בקשר לשירות התכנים IZEE TV דרך המחשב

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
רןכהן (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 13 פעמים
קיבל תודות: 16 פעמים

בקשר לשירות התכנים IZEE TV דרך המחשב

נושא שלא נקרא #1 

איך בדיוק אפשר לראות את השירות הזה דרך המחשב?
בינתים יש לי במחשב מערכת הפעלה של וינדוס 10, 64 ביט, בעברית.
אני לא הייתי חבר כנסת

vivi
סמל אישי של משתמש
חבר מביא חבר
חבר מביא חבר
נתן תודות: 896 פעמים
קיבל תודות: 424 פעמים

Re: בקשר לשירות התכנים IZEE TV דרך המחשב

נושא שלא נקרא #2 

Pixel 4 XL | PS4 | NU8000 | Denon X3000 | Chromecast | Spotify | Partner Fiber | Netflix | FC Barcelona | Google Apps |

רןכהן (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #3 

14/11/2020 12:51  
vivi כתב:
...
איך פותרים את הבעיה שאני צופה בעידן פלוס הזה דרך האומלטור אז שהערוצים שם של כאן 11 וקשת 12 ורשת 13 יפסיקו להתקע?
אני לא הייתי חבר כנסת

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה
נתן תודות: 556 פעמים
קיבל תודות: 937 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

להתרחק כמו מאש מהשירות הזה - מדובר בשירות P2P שלא מושך את התכנים מאתרי הצפייה שלהם אלא מצד ג' ולא ברור מי משתמש בפס הרוחב הביתי שלכם ולאיזו מטרה.
זה כבר נידון לא אחת בפורומים ברשת ובדיונים... גם כאשר האפליקציה לא רצה יש שימוש באינטרנט שלכם ורואים את התעבורה ואת כל מי שמחובר אליכם וכל מי שאתם מתחברים אליו... תענוג של דבר...

רןכהן (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #5 

04/12/2020 20:40  
JohnDue כתב:
בדוק % עומסCPU (task manager) בעת ההשמעה, ומהירות האינטרנט speedtest.net ללא הפעלה של שום אפליקציה.
...
אני בדקתי, המהירות גלישה שלי בהורדה היא 80 מגה.
ב CPU
האחוזי כוח בזמן השימוש בתוכנה הזאת דרך האמולטור הם של 82 אחוז.
http://www.up2me.co.il/v.php?file=1544959.png
06/12/2020 14:32  
benny123 כתב:
להתרחק כמו מאש מהשירות הזה - מדובר בשירות P2P שלא מושך את התכנים מאתרי הצפייה שלהם אלא מצד ג' ולא ברור מי משתמש בפס הרוחב הביתי שלכם ולאיזו מטרה.
זה כבר נידון לא אחת בפורומים ברשת ובדיונים... גם כאשר האפליקציה לא רצה יש שימוש באינטרנט שלכם ורואים את התעבורה ואת כל מי שמחובר אליכם וכל מי שאתם מתחברים אליו... תענוג של דבר...
...
יש לי הצעה יותר טובה, מי שרוצה לקחת סיכון אז שיתקין את התוכנה הזאת, ומי שלא רוצה לקחת סיכון אז שלא יתקין את התוכנה הזאת, אני מוכן בינתים לקחת סיכון שהתוכנה הזאת מותקנת במחשב שלי, כי אני למשל את המידע המאוד אישי שלי לא כותב במחשב זה.
ואת הדברים האחרים שמצריכים לתת מידע אישי אני עושה דרך הסמארטפון, ואם צריך אז אני גם כותב על דפים עם כלי כתיבה.
נערך לאחרונה על ידי רןכהן ב 06/12/2020 16:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
אני לא הייתי חבר כנסת

רןכהן (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #6 

06/12/2020 16:09  
JohnDue כתב:
>...מדובר בשירות P2P שלא מושך את התכנים מאתרי הצפייה שלהם אלא מצד ג' ולא ברור מי משתמש בפס הרוחב הביתי שלכם ולאיזו מטרה.
>זה כבר נידון לא אחת בפורומים ברשת ובדיונים...

אז מקווה שאתה לא משתמש בשום תוכנת שיתוף קבצים בP2P מבוססת פרוטוקול Bittorrent (שכמה מאות מליונים בעולם משתמשים), כי התיאור שלך ממש מתאים אחד לאחד... ועדיין חש אנשים , שלא כמוך, לא חוששים להשתמש... :P

>גם כאשר האפליקציה לא רצה יש שימוש באינטרנט שלכם ורואים את התעבורה ואת כל מי שמחובר אליכם וכל מי שאתם מתחברים אליו... תענוג של >דבר...

בדקתי עם המוניטור - Network Connections ולא ראיתי כלום כשהיא סגורה, וכשהיא רצה ללא בחירת שום ערוץ - רק שני חיבורים לשרת שלהם.
אם ראית משהו נוסף, מציע שתשתף תמונת מסך של המוניטור.
...
ובקשר לאיטיות שאני מקבל מהשידורים של הערוצי עידן פלוס שאני מקבל מהתוכנה של IZEE TV דרך האמולטור, אין לך פיתרון לבעיה הזאת?
אני לא הייתי חבר כנסת

רןכהן (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #7 

06/12/2020 16:35  
JohnDue כתב:
06/12/2020 15:21  
רןכהן כתב:

אני בדקתי, המהירות גלישה שלי בהורדה היא 80 מגה אחוז.
ב CPU
האחוזי כוח בזמן השימוש בתוכנה הזאת דרך האמולטור הם של 82 אחוז.
http://www.up2me.co.il/v.php?file=1544959.png
...
לא מבין מה זה "80 מגה אחוז"... אבל התוכנה צורכת (לצערי) רוחב פס מינימאלי של כ300KB/s (2.4Mbps) , אבל בשני הכיוונים. אם אתה בבזק/הוא עם 2-3M UPLOAD - בהחלט יתכן שנדרש להגביל את ההעלאה איכשהו.

יותר חשוב - 80% CPU נראה לי די גבולי (הרבה). תבדוק כמה מזה האמולטור לבדו תופס ללא הרצת שום תוכנה (אצלי קרוב ל 0 ) , ואם זה גבוה - תחליף אמולטור.
...
הכוונה היא למהירות גלישה של 80 מגה בהורדה. המהירות העלאה שלי היא 5 מגה, במה שאמרו לי בחברה של הספקית אינטרנט.
מה הקשר בין מהירות העלאה לבין צפיה בשידור? ואיך מגבילים את מהירות העלאה.
בקשר ל CPU ה 80 אחוז זה המקסימום, רוב הזמן אני מקבל הרבה פחות מ 80 אחוזי כוח.
אני התקנתי אמולטור אחר , של בלוסטקס, לא רק של LDPlayer,
אבל גם בו, דרך התוכנה של ה IZEE TV השידורים לפעמים נתקעים.
בצורה הזאת השידור נתקע לי
נערך לאחרונה על ידי רןכהן ב 06/12/2020 17:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
אני לא הייתי חבר כנסת

רןכהן (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #8 

06/12/2020 16:56  
JohnDue כתב:
חיבור המחשב קווי או אלחוטי? תעלה תוצאה של SPEEDTEST.NET ממנו (ללא שום תוכנה ברקע).
הקשר להעלאה - שחלק ממנה משמש לטובת ההורדה. אם רוחב הפס בהעלאה לא פנוי - תהיה בעיה בהורדה (== ניגון). לא מכיר דרך פשוטה (חינמית) לנסות הגביל קצב העלאה של התוכנה, וגם לא בטוח שזה יעזור....
...
הבדיקה בחיבור בקווי,
וזו התוצאה
http://www.up2me.co.il/v.php?file=67446591.png
אני לא הייתי חבר כנסת

רןכהן (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #9 

06/12/2020 18:02  
JohnDue כתב:
נראה טוב (יחסית לבזק...). אותה בעיה גם עם האמולטור שאני הצעתי/משתמש?

EDIT: רואה שכן.
תבדוק לפי כאן:
https://www.ldplayer.net/blog/five-ways ... lator.html

ההרגשה שלי - שיתכן וזה קשור לאי הפעלת VT בCPU/BIOS שלך. זה הכי חשוב לאמולטורים...
...
חשוב לי להגיד שאני משתמש באמולטור של בלוסטקס, אז יש ערוצי טלוויזיה שאין בהם תקיעות בשידור כמו ערוץ חינוכית, ויש ערוצי טלוויזיה שיש בהם תקיעות בשידור כמו ערוץ קשת 12, אז האם לדעתך עדיין הבעיה היא הגדרות הביוס?

ואיך התוכנה הזאת של LDPLAER משנים את שפת הממשק לשפה האנגלית?
נערך לאחרונה על ידי רןכהן ב 07/12/2020 0:20, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אני לא הייתי חבר כנסת

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #10 

ג'ון דו אתה ממש מחרף נפשך על גבי הפורום בעניין התוכנה הזו, האם אתה פועל מאינטרסים אישיים או שאתה נטרלי?
רצוי שתשתף את המידע לפני שאתה מכוון גולשים תמימים להשתמש בתוכנה זו.
התוכנה איננה מחזיקה תוכן חוקי (ישראל פלוס לראייה לא משדר באף פלטפורמה בחינם כולל באתר שלהם) והיא מזרימה את השידורים משרתים שלה פרטיים לציבור.
התוכנה עובדת על P2P כלומר המכשיר שלך מתחבר ללקוחות אחרים ובמקביל משתף מידע על גבי פס הרוחב הביתי - דבר החושף את האייפי של המשתמש כולל פורט כניסה אל הרשת הפרטית! ביטורנט בפעם האחרונה שבדקתי אינה תוכנית חוקית והפורום הזה אינו במה לשיתוף תכנים מסוג שכזה.
אתה יכול לצחוק עלי כמה שבא לך אני לא פה מהיום ודבריי לא נכתבים כבדיחה או הומור אלא ברצינות וגם האדמינים יודעים מהנושא כולל הוכחות שאפשר בקלות להביא והבאתי להם.
בכל פעם שתעלה על הכתב את השטות הזו IZEE TV אני כנגד אמשיך לאזהיר כי לכולם מגיע שקיפות טרם השימוש בתוכנה "החינמית" הזו רצוי שידעו לאן הם מתחברים ומי מתחבר אליהם.
ערב טוב ונעים

רןכהן (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #11 

06/12/2020 21:15  
benny123 כתב:
ג'ון דו אתה ממש מחרף נפשך על גבי הפורום בעניין התוכנה הזו, האם אתה פועל מאינטרסים אישיים או שאתה נטרלי?
רצוי שתשתף את המידע לפני שאתה מכוון גולשים תמימים להשתמש בתוכנה זו.
התוכנה איננה מחזיקה תוכן חוקי (ישראל פלוס לראייה לא משדר באף פלטפורמה בחינם כולל באתר שלהם) והיא מזרימה את השידורים משרתים שלה פרטיים לציבור.
התוכנה עובדת על P2P כלומר המכשיר שלך מתחבר ללקוחות אחרים ובמקביל משתף מידע על גבי פס הרוחב הביתי - דבר החושף את האייפי של המשתמש כולל פורט כניסה אל הרשת הפרטית! ביטורנט בפעם האחרונה שבדקתי אינה תוכנית חוקית והפורום הזה אינו במה לשיתוף תכנים מסוג שכזה.
אתה יכול לצחוק עלי כמה שבא לך אני לא פה מהיום ודבריי לא נכתבים כבדיחה או הומור אלא ברצינות וגם האדמינים יודעים מהנושא כולל הוכחות שאפשר בקלות להביא והבאתי להם.
בכל פעם שתעלה על הכתב את השטות הזו IZEE TV אני כנגד אמשיך לאזהיר כי לכולם מגיע שקיפות טרם השימוש בתוכנה "החינמית" הזו רצוי שידעו לאן הם מתחברים ומי מתחבר אליהם.
ערב טוב ונעים
...
אני לא מוצא הבדל בין אדם שבישראל שהוא רואה בחינם את השידורים של עידן פלוס דרך ממיר עם הקלטה, לבין אדם שרואה בישראל דרך האינטרנט בחינם את אותם השידורים., אין ב IZEE TV ערוצים שבישראל צריך לשלם כסף כדי לראות אותם.
אני לא הייתי חבר כנסת

rafid1
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

נושא שלא נקרא #12 

07/12/2020 0:23  
רןכהן כתב:
06/12/2020 21:15  
benny123 כתב:
ביטורנט בפעם האחרונה שבדקתי אינה תוכנית חוקית והפורום הזה אינו במה לשיתוף תכנים מסוג שכזה.
...
אני לא מוצא הבדל בין אדם שבישראל שהוא רואה בחינם את השידורים של עידן פלוס דרך ממיר עם הקלטה, לבין אדם שרואה בישראל דרך האינטרנט בחינם את אותם השידורים., אין ב IZEE TV ערוצים שבישראל צריך לשלם כסף כדי לראות אותם.
...
היא די דומה בהקשר הזה לתוסף "עידן+" שמופץ עבור קודי.
ותבדוק כאן:
https://usercontent.irccloud-cdn.com/fi ... /image.png

@בני, בדיקה פשוטה עם תוכנת ניטור (כפי שכבר הוזכר) תתן לך תשובה. לא צריך לסמוך על אף אחד... ואתה שוב טועה, בביטטורנט - גם הקלינט וגם הפרוטוקול חוקים לחלוטין. מה שלא לגמרי חוקי - זה התוכן שהמשתמש בוחר לשתף (למשל הפצת לינוקס, כנגד סרט). זו בעיה שלו לא של מפתחי התוכנה... :) וכולנו בני אדם, ויכולים לטעות, ללא קשר לוותק בפורום.. וכמובן איש איש עם שיקוליו הוא לגבי שימוש בטוח בתוכנה X או Y.

אני אישית מאוד מתפלא איך התוכנה הזו עדיין מופצת חינם, כשדי ברור שיש עלות/תשתית של שרת לאיכסון חומר (אמנם זמני) ורוחב פס ממנו. שיטת השיתוף כנראה עוזרת להקטנת עלויות. לא אתפלא אם בקרוב ישולבו קליפים של פרסומות (אלא אם כבר קיים מימון של הערוצים עצמם כי הפרסומות שלהם כבר משולבות שם... )

benny123
סמל אישי של משתמש
חבר מכור קשה
חבר מכור קשה

נושא שלא נקרא #13 

רפי ואני לא אתפלא אם הם יחטפו תביעה אחת או שתיים על הפצה פיראטית של שידורים. שים לב שהם כותבים שזה בטא יש מצב שהם בונים קהל משתמשים ולאחר מכן ידרשו תשלום - אין דבר בחינם אחת כמה וכמה משהו שמופץ לא חוקית ומעביר שידורים לא מהאתרים הרשמיים בין משתמשים ומבצע פעולות מאחורי הקלעים ללא ידיעתם.
אני לא מבין את גוגל איך הם מאפשרים לכל שיט שכזה לעלות בכל כך קלות לחנות שלהם בעוד אפל יותר עם יד על הדופק ודבר כזה לא יקרה אצלהם בכזו קלות.

רןכהן (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #14 

07/12/2020 10:42  
benny123 כתב:
רפי ואני לא אתפלא אם הם יחטפו תביעה אחת או שתיים על הפצה פיראטית של שידורים. שים לב שהם כותבים שזה בטא יש מצב שהם בונים קהל משתמשים ולאחר מכן ידרשו תשלום - אין דבר בחינם אחת כמה וכמה משהו שמופץ לא חוקית ומעביר שידורים לא מהאתרים הרשמיים בין משתמשים ומבצע פעולות מאחורי הקלעים ללא ידיעתם.
אני לא מבין את גוגל איך הם מאפשרים לכל שיט שכזה לעלות בכל כך קלות לחנות שלהם בעוד אפל יותר עם יד על הדופק ודבר כזה לא יקרה אצלהם בכזו קלות.
...
אני לא בטוח שאני הבנתי אותכם שבעידן פלוס לא דרך האינטרנט שלמשל הערוץ קשת 12 משדר שם, אז האם הרשות השניה לשידורי טלוויזיה ורדיו משלמת כסף לערוץ קשת 12 כדי שהוא יסכים שהשידור שלו יהיה בעידן פלוס הזה?

ולמה אני לא מצליח לראות את ההודעות של
JohnDue ?
אני לא הייתי חבר כנסת

רןכהן (פותח השרשור)
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #15 

עדכון,
האפליקציה של IZEE TV נסגרה