טמפרטורה בגריל GTI3 GRANDHALL דגם 2020

הפורום בתחום גרילים (פחים, גז וכו'), כל מה שקשור לבישול "על האש".
hentar (פותח השרשור)
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

טמפרטורה בגריל GTI3 GRANDHALL דגם 2020

נושא שלא נקרא #1 

שלום לחברי הפורום,
התחדשנו בשעה טובה בגריל GTI3 מדגם 2020 והיום טכנאי גז חיבר לנו אותו לברז גז שבמרפסת.
הגריל (3 מבערים מופעלים, מכסה סגור) מתחמם תוך 8 דקות לאזור ה200 מעלות, תוך כ20 מגיע לאזור ה230 וזהו, לא מתחמם יותר מזה, גם כעבור שעה.

לטענת טכנאי גז שחיבר אותו - הלחץ שמגיע מברז הגז תקין. האם זה סביר ואם לא - מה יכולה להיות הסיבה ואיך מטפלים?

תודה!

saraguru
חבר פעיל מאוד
חבר פעיל מאוד
נתן תודות: 2 פעמים
קיבל תודות: 5 פעמים

נושא שלא נקרא #2 

טוב, לפחות לגבי דגם 2019, אני יכול להגיד לך שיש "בעיה" סידרתית. המחט של מד הטמפרטורה קצרה מדי, ולכן היא מאוד רחוקה מהרשתות של הגריל.
אני התלוננתי על הבעיה, והתקינו לי מד טמפרטורה אחר (של Big Green Egg), שלא מותאם לגריל ב-100%, אבל מתאים, ועכשיו אצלי הוא מגיע ל-250 (ומתקשה לעבור את זה).
הם אמרו שידווחו לגרנדהול לגבי הבעיה הזו. אין לי מושג אם הם דיווחו, ואין לי מושג אם גרנדהול תיקנו את הבעיה (מהתיאור שלך, נשמע שלא).
תמדוד ותרשום מה האורך של המחט שבולט מהמכסה פנימה.

הטמפרטורה של הרשתות, בכל אופן, גבוהה יותר ממה שמד הטמפרטורה מציג.

למקרה שיש לך מד איפרה-אדום שמיועד לטמפרטורות גבוהות, אתה יכול למדוד את הטמפרטורה של הרשתות, ברגע שאתה פותח את המכסה.

eyalc10
חבר שרק התחיל
חבר שרק התחיל
נתן תודות: 0
קיבל תודות: 0

Re: טמפרטורה בגריל GTI3 GRANDHALL דגם 2020

נושא שלא נקרא #3 

אני מכיר אצת הבעיה , שמתי מדחום על רשת הגריל , אחרי עשר דקות הטמפרטורה הגיעה ל 300 מעלות צלסיוס ,
במד החום של גראנדהול מראה 205 מעלות העליה על 200 הייתה די זהה בין מדי החום … מעל 200 , המדחום המובנה זייף

שלח תגובה

חזור אל “גריל וצליה”