למיניהם.
לא ממש ראיתי מגוון סקירות על הדגם האחרון שלהם באתרים משמעותים או בסרטוני יוטיוב מאתרי סקירות מובילים.
אני מבין שהיצרן קיים 30 שנה אבל זה לא מעיד מבחינתי כהוא זה על הדגם הספציפי עליו אנחנו מדברים (גם יצרנים גדולים ומוכרים "נופלים" מדי פעם ) ולכן התייחסתי לדגם ולא ליצרן. הבחור שעלה כאן כתב דברים טובים על מכונה מדגם ישן (וגם כאן קרו מקרים שדגמים ישנים היו מאוד מוצלחים וחדשים..פחות)
הדגם קיים מספיק זמן בשוק כדי לצבור חוו"ד (טובות או רעות) והעדרן הוא שמעלה סימן שאלה.
העובדה כי הדגם נמצא בארץ במגוון חנויות מצומצם יחד עם המידע שעלה כאן שהוא אמור להגיע בקרוב במחירים הרבה יותר נמוכים מעלה את רמת העניין והרצון ללמוד עליו ממקורות מהימנים

שלח תגובה

חזור אל “מכונות קפה ידניות ומטחנות”