על יציבות טמפרטורה במכונות מנוף אלקטרה ולה פאבוני, והאם מעשי לחלוט ולהקציף במקביל

פורום מכונות קפה ידניות (לא אוטומטיות), ומטחנות קפה
ElGabi
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

Re: על יציבות טמפרטורה במכונות מנוף והאם מעשי לחלוט ולהקציף במקביל

נושא שלא נקרא #16 

24/01/2022 11:41  
megahertz כתב:
.
ברגע שה-Odyssey Argos .
...
מעניין אותי למה בחרת בargos?
עוקב אחרי הפרויקט הרבה זמן בהתלהבות, הייתי בטוח שאזמין אבל כשהתחילו לצאת סרטונים זה פשוט ביאס אותי - קפה ללא גוף, קרמה לבנה כמו בנספרסו ועוד כמה דברים שהורידו אותי מזה

boren (פותח השרשור)
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
שם מלא: אורן
נתן תודות: 286 פעמים
קיבל תודות: 493 פעמים

Re: על יציבות טמפרטורה במכונות מנוף אלקטרה ולה פאבוני, והאם מעשי לחלוט ולהקציף במקביל

נושא שלא נקרא #17 

אני לא הזמנתי את ה-Argos, אבל אני בהחלט מבין היכן האטרקציה. מדובר במכונת מנוף שתומכת גם בעבודה ידנית לגמרי (ללא קפיץ, כמו לה פבוני), גם עם קפיצים ל-6 ול-8 באר (כמו האלקטרה), כוללת PID (בניגוד למכונות שבכותרת), מאפשרת לעבוד עם מד לחץ מכאני או עם שידור נתונים דרך בלוטות' לאפלקציה חכמה, נראית נהדר, מתומחרת מאוד אגרסיבי ועוד ועוד. ממש לא הייתי שופט את המכונה לפי גירסאות פרה-אלפא, וזו לדעתי הייתה טעות להעלות סרטונים. ממליץ במקום זה להרשם לניוזלטר של היצרן כדי לקבל עדכונים על התקדמות הפרוייקט. אני מאמין שהמכונה שתגיע לקונים תהיה מעולה.

ElGabi
חבר פעיל
חבר פעיל
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 19 פעמים

Re: על יציבות טמפרטורה במכונות מנוף אלקטרה ולה פאבוני, והאם מעשי לחלוט ולהקציף במקביל

נושא שלא נקרא #18 

כאמור, רשום ובמעקב לפני הרבה זמן. יותר מזה, כמעט קניתי. אבל אז רוס התייח לשחרר סרטונים ועשיתי 2 צעדים אחורה. המוסר הוא שרוס (המפתח) בא מעולם הקפה ... לא מבין למה לשחרר סרטונים כאלה.
מקווה שאני טועה עם התחושות שלי

שלח תגובה

חזור אל “מכונות קפה ידניות ומטחנות”