סלקום TV - תקיעות בשידור החי (כל הערוצים, בכל הממירים)

נטפליקס, אמאזון פריים, דיסני+, יס+ סלקוםTV, פרטנרTV, סטינג טיוי, הוט נקסט+, HBO-max, peacock, paramount plus
ptrToPtr (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 1 פעם
קיבל תודות: 11 פעמים

סלקום TV - תקיעות בשידור החי (כל הערוצים, בכל הממירים)

נושא שלא נקרא #1 

שלום,

בימים האחרונים אני נתקל בתופעה מאד מציקה - במהלך צפיה בערוצים חיים, מידי פעם (יכול להיות פעם ב-2 דקות, ויכול להיות בפעם בחצי שעה, אין מרווח קבוע) תמונת השידור החי נתקעת לפרק זמן של בין שניה ל-3 שניות. בפרק הזמן הזה האודיו לפעמים ממשיך כרגיל, לפעמים מקרטע ולפעמים נתקע גם הוא.

אדגיש שלא מדובר בבאפרינג, אלא בבעיה בשידור עצמו (כנראה מצד השרת של סלקום). כאשר אני מריץ את השידור החי אחורה ומנגן שוב את אותו הקטע שבו התמונה נתקעה, התמונה לא נתקעת, מה שאומר שהבעיה אינה במקור אלא בהזרמת השידור.

הבעיה מתרחשת בכל ערוץ חי שבדקתי (ספורט, חדשות, לייפ-סטייל), גם על ממירים פרטיים (שיומי) וגם על המסטר-בוקס של סלקום.

האם מישהו נוסף נתקל בתופעה? האם מישהו פנה לתמיכה הטכנית בנושא (מנסה לחסוך לעצמי את הסבל...)?

תודה.

גלובל
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל במיוחד
חבר פעיל במיוחד
נתן תודות: 43 פעמים
קיבל תודות: 116 פעמים

Re: סלקום TV - תקיעות בשידור החי (כל הערוצים, בכל הממירים)

נושא שלא נקרא #2 

תבדוק אם זה קורה לך גם בהרצת וידאו ביוטיוב ( ברזולוציה HD ) ....
אם זה לא קורה ביוטיוב הבעיה בסלקום ואם כן קורה ביוטיוב אז הבעיה בחיבור האינטרנט שלך בבית ,

בלי קשר ...ממליץ לך על יס פלוס ...רמה אחרת לגמרי .

dmitrys
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 150 פעמים
קיבל תודות: 181 פעמים

נושא שלא נקרא #3 

לא קורא לי בסלקום.
כנראה הבעיה באינטרנט שלך.
לסלקום יש נטיה לקפוא כשיש אינטרנט חלש, כשנטפליקס למשל מוריד זמנית באיכות אבל ממשיך לרוץ בלי עצירות כאלה.

ptrToPtr (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #4 

07/07/2021 22:51  
dmitrys כתב:
לא קורא לי בסלקום.
כנראה הבעיה באינטרנט שלך.
לסלקום יש נטיה לקפוא כשיש אינטרנט חלש, כשנטפליקס למשל מוריד זמנית באיכות אבל ממשיך לרוץ בלי עצירות כאלה.
...
כמו שציינתי, לא מדובר בבאפרינג, אלא בתקיעת תמונה בלבד ל-1 עד 3 שניות כשלרוב האודיו ממשיך להתנגן תקין.
על איזה מכשיר אתה מריץ את אפליקציית סלקום TV?

dmitrys
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 150 פעמים
קיבל תודות: 181 פעמים

נושא שלא נקרא #5 

אני משתמש בטויזיית של סוני ושל LG. אפליקציות מובנות. חיבור קוי בסוני ואלחוטי ב LG.
היו לי תקיעות בחדר מרוחק בגלל וויפיי בעייתי. אבל עכשיו כשאני נזכר בזה, הסאונד נתקע יחד עם התמונה, אז אולי אתה צודק והבעיה לא קשורה לאינטרנט שלך.
כמו שגלובל המליץ, תנסה לשחזר את הבעיה ביוטיוב באיכות גבוהה.

ptrToPtr (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #6 

אין שום בעיית ניגון בשום שרות רשת אחר - Netflix, Youtube, Twitch וכו', לא דרך מחשב, ולא דרך אפליקציות על הממירים עצמם.

ptrToPtr (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #7 

אחרי בדיקה על FireTV Stick 4K, אני יכול לספר שהתמונה לא נתקעת בכלל בשידור חי, אבל יש הפרעות תמונה (מריחות צבע, פיקסליזציה) במקום, במרווחי זמן מאד דומים, מה שמחזק לי את הדיעה שמדובר בבעיות שקשורות לאופן או לקידוד השידור מצד סלקום (עדכוני אפליקציה לא היו לאחרונה). FireTV Stick 4K מבצע Decoding בחומרה בזמן ששיואמי עושה זאת בתכונה (לפי מה שקראתי).

האם באמת אף אחד לא נתקל בתופעות שציינתי? נשמע לי מאד תמוה, במיוחד כשהן מתרחשות במסטר בוקס ובמכשירי שיואמי, שבסבירות גבוהה קיימים אצל רוב הלקוחות.

minime
סמל אישי של משתמש
חבר ותיק
חבר ותיק
נתן תודות: 57 פעמים
קיבל תודות: 207 פעמים

נושא שלא נקרא #8 

נסה להריץ שירות אחר לבדיקה כמו שהציעו לך, כגון יס+.
נסה להשאיל מחבר \ משפחה יוזר ולנסות על אחד המכשירים.

ptrToPtr (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #9 

בדקתי עם חבר שגם מנוי בסלקום TV, הבעיה מתרחשת גם אצלו (על מסטר בוקס של סלקום, אגב גם בחיבור WIFI וגם בחיבור קווי).

יותר מזה, מסתבר שבחלק מהערוצים התקלה מתרחשת גם כשמנגנים את התוכנית בשידור חוזר (אבל בחלק מהערוצים לא, ולכן טענתי בהודעה המקורית שהתקלה לא משתחזרת בניגון מחדש).
לצורך הענין, אתמול בתוכנית האח הגדול בערוץ 13 היו תקיעות בתמונה שמשתחזרות גם בשידור חוזר.
אשמח אם מנויים נוספים יבדקו זאת אצלם - לנגן מחדש את התוכנית (האח הגדול, ערוץ 13, שבת, 21:28-23:48 בלילה) ולהריץ קדימה עד ל-00:21:25. רואים את אורן חזן יושב ואז ב-00:21:30 נעמד, והתמונה נתקעת ל-2 שניות (כשהיא משתחררת, הוא עומד במקום אחר).

תקלה כזאת התרחשה עשרות פעמים במשחק גמר הקופה אמריקה בלילה, ומשתחזרת גם עכשיו כשמנגנים את המשחק בשידור חוזר, גם נבדק עם מנוי אחר ואומת שהתקלה מתרחשת גם אצלו.

מה שכן שמתי לב בסופ"ש, זה שהתקלה מתרחשת בצורה מסיבית בערוצי הספורט של צ'רלטון וברשת 13, ובתכיפות הרבה פחות גבוהה בערוצים אחרים. אולי זה מקרי, אולי לא, אבל המח הקונספירטיבי שלי מוצא קשר בין שידורי היורו (שמשודרים בצ'רלטון וברשת 13) לבין התקלה. ניסיתי ליצור קשר עם התמיכה הטכנית והאמת, יש יותר סיכוי שאני אעלה על מקור התקלה לבד מאשר שמישהו שם יעשה את זה, עצוב ככל שזה נשמע.

ofer7845
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 17 פעמים
קיבל תודות: 14 פעמים

נושא שלא נקרא #10 

היי לגמרי איתך! ועוד איך חווה את התקלה שאתה מציין!! חווה אותה כבר למעלה משבוע. וכן, בדיוק הדקה שאתה מציין באח הגדול והתמונה נקטעה/נתקעה. ועוד במלא קטעים אחרים לאורך כל התכנית ובכלל לאורך כל היום!!! זה ממש מתסכל!!!

ptrToPtr (פותח השרשור)
סמל אישי של משתמש
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד

נושא שלא נקרא #11 

11/07/2021 21:36  
ofer7845 כתב:
היי לגמרי איתך! ועוד איך חווה את התקלה שאתה מציין!! חווה אותה כבר למעלה משבוע. וכן, בדיוק הדקה שאתה מציין באח הגדול והתמונה נקטעה/נתקעה. ועוד במלא קטעים אחרים לאורך כל התכנית ובכלל לאורך כל היום!!! זה ממש מתסכל!!!
...
תודה על הבדיקה, "שמח" לשמוע שזאת סוג של תקלה רוחבית.
ממש מתסכל כמו שציינת, ובסלקום לא מתייחסים ברצינות לפניות שלי (הסברתי להם שהתקלה מתרחשת אצל מספר מנויים ולא רק אצלי, אפילו הצעתי לנציג התמיכה לראות את התקלה במו עיניו אבל מרחו אותי כרגיל, וניסו לפתור לי את התקלה נקודתית עד כדי החלפת ממיר - כמובן שסרבתי).

נקווה שיתוקן בקרוב, אבל לצערי רק אם יגיעו תלונות מלקוחות נוספים יש לכך סיכוי.

שלח תגובה

חזור אל “סטרימינג טלויזיה מהרשת”