APPLE TV 4K

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
gilos (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

APPLE TV 4K

נושא שלא נקרא #1 

האם ניתן לצפות דרך APPLE TV 4K בפריים וידאו של אמזון ברזולוציה של ULD?
השאלה שלי היא בהמשך לכך שהטלוויזיה שלי מסוג LG 0LED C7 לא תומכת בתרגום בעברית, ואני מחפש פתרון.
באמצעות הדפדפן או סמראטפון, ניתן לראות תרגום בעברית, אך ניתן לראות רזולוציה של HD בלבד.

שאלתי היא, האם באמצעות APPLE TV 4K ניתן לראות גם תרגום בעברית וגם לקבל רזולוזציה של 4K?

mordsxx
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 7 פעמים
קיבל תודות: 20 פעמים

Re: APPLE TV 4K

נושא שלא נקרא #2 

לפחות במסכים של LG אמזון לא תומכת ב DB (דאלבי ווזיון). ניתן לצפות בתכנים ב HDR+ ב 4K. אולם ישנן חברות כמו פנאסוניק, פיליפס וסמסונג שניתן לצפות בתכני אמזון בפורמט המשודרג HDR10.

וכן, יש יותר תכנים המתורגמים לעברית (לא כולם!) באפליקציה של אמזון באפל TV לעומת המצוי באותה אפליקציה המשודכת ל LG.

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: ildonaldo trumpo
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

יש לי את ש ATV4K ומנוי לנטפליקס ואמזון פריים ואין בעיה לראות UHD עם תרגום עברית ואטמוס מפריים ונטפליקס וכמובן מ APPLE TV+ שגם אותו יש לי (שנה בחינם)

gilos (פותח השרשור)
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 81 פעמים
קיבל תודות: 23 פעמים

נושא שלא נקרא #4 

04/07/2021 19:25  
ildonaldo כתב:
יש לי את ש ATV4K ומנוי לנטפליקס ואמזון פריים ואין בעיה לראות UHD עם תרגום עברית ואטמוס מפריים ונטפליקס וכמובן מ APPLE TV+ שגם אותו יש לי (שנה בחינם)
...
השאלה היא מה קורה עם מסכים שלא תומכים בעברית (כמו lg מתחת שנת 2018), האם באמצעות אפל טיוי ניתן לראות תרגום?

ildonaldo
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
שם מלא: ildonaldo trumpo
נתן תודות: 14 פעמים
קיבל תודות: 59 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

04/07/2021 20:26  
gilos כתב:
04/07/2021 19:25  
ildonaldo כתב:
...
השאלה היא מה קורה עם מסכים שלא תומכים בעברית (כמו lg מתחת שנת 2018), האם באמצעות אפל טיוי ניתן לראות תרגום?
...
אם אתה משתמש ב ATV לנגן תכנים, אין שום קשר לתמיכה בעברית של המסך. האפל כמו כל סטרימר, מתמיע את התרגום לאות הוידאו והוא מוצג כחלק מהתמונה. האפל תומך בכל השפות בעולם.

שלח תגובה

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”